Niech Kaiser walczy! Zdrowia i oby jeszcze pojawił się na AA.
29.12.2023 14:17
Mając w pamięci jak względem Bayernu zachował się drugi z braci to miałbym wątpliwości przy kolejnym najemniku tego typu.
29.12.2023 13:09
W Monachium powinna zapalić się czujka ostrzegawcza.
29.12.2023 12:39
@Pavelak nie da naprawić się np. błędu zwolnienia Nagelsmanna nie zwalnianiem Tuchela czyli popełnianiem kolejnego błędu, bo to jest droga donikąd. Również chciałabym żeby u nas jakiś trener zawitał na dłuży okres, ale nie może być jedynym argumentem za Tuchelem to, że poprzednicy u nas długo nie zagrzali miejsca.
29.12.2023 12:25
Ciężko żeby sportowiec i to taki ambitny mówił coś innego, ale będzie to bardzo trudne do zrobienia w następnych ME.
28.12.2023 15:47
W tym roku to powinien być wybór na najgorszego piłkarza roku kadry.
28.12.2023 10:07
Obie bramki ładne, ale ja wybrałbym chyba gola Paciencia
28.12.2023 10:00
@josh1982 to długi okres ? Absolutnie nie. Najbliższe letnie okienko to ostatni moment w przypadku nieprzedłużenia umowy na sprzedaż na swoich warunkach, bez promocji i szantaży ze strony środowiska zawodnika.
28.12.2023 09:51
To jeszcze dzieciak i bardzo długa droga przed nim do jakiejkolwiek szansy w Bayernie o ile w ogóle ją otrzyma. Krok po kroku trzeba go prowadzić bez nakładanie bezsensownej presji.
27.12.2023 11:51
To zdecydowanie nie był rok Bayernu. Duża ilość złych i fatalnych decyzji z wisienką na torcie w postaci zwolnienia Nagelsmanna walczącego z drużyną na wszystkich możliwych frontach. Absurd, który odbił się i nadal nam odbija czkawką. Oby 2024 był zdecydowanie lepszym rokiem.
27.12.2023 11:49
Niech Kimmich podpisuje nowy kontrakt i wyczyści głowę, bo to odbija się na jego formie. Jeśli do niej wróci to skończą się dywagacje o jego grze na prawej obronie.
27.12.2023 11:46
Oby został na kolejne lata. Dużo Bayernowi zawdzięcza i dalej każdy może na tej współpracy skorzystać - zarówno Bayern jak i Musiala.
27.12.2023 11:44
Kolejny świetny miesiąc w wykonaniu Kane’a.
27.12.2023 11:41
@Ivan7 to są te ułamki procentów, które później robią różnice. $ity czy Real nie mają skuteczności na poziomie 50%
27.12.2023 09:17
Oby chociaż 1 z nich w przyszłości był ważną częścią pierwszej drużyny Bayernu.
26.12.2023 14:08
To była niepotrzebna i głupia wypowiedz. Niektórych słów nie trzeba publicznie mówić. To było szkodliwe dla Kahna, Bayernu jak i samego Uliego.
26.12.2023 14:06
@Reeken89 skoro taki zadowolony (szczerze) to niech migusiem podpisuje nowy kontrakt.
25.12.2023 23:22
Bayern bronił się dzielnie i kolejny raz wyżebrał 3 punkty. Taki tuchelball mamy.
25.12.2023 12:16
Mueller mógłby zostać wyróżniony.
25.12.2023 12:14
Ciężko nie zgodzić się ze słowami Petersena. Tuchel pozbawił ten zespół stylu, charakteru i jaj.
25.12.2023 12:13
Kane i Sane obowiązkowo, a resztę zdominują zawodnicy Bayeru i VfB
25.12.2023 12:11
Fatalny rok dla kadry Niemiec, zresztą kolejny.
25.12.2023 12:09
W nowej kolejce do typowania jest dwa razy wynik do pierwszej połowy.
25.12.2023 09:27
@Mathias chodzi o Bayer, a nie Bayern
25.12.2023 09:25
Wesołych świąt dla wszystkich.
