DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 93

Niech Kaiser walczy! Zdrowia i oby jeszcze pojawił się na AA.

29.12.2023 14:17

Mając w pamięci jak względem Bayernu zachował się drugi z braci to miałbym wątpliwości przy kolejnym najemniku tego typu.

29.12.2023 13:09

W Monachium powinna zapalić się czujka ostrzegawcza.

29.12.2023 12:39

@Pavelak nie da naprawić się np. błędu zwolnienia Nagelsmanna nie zwalnianiem Tuchela czyli popełnianiem kolejnego błędu, bo to jest droga donikąd. Również chciałabym żeby u nas jakiś trener zawitał na dłuży okres, ale nie może być jedynym argumentem za Tuchelem to, że poprzednicy u nas długo nie zagrzali miejsca.

29.12.2023 12:25

Ciężko żeby sportowiec i to taki ambitny mówił coś innego, ale będzie to bardzo trudne do zrobienia w następnych ME.

28.12.2023 15:47

W tym roku to powinien być wybór na najgorszego piłkarza roku kadry.

28.12.2023 10:07

Obie bramki ładne, ale ja wybrałbym chyba gola Paciencia

28.12.2023 10:00

@josh1982 to długi okres ? Absolutnie nie. Najbliższe letnie okienko to ostatni moment w przypadku nieprzedłużenia umowy na sprzedaż na swoich warunkach, bez promocji i szantaży ze strony środowiska zawodnika.

28.12.2023 09:51

To jeszcze dzieciak i bardzo długa droga przed nim do jakiejkolwiek szansy w Bayernie o ile w ogóle ją otrzyma. Krok po kroku trzeba go prowadzić bez nakładanie bezsensownej presji.

27.12.2023 11:51

To zdecydowanie nie był rok Bayernu. Duża ilość złych i fatalnych decyzji z wisienką na torcie w postaci zwolnienia Nagelsmanna walczącego z drużyną na wszystkich możliwych frontach. Absurd, który odbił się i nadal nam odbija czkawką. Oby 2024 był zdecydowanie lepszym rokiem.

27.12.2023 11:49

Niech Kimmich podpisuje nowy kontrakt i wyczyści głowę, bo to odbija się na jego formie. Jeśli do niej wróci to skończą się dywagacje o jego grze na prawej obronie.

27.12.2023 11:46

Oby został na kolejne lata. Dużo Bayernowi zawdzięcza i dalej każdy może na tej współpracy skorzystać - zarówno Bayern jak i Musiala.

27.12.2023 11:44

Kolejny świetny miesiąc w wykonaniu Kane’a.

27.12.2023 11:41

@Ivan7 to są te ułamki procentów, które później robią różnice. $ity czy Real nie mają skuteczności na poziomie 50%

27.12.2023 09:17

Oby chociaż 1 z nich w przyszłości był ważną częścią pierwszej drużyny Bayernu.

26.12.2023 14:08

To była niepotrzebna i głupia wypowiedz. Niektórych słów nie trzeba publicznie mówić. To było szkodliwe dla Kahna, Bayernu jak i samego Uliego.

26.12.2023 14:06

@Reeken89 skoro taki zadowolony (szczerze) to niech migusiem podpisuje nowy kontrakt.

25.12.2023 23:22

Bayern bronił się dzielnie i kolejny raz wyżebrał 3 punkty. Taki tuchelball mamy.

25.12.2023 12:16

Mueller mógłby zostać wyróżniony.

25.12.2023 12:14

Ciężko nie zgodzić się ze słowami Petersena. Tuchel pozbawił ten zespół stylu, charakteru i jaj.

25.12.2023 12:13

Kane i Sane obowiązkowo, a resztę zdominują zawodnicy Bayeru i VfB

25.12.2023 12:11

Fatalny rok dla kadry Niemiec, zresztą kolejny.

25.12.2023 12:09

W nowej kolejce do typowania jest dwa razy wynik do pierwszej połowy.