24.12.2023 16:05
@Pavelak co do ilości to ja jak najbardziej zgadzam się. Mam tylko inne zdanie w kwestii doboru tego 4 stopera. Czy Tah byłby zadowolony mając 27 lat z bycia zmiennikiem ? Wątpię, dlatego niespecjalnie wierzę w ten transfer przy braku odejścia kogoś z aktualnej kadry.
23.12.2023 22:19
@Pavelak 4 stoperem powinien być jakiś nasz wychowanek albo z FCBII czy U19. Naprawdę wątpię żeby Bayern mógł pozwolić sobie na taki luksus. Ani to się nie zgadza finansowo ani w atmosferze w zespole gdzie byłby zawsze ktoś niezadowolony, bo nie gra.
23.12.2023 21:02
W poprzednim sezonie Lewy jeszcze jechał ma formie i przygotowaniu z Bayernu. Teraz mamy efekt hiszpańskiego lenistwa.
23.12.2023 15:10
Transfer środkowego obrońcy będzie oznaczał odejście innego, bo jakoś nie widzę żeby mieć 4 tak drogich stoperów. Żaden z nich nie chciałby siedzieć na ławce.
23.12.2023 14:58
Fajnie rozwija się, ale ja nie widzę dla niego miejsca w Bayernie.
23.12.2023 14:54
De Ligt w poprzednim sezonie potwierdził, że jest liderem pełną gębą. Niestety Tuchel nam go marnuje.
23.12.2023 13:05
Wystarczy żeby uefa nie była przychylna dla takich rakowych klubów jak np. 8arca, która wali przekręty na lewo i prawo. To są zwykli oszuści i przekrętacze, ale ich kara nie dosięgnie. Gdyby takie kluby były sprawiedliwie karane to piłka byłaby po prostu bardziej uczciwa.
23.12.2023 10:39
Ekstra ta koszulka, jestem fanem naszych koszulek w pasy w pionie. Oby potwierdziła się. Szykują się naprawdę wyjątkowe koszulki na czele z tą ze startym naszym herbem i starym znaczkiem adidasa.
Edytowano : 2023-12-22 17:44:45
Korupcja 8arcy i tak jak zawsze zostanie zamieciona pod dywan
22.12.2023 17:42
Bayern postawił się w bardzo dobrej i wygodnej pozycji. Jasno zadeklarował brak przystąpienia do SL (to wciąż tylko deklaracja i dotyczy tu i teraz) wiedząc, że tego oczekują kibice i środowisko, w którym dodatkowo takim stanowiskiem zyskują. Zostawiają przepychanki dla innych, a jakby jednak doszło do powstania tego tworu (w co nie wierzę) w którym będą brali udział wszyscy najwięksi to wyjdą ubrani cali na biało i ogłoszą, że "nie chcą, ale muszą". Sprytne.
22.12.2023 13:32
Nie zdziwiłbym się jakby tym bezimiennym graczem Milanu był Thiaw
22.12.2023 12:59
Dobrze KHR mówi, ale fajnie jakby DFB i DFL popracowali żeby i BL lepiej zarabiała i robiła to lepiej.
22.12.2023 09:41
Najlepszym wzmocnieniem byłaby zmiana trenera.
22.12.2023 09:19
@Sopariev hehe, niezłą odklejkę mają kibice 8arcy :D
21.12.2023 18:36
Bayern gra na miarę swoich możliwości ? Kiedy ? Łącznie może z 2 spotkania uciuła się. Manu jest zadowolony z pierwszej części sezonu ? Zawalenie 2 pucharów jak rozumiem przyjęte na miękko.
21.12.2023 18:31
Jedyne słuszne stanowisko! Niech Bayern nie bierze udziału w tym raku piłki nożnej jakim byłaby SL
21.12.2023 15:16
@DonJupp4ever ban, ale chyba nie ma co dziwić się skoro jawnie i regularnie rzucał kłody pod nogi administratorom strony poprzez donoszenie do UOKiK i innych urzędów i instytucji.
21.12.2023 10:59
No tak jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o dynamikę :D. Zmiany mogły zaburzyć ten perfekcyjnie działający mechanizm, który w pełni dominował i kontrolował spotkanie grając przy tym z polotem i realizując idealnie przygotowany pomysł i taktykę na ten mecz.
21.12.2023 09:48
Tuchel po prostu zabezpiecza kolejny cel jakim jest zmarnowanie Tela
21.12.2023 08:33
Najlepiej Mueller, Kane i środkowi obrońcy.
21.12.2023 08:31
@Pavelak poczekajmy jak to z tymi szansami będzie w dłuższym okresie czasowym. Przykład Tela nie wróży niestety za dobrze.
20.12.2023 23:50
Kolejny mecz do zapomnienia. Nie ma radości z oglądania takiego Bayernu, Tuchel marnuje cały potencjał tej drużyny. Brak zmian i marnowanie Tela to kolejne nieporozumienie.
20.12.2023 22:35
Kolejny koszmarny mecz Tuchela
20.12.2023 22:27
To się Tel nagrał
20.12.2023 22:18
Chyba na biletach lotniczych oszczędzamy
20.12.2023 19:45
No ławka to sztosik
20.12.2023 19:44
Tuchel postara się wyrównać szanse.
20.12.2023 18:38
@kicek nie polecieli do Wolfsburga więc nie za bardzo ma inne wyjście.
20.12.2023 18:37
Kimmich i Goretzka podobno nie polecieli do Wolfsburga - sky sports
20.12.2023 15:33
Będzie ciężej niż z VfB, ale 3 punkty to nasz obowiązek żeby dalej siedzieć na kole Bayerowi. Ciekawe jak będzie wyglądał nasz środek pola.
20.12.2023 14:03
Co w ogóle jest z Kimmichem i Goretzka ?
20.12.2023 13:59
Wyniki bronią Tuchela ? Zdążył już dwa razy odpaść z DFB Pokal, odpadł z CL, przegrał Superpuchar.
20.12.2023 13:58
Ładne zachowanie Bayernu i Uliego.
20.12.2023 10:03
Tuchel zadba o to żeby Pavlovic chciał odejść.
20.12.2023 10:01
Poza Bayernem to i bvb powinna zameldować się w kolejnej rundzie. Lipska w rywalizacji z Realem na starcie też bym nie skreślał, bo przy ich średniej formie i problemach kadrowych mogą powalczyć o awans.
Mueller więcej daje na każdej płaszczyźnie więc ta pensja i tak zwraca się. Warto.
19.12.2023 22:07
Tuchel gra Bayernem Nagelsmanna ? Po 8 miesiącach pracy i całym okresie przygotowawczym ? To ciekawa interpretacja. Tym tokiem myślenia można dojść do wniosku, że np. Flick wygrał sekstet grając Bayernem Kovaca, a Nagelsmanna odpadał z Villarrealem Bayernem Flicka.
19.12.2023 17:42
Elegancko! Niech dokłada kolejne cegiełki do swojego pomnika przed AA.
19.12.2023 15:35
Manu już 222 czyste konta w karierze, niesamowicie ten rekord wyśrubuje.
19.12.2023 14:22
Trzymajcie za mnie kciuki.
19.12.2023 13:59
Manu i Nuebel taka sama nota ? Neuer bezrobotny, a Alex jednak trochę powyciągał.
19.12.2023 13:56
Granie na najwyższym poziomie 19 letniemu zawodnikowi na pewno pomoże w rozwoju. Skoro jest wystarczająca jakość i ogarnia to nie rozumiem tego lęku. Już tłumaczenie czemu przez następne 10 spotkań zagra łącznie 15 minut.
19.12.2023 13:47
Bardziej przydałby nam się prawy obrońca, który może również zagrać na środku niż środkowy obrońca, który może również zagrać na prawej stronie.
19.12.2023 13:39
Zasłużenie obaj w 11 kolejki. Pavlovicowi taki występ może dać wiatru w żagle.
19.12.2023 13:15
Jeśli mówi to Hoeness to praktycznie można to brać jako oficjalke. Bardzo dobra decyzja i świetna informacja.
19.12.2023 12:49
Mam nadzieję, że wybiją z głowy tymczasowemu Tuchelowi jego wymarzonych obrońców. Mamy De Ligta, Upa i Kima i to jest skład o jakim każdy trener by mógł tylko pomarzyć. Niech ich rozwija i doprowadza do formy, a nie wymyśla kolejne wymówki.
19.12.2023 10:39
Świetne informacje i oby jak najszybciej oficjalnie zostały potwierdzone
18.12.2023 15:52
Ciężko pokazać cokolwiek przez 3, 7 czy 10 minut jak reszta kolegów już wyczekuje fajrantu.