25.12.2023 09:27

@Mathias chodzi o Bayer, a nie Bayern

25.12.2023 09:25

Wesołych świąt dla wszystkich.

24.12.2023 16:05

@Pavelak co do ilości to ja jak najbardziej zgadzam się. Mam tylko inne zdanie w kwestii doboru tego 4 stopera. Czy Tah byłby zadowolony mając 27 lat z bycia zmiennikiem ? Wątpię, dlatego niespecjalnie wierzę w ten transfer przy braku odejścia kogoś z aktualnej kadry.

23.12.2023 22:19

@Pavelak 4 stoperem powinien być jakiś nasz wychowanek albo z FCBII czy U19. Naprawdę wątpię żeby Bayern mógł pozwolić sobie na taki luksus. Ani to się nie zgadza finansowo ani w atmosferze w zespole gdzie byłby zawsze ktoś niezadowolony, bo nie gra.

23.12.2023 21:02

W poprzednim sezonie Lewy jeszcze jechał ma formie i przygotowaniu z Bayernu. Teraz mamy efekt hiszpańskiego lenistwa.

23.12.2023 15:10

Transfer środkowego obrońcy będzie oznaczał odejście innego, bo jakoś nie widzę żeby mieć 4 tak drogich stoperów. Żaden z nich nie chciałby siedzieć na ławce.

23.12.2023 14:58

Fajnie rozwija się, ale ja nie widzę dla niego miejsca w Bayernie.

23.12.2023 14:54

De Ligt w poprzednim sezonie potwierdził, że jest liderem pełną gębą. Niestety Tuchel nam go marnuje.

23.12.2023 13:05

Wystarczy żeby uefa nie była przychylna dla takich rakowych klubów jak np. 8arca, która wali przekręty na lewo i prawo. To są zwykli oszuści i przekrętacze, ale ich kara nie dosięgnie. Gdyby takie kluby były sprawiedliwie karane to piłka byłaby po prostu bardziej uczciwa.

23.12.2023 10:39

Ekstra ta koszulka, jestem fanem naszych koszulek w pasy w pionie. Oby potwierdziła się. Szykują się naprawdę wyjątkowe koszulki na czele z tą ze startym naszym herbem i starym znaczkiem adidasa.

Edytowano : 2023-12-22 17:44:45

Korupcja 8arcy i tak jak zawsze zostanie zamieciona pod dywan

22.12.2023 17:42

Bayern postawił się w bardzo dobrej i wygodnej pozycji. Jasno zadeklarował brak przystąpienia do SL (to wciąż tylko deklaracja i dotyczy tu i teraz) wiedząc, że tego oczekują kibice i środowisko, w którym dodatkowo takim stanowiskiem zyskują. Zostawiają przepychanki dla innych, a jakby jednak doszło do powstania tego tworu (w co nie wierzę) w którym będą brali udział wszyscy najwięksi to wyjdą ubrani cali na biało i ogłoszą, że "nie chcą, ale muszą". Sprytne.

22.12.2023 13:32

Nie zdziwiłbym się jakby tym bezimiennym graczem Milanu był Thiaw

22.12.2023 12:59

Dobrze KHR mówi, ale fajnie jakby DFB i DFL popracowali żeby i BL lepiej zarabiała i robiła to lepiej.

22.12.2023 09:41

Najlepszym wzmocnieniem byłaby zmiana trenera.

22.12.2023 09:19

@Sopariev hehe, niezłą odklejkę mają kibice 8arcy :D

21.12.2023 18:36

Bayern gra na miarę swoich możliwości ? Kiedy ? Łącznie może z 2 spotkania uciuła się. Manu jest zadowolony z pierwszej części sezonu ? Zawalenie 2 pucharów jak rozumiem przyjęte na miękko.