18.12.2023 15:05
Teraz kurtuazja, ale oby później na boisku nie było zlekceważenia rywala jak to nasze celebryty mają od czasu do czasu w zwyczaju.
18.12.2023 14:53
@bayern1987dwa to byłby nokaut, a poza tym trochę nudne już jest klepanie 8arcy
18.12.2023 14:33
Oby jak najwięcej oglądać Bayern w takim wydaniu.
18.12.2023 12:42
Gdyby taka sytuacja byłaby dla jakiegokolwiek innego zespołu niż Bayern to byłby skandal, a tak to zostanie zamiecione pod dywan.
18.12.2023 12:35
Fajnie jakby Tuchel go teraz zbudował kolejnymi szansami, a nie zmarnował jak to robi z Telem wpuszczając go na 3 minuty rozstrzygniętych spotkań.
18.12.2023 12:33
Na miękko. Swoją drogą "dziwne" losowanie, bo nie ma żadnego szlagieru.
18.12.2023 12:28
Nawet Tuchel nie powinien spaprać awansu do 1/4 z takim rywalem.
18.12.2023 12:22
Bardzo przyjemny mecz w naszym wykonaniu, brawo dla zespołu. Z minusów to trochę za dużo oddaliśmy posiadania VfB, ale może taki był pomysł.
17.12.2023 22:05
Zaskoczył Tuchel
17.12.2023 20:12
Miłe przywitanie, a później już bez sentymentów.
17.12.2023 16:02
Gorzej niż w poprzednie lato raczej nie będzie.
17.12.2023 16:00
Wanner z bramką
17.12.2023 14:22
Kane spełnia wszystkie oczekiwania i potwierdza wszystko co o nim mówiło się. Oby Bayern go nie zawiódł, bo zasługuje w końcu na tytuły i po to tutaj przyszedł.
17.12.2023 13:58
Jeśli ma myśleć o rekordzie Lewego to musi zagryźć żeby i ciułać te bramki w każdym możliwym meczu. Oby dzisiaj mógł zagrać.
17.12.2023 13:55
Nie ma Motinga to chyba Mueller w końcu będzie musiał zagrać.
17.12.2023 13:49
Tuchel potrafi zepsuć każdą serie czy statystykę, ale oby dzisiaj nie udało mu się znowu czegoś spaprać.
17.12.2023 12:50
Jeśli przy tych brakach Tuchel nie da szansy Telowi to naprawdę będzie to niezrozumiałe.
17.12.2023 11:20
Przyjdzie Hoeness do Bayernu to ściągnie Stillera z powrotem.
16.12.2023 18:11
To się prędzej czy później wydarzy. Niech nabierze jeszcze trochę doświadczenia i zapraszamy do domu. Robił dobrą robotę w Hoffe, a teraz w VfB. Niech robi krok po kroku - może Bayer jak Alonso odejdzie ?
16.12.2023 18:09
Nigdy w życiu!
16.12.2023 13:18
Zadatki na lidera ma De Ligt, ale Tuchel go nie lubi i wypycha z klubu niestety.
16.12.2023 11:55
Kolejny mecz, w którym chcemy pokazać reakcje po następnych wtopach Tuchela.
15.12.2023 15:29
Tak kończy sie lekceważenie przeciwnika i dotyczy to nas jak i Eintracht.
15.12.2023 12:07
Zawodnicy Bayeru i VfB robią kapitalne wrażenie to i będą nagradzani dopóki będzie im szło.
15.12.2023 12:06
Miną długie lata zanim zaczniemy z tego korzystać - jeśli w ogóle będzie z kogo korzystać. Próbować zawsze warto.
Jakbyśmy mieli jakiegoś ogarniętego trenera zamiast Tuchela to każdy chciałby nas uniknąć, a tak to pewnie drużyny z 2 drugiego miejsca chcą trafić właśnie na nas...
Coś mi podpowiada, że trafimy na Porto
15.12.2023 10:03
@Sopariev są w przewalaniu kolejnych pucharów.
14.12.2023 22:32
Tymczasem potężny Eintracht dostaje 2:0 od Aberdeen…
Niech Kaiser walczy! Zdrowia i oby jeszcze pojawił się na AA.
29.12.2023 14:17
Mając w pamięci jak względem Bayernu zachował się drugi z braci to miałbym wątpliwości przy kolejnym najemniku tego typu.
29.12.2023 13:09
W Monachium powinna zapalić się czujka ostrzegawcza.
29.12.2023 12:39
@Pavelak nie da naprawić się np. błędu zwolnienia Nagelsmanna nie zwalnianiem Tuchela czyli popełnianiem kolejnego błędu, bo to jest droga donikąd. Również chciałabym żeby u nas jakiś trener zawitał na dłuży okres, ale nie może być jedynym argumentem za Tuchelem to, że poprzednicy u nas długo nie zagrzali miejsca.
29.12.2023 12:25
Ciężko żeby sportowiec i to taki ambitny mówił coś innego, ale będzie to bardzo trudne do zrobienia w następnych ME.
28.12.2023 15:47
W tym roku to powinien być wybór na najgorszego piłkarza roku kadry.
28.12.2023 10:07
Obie bramki ładne, ale ja wybrałbym chyba gola Paciencia
28.12.2023 10:00
@josh1982 to długi okres ? Absolutnie nie. Najbliższe letnie okienko to ostatni moment w przypadku nieprzedłużenia umowy na sprzedaż na swoich warunkach, bez promocji i szantaży ze strony środowiska zawodnika.
28.12.2023 09:51
To jeszcze dzieciak i bardzo długa droga przed nim do jakiejkolwiek szansy w Bayernie o ile w ogóle ją otrzyma. Krok po kroku trzeba go prowadzić bez nakładanie bezsensownej presji.
27.12.2023 11:51
To zdecydowanie nie był rok Bayernu. Duża ilość złych i fatalnych decyzji z wisienką na torcie w postaci zwolnienia Nagelsmanna walczącego z drużyną na wszystkich możliwych frontach. Absurd, który odbił się i nadal nam odbija czkawką. Oby 2024 był zdecydowanie lepszym rokiem.
27.12.2023 11:49
Niech Kimmich podpisuje nowy kontrakt i wyczyści głowę, bo to odbija się na jego formie. Jeśli do niej wróci to skończą się dywagacje o jego grze na prawej obronie.
27.12.2023 11:46
Oby został na kolejne lata. Dużo Bayernowi zawdzięcza i dalej każdy może na tej współpracy skorzystać - zarówno Bayern jak i Musiala.
27.12.2023 11:44
Kolejny świetny miesiąc w wykonaniu Kane’a.
27.12.2023 11:41
@Ivan7 to są te ułamki procentów, które później robią różnice. $ity czy Real nie mają skuteczności na poziomie 50%
27.12.2023 09:17
Oby chociaż 1 z nich w przyszłości był ważną częścią pierwszej drużyny Bayernu.
26.12.2023 14:08
To była niepotrzebna i głupia wypowiedz. Niektórych słów nie trzeba publicznie mówić. To było szkodliwe dla Kahna, Bayernu jak i samego Uliego.
26.12.2023 14:06
@Reeken89 skoro taki zadowolony (szczerze) to niech migusiem podpisuje nowy kontrakt.
25.12.2023 23:22
Bayern bronił się dzielnie i kolejny raz wyżebrał 3 punkty. Taki tuchelball mamy.
25.12.2023 12:16
Mueller mógłby zostać wyróżniony.
25.12.2023 12:14
Ciężko nie zgodzić się ze słowami Petersena. Tuchel pozbawił ten zespół stylu, charakteru i jaj.
25.12.2023 12:13
Kane i Sane obowiązkowo, a resztę zdominują zawodnicy Bayeru i VfB
25.12.2023 12:11
Fatalny rok dla kadry Niemiec, zresztą kolejny.
25.12.2023 12:09
W nowej kolejce do typowania jest dwa razy wynik do pierwszej połowy.
25.12.2023 09:27
@Mathias chodzi o Bayer, a nie Bayern
25.12.2023 09:25
Wesołych świąt dla wszystkich.
24.12.2023 16:05
@Pavelak co do ilości to ja jak najbardziej zgadzam się. Mam tylko inne zdanie w kwestii doboru tego 4 stopera. Czy Tah byłby zadowolony mając 27 lat z bycia zmiennikiem ? Wątpię, dlatego niespecjalnie wierzę w ten transfer przy braku odejścia kogoś z aktualnej kadry.
23.12.2023 22:19
@Pavelak 4 stoperem powinien być jakiś nasz wychowanek albo z FCBII czy U19. Naprawdę wątpię żeby Bayern mógł pozwolić sobie na taki luksus. Ani to się nie zgadza finansowo ani w atmosferze w zespole gdzie byłby zawsze ktoś niezadowolony, bo nie gra.
23.12.2023 21:02
W poprzednim sezonie Lewy jeszcze jechał ma formie i przygotowaniu z Bayernu. Teraz mamy efekt hiszpańskiego lenistwa.
23.12.2023 15:10
Transfer środkowego obrońcy będzie oznaczał odejście innego, bo jakoś nie widzę żeby mieć 4 tak drogich stoperów. Żaden z nich nie chciałby siedzieć na ławce.
23.12.2023 14:58
Fajnie rozwija się, ale ja nie widzę dla niego miejsca w Bayernie.
23.12.2023 14:54
De Ligt w poprzednim sezonie potwierdził, że jest liderem pełną gębą. Niestety Tuchel nam go marnuje.
23.12.2023 13:05
Wystarczy żeby uefa nie była przychylna dla takich rakowych klubów jak np. 8arca, która wali przekręty na lewo i prawo. To są zwykli oszuści i przekrętacze, ale ich kara nie dosięgnie. Gdyby takie kluby były sprawiedliwie karane to piłka byłaby po prostu bardziej uczciwa.
23.12.2023 10:39
Ekstra ta koszulka, jestem fanem naszych koszulek w pasy w pionie. Oby potwierdziła się. Szykują się naprawdę wyjątkowe koszulki na czele z tą ze startym naszym herbem i starym znaczkiem adidasa.
Edytowano : 2023-12-22 17:44:45
Korupcja 8arcy i tak jak zawsze zostanie zamieciona pod dywan
22.12.2023 17:42
Bayern postawił się w bardzo dobrej i wygodnej pozycji. Jasno zadeklarował brak przystąpienia do SL (to wciąż tylko deklaracja i dotyczy tu i teraz) wiedząc, że tego oczekują kibice i środowisko, w którym dodatkowo takim stanowiskiem zyskują. Zostawiają przepychanki dla innych, a jakby jednak doszło do powstania tego tworu (w co nie wierzę) w którym będą brali udział wszyscy najwięksi to wyjdą ubrani cali na biało i ogłoszą, że "nie chcą, ale muszą". Sprytne.
22.12.2023 13:32
Nie zdziwiłbym się jakby tym bezimiennym graczem Milanu był Thiaw
22.12.2023 12:59
Dobrze KHR mówi, ale fajnie jakby DFB i DFL popracowali żeby i BL lepiej zarabiała i robiła to lepiej.
22.12.2023 09:41
Najlepszym wzmocnieniem byłaby zmiana trenera.
22.12.2023 09:19
@Sopariev hehe, niezłą odklejkę mają kibice 8arcy :D
21.12.2023 18:36
Bayern gra na miarę swoich możliwości ? Kiedy ? Łącznie może z 2 spotkania uciuła się. Manu jest zadowolony z pierwszej części sezonu ? Zawalenie 2 pucharów jak rozumiem przyjęte na miękko.
21.12.2023 18:31
Jedyne słuszne stanowisko! Niech Bayern nie bierze udziału w tym raku piłki nożnej jakim byłaby SL
21.12.2023 15:16
@DonJupp4ever ban, ale chyba nie ma co dziwić się skoro jawnie i regularnie rzucał kłody pod nogi administratorom strony poprzez donoszenie do UOKiK i innych urzędów i instytucji.
21.12.2023 10:59
No tak jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o dynamikę :D. Zmiany mogły zaburzyć ten perfekcyjnie działający mechanizm, który w pełni dominował i kontrolował spotkanie grając przy tym z polotem i realizując idealnie przygotowany pomysł i taktykę na ten mecz.
21.12.2023 09:48
Tuchel po prostu zabezpiecza kolejny cel jakim jest zmarnowanie Tela
21.12.2023 08:33
Najlepiej Mueller, Kane i środkowi obrońcy.
21.12.2023 08:31
@Pavelak poczekajmy jak to z tymi szansami będzie w dłuższym okresie czasowym. Przykład Tela nie wróży niestety za dobrze.
20.12.2023 23:50
Kolejny mecz do zapomnienia. Nie ma radości z oglądania takiego Bayernu, Tuchel marnuje cały potencjał tej drużyny. Brak zmian i marnowanie Tela to kolejne nieporozumienie.
20.12.2023 22:35
Kolejny koszmarny mecz Tuchela
20.12.2023 22:27
To się Tel nagrał
20.12.2023 22:18
Chyba na biletach lotniczych oszczędzamy
20.12.2023 19:45
No ławka to sztosik
20.12.2023 19:44
Tuchel postara się wyrównać szanse.
20.12.2023 18:38
@kicek nie polecieli do Wolfsburga więc nie za bardzo ma inne wyjście.
20.12.2023 18:37
Kimmich i Goretzka podobno nie polecieli do Wolfsburga - sky sports
20.12.2023 15:33
Będzie ciężej niż z VfB, ale 3 punkty to nasz obowiązek żeby dalej siedzieć na kole Bayerowi. Ciekawe jak będzie wyglądał nasz środek pola.
20.12.2023 14:03
Co w ogóle jest z Kimmichem i Goretzka ?
20.12.2023 13:59
Wyniki bronią Tuchela ? Zdążył już dwa razy odpaść z DFB Pokal, odpadł z CL, przegrał Superpuchar.
20.12.2023 13:58
Ładne zachowanie Bayernu i Uliego.
20.12.2023 10:03
Tuchel zadba o to żeby Pavlovic chciał odejść.
20.12.2023 10:01
Poza Bayernem to i bvb powinna zameldować się w kolejnej rundzie. Lipska w rywalizacji z Realem na starcie też bym nie skreślał, bo przy ich średniej formie i problemach kadrowych mogą powalczyć o awans.
Mueller więcej daje na każdej płaszczyźnie więc ta pensja i tak zwraca się. Warto.
19.12.2023 22:07
Tuchel gra Bayernem Nagelsmanna ? Po 8 miesiącach pracy i całym okresie przygotowawczym ? To ciekawa interpretacja. Tym tokiem myślenia można dojść do wniosku, że np. Flick wygrał sekstet grając Bayernem Kovaca, a Nagelsmanna odpadał z Villarrealem Bayernem Flicka.
19.12.2023 17:42
Elegancko! Niech dokłada kolejne cegiełki do swojego pomnika przed AA.
19.12.2023 15:35
Manu już 222 czyste konta w karierze, niesamowicie ten rekord wyśrubuje.
19.12.2023 14:22
Trzymajcie za mnie kciuki.
19.12.2023 13:59
Manu i Nuebel taka sama nota ? Neuer bezrobotny, a Alex jednak trochę powyciągał.
19.12.2023 13:56
Granie na najwyższym poziomie 19 letniemu zawodnikowi na pewno pomoże w rozwoju. Skoro jest wystarczająca jakość i ogarnia to nie rozumiem tego lęku. Już tłumaczenie czemu przez następne 10 spotkań zagra łącznie 15 minut.
19.12.2023 13:47
Bardziej przydałby nam się prawy obrońca, który może również zagrać na środku niż środkowy obrońca, który może również zagrać na prawej stronie.
19.12.2023 13:39
Zasłużenie obaj w 11 kolejki. Pavlovicowi taki występ może dać wiatru w żagle.
19.12.2023 13:15
Jeśli mówi to Hoeness to praktycznie można to brać jako oficjalke. Bardzo dobra decyzja i świetna informacja.
19.12.2023 12:49
Mam nadzieję, że wybiją z głowy tymczasowemu Tuchelowi jego wymarzonych obrońców. Mamy De Ligta, Upa i Kima i to jest skład o jakim każdy trener by mógł tylko pomarzyć. Niech ich rozwija i doprowadza do formy, a nie wymyśla kolejne wymówki.
19.12.2023 10:39
Świetne informacje i oby jak najszybciej oficjalnie zostały potwierdzone
18.12.2023 15:52
Ciężko pokazać cokolwiek przez 3, 7 czy 10 minut jak reszta kolegów już wyczekuje fajrantu.
18.12.2023 15:05
Teraz kurtuazja, ale oby później na boisku nie było zlekceważenia rywala jak to nasze celebryty mają od czasu do czasu w zwyczaju.
18.12.2023 14:53
@bayern1987dwa to byłby nokaut, a poza tym trochę nudne już jest klepanie 8arcy
18.12.2023 14:33
Oby jak najwięcej oglądać Bayern w takim wydaniu.
18.12.2023 12:42
Gdyby taka sytuacja byłaby dla jakiegokolwiek innego zespołu niż Bayern to byłby skandal, a tak to zostanie zamiecione pod dywan.
18.12.2023 12:35
Fajnie jakby Tuchel go teraz zbudował kolejnymi szansami, a nie zmarnował jak to robi z Telem wpuszczając go na 3 minuty rozstrzygniętych spotkań.
18.12.2023 12:33
Na miękko. Swoją drogą "dziwne" losowanie, bo nie ma żadnego szlagieru.
18.12.2023 12:28
Nawet Tuchel nie powinien spaprać awansu do 1/4 z takim rywalem.
18.12.2023 12:22
Bardzo przyjemny mecz w naszym wykonaniu, brawo dla zespołu. Z minusów to trochę za dużo oddaliśmy posiadania VfB, ale może taki był pomysł.
17.12.2023 22:05
Zaskoczył Tuchel
17.12.2023 20:12
Miłe przywitanie, a później już bez sentymentów.
17.12.2023 16:02
Gorzej niż w poprzednie lato raczej nie będzie.
17.12.2023 16:00
Wanner z bramką
17.12.2023 14:22
Kane spełnia wszystkie oczekiwania i potwierdza wszystko co o nim mówiło się. Oby Bayern go nie zawiódł, bo zasługuje w końcu na tytuły i po to tutaj przyszedł.
17.12.2023 13:58
Jeśli ma myśleć o rekordzie Lewego to musi zagryźć żeby i ciułać te bramki w każdym możliwym meczu. Oby dzisiaj mógł zagrać.
17.12.2023 13:55
Nie ma Motinga to chyba Mueller w końcu będzie musiał zagrać.
17.12.2023 13:49
Tuchel potrafi zepsuć każdą serie czy statystykę, ale oby dzisiaj nie udało mu się znowu czegoś spaprać.
17.12.2023 12:50
Jeśli przy tych brakach Tuchel nie da szansy Telowi to naprawdę będzie to niezrozumiałe.
17.12.2023 11:20
Przyjdzie Hoeness do Bayernu to ściągnie Stillera z powrotem.
16.12.2023 18:11
To się prędzej czy później wydarzy. Niech nabierze jeszcze trochę doświadczenia i zapraszamy do domu. Robił dobrą robotę w Hoffe, a teraz w VfB. Niech robi krok po kroku - może Bayer jak Alonso odejdzie ?
16.12.2023 18:09
Nigdy w życiu!
16.12.2023 13:18
Zadatki na lidera ma De Ligt, ale Tuchel go nie lubi i wypycha z klubu niestety.
16.12.2023 11:55
Kolejny mecz, w którym chcemy pokazać reakcje po następnych wtopach Tuchela.
15.12.2023 15:29
Tak kończy sie lekceważenie przeciwnika i dotyczy to nas jak i Eintracht.
15.12.2023 12:07
Zawodnicy Bayeru i VfB robią kapitalne wrażenie to i będą nagradzani dopóki będzie im szło.
15.12.2023 12:06
Miną długie lata zanim zaczniemy z tego korzystać - jeśli w ogóle będzie z kogo korzystać. Próbować zawsze warto.
15.12.2023 12:03
Magia Tuchela - zaraz odejdą Davies, Kimmich, Musiala, Mueller, Sane, De Ligt...
15.12.2023 12:01
Jakbyśmy mieli jakiegoś ogarniętego trenera zamiast Tuchela to każdy chciałby nas uniknąć, a tak to pewnie drużyny z 2 drugiego miejsca chcą trafić właśnie na nas...
Coś mi podpowiada, że trafimy na Porto
15.12.2023 10:03
@Sopariev są w przewalaniu kolejnych pucharów.
14.12.2023 22:32
Tymczasem potężny Eintracht dostaje 2:0 od Aberdeen…
14.12.2023 22:30