21.12.2023 18:31

Jedyne słuszne stanowisko! Niech Bayern nie bierze udziału w tym raku piłki nożnej jakim byłaby SL

21.12.2023 15:16

@DonJupp4ever ban, ale chyba nie ma co dziwić się skoro jawnie i regularnie rzucał kłody pod nogi administratorom strony poprzez donoszenie do UOKiK i innych urzędów i instytucji.

21.12.2023 10:59

No tak jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o dynamikę :D. Zmiany mogły zaburzyć ten perfekcyjnie działający mechanizm, który w pełni dominował i kontrolował spotkanie grając przy tym z polotem i realizując idealnie przygotowany pomysł i taktykę na ten mecz.

21.12.2023 09:48

Tuchel po prostu zabezpiecza kolejny cel jakim jest zmarnowanie Tela

21.12.2023 08:33

Najlepiej Mueller, Kane i środkowi obrońcy.

21.12.2023 08:31

@Pavelak poczekajmy jak to z tymi szansami będzie w dłuższym okresie czasowym. Przykład Tela nie wróży niestety za dobrze.

20.12.2023 23:50

Kolejny mecz do zapomnienia. Nie ma radości z oglądania takiego Bayernu, Tuchel marnuje cały potencjał tej drużyny. Brak zmian i marnowanie Tela to kolejne nieporozumienie.

20.12.2023 22:35

Kolejny koszmarny mecz Tuchela

20.12.2023 22:27

To się Tel nagrał

20.12.2023 22:18

Chyba na biletach lotniczych oszczędzamy

20.12.2023 19:45

No ławka to sztosik

20.12.2023 19:44

Tuchel postara się wyrównać szanse.

20.12.2023 18:38

@kicek nie polecieli do Wolfsburga więc nie za bardzo ma inne wyjście.

20.12.2023 18:37

Kimmich i Goretzka podobno nie polecieli do Wolfsburga - sky sports

20.12.2023 15:33

Będzie ciężej niż z VfB, ale 3 punkty to nasz obowiązek żeby dalej siedzieć na kole Bayerowi. Ciekawe jak będzie wyglądał nasz środek pola.

20.12.2023 14:03

Co w ogóle jest z Kimmichem i Goretzka ?

20.12.2023 13:59

Wyniki bronią Tuchela ? Zdążył już dwa razy odpaść z DFB Pokal, odpadł z CL, przegrał Superpuchar.

20.12.2023 13:58

Ładne zachowanie Bayernu i Uliego.

20.12.2023 10:03

Tuchel zadba o to żeby Pavlovic chciał odejść.

20.12.2023 10:01

Poza Bayernem to i bvb powinna zameldować się w kolejnej rundzie. Lipska w rywalizacji z Realem na starcie też bym nie skreślał, bo przy ich średniej formie i problemach kadrowych mogą powalczyć o awans.
Mueller więcej daje na każdej płaszczyźnie więc ta pensja i tak zwraca się. Warto.

19.12.2023 22:07

Tuchel gra Bayernem Nagelsmanna ? Po 8 miesiącach pracy i całym okresie przygotowawczym ? To ciekawa interpretacja. Tym tokiem myślenia można dojść do wniosku, że np. Flick wygrał sekstet grając Bayernem Kovaca, a Nagelsmanna odpadał z Villarrealem Bayernem Flicka.

19.12.2023 17:42

Elegancko! Niech dokłada kolejne cegiełki do swojego pomnika przed AA.

19.12.2023 15:35

Manu już 222 czyste konta w karierze, niesamowicie ten rekord wyśrubuje.

19.12.2023 14:22

Trzymajcie za mnie kciuki.

19.12.2023 13:59

Manu i Nuebel taka sama nota ? Neuer bezrobotny, a Alex jednak trochę powyciągał.

19.12.2023 13:56

Granie na najwyższym poziomie 19 letniemu zawodnikowi na pewno pomoże w rozwoju. Skoro jest wystarczająca jakość i ogarnia to nie rozumiem tego lęku. Już tłumaczenie czemu przez następne 10 spotkań zagra łącznie 15 minut.

19.12.2023 13:47

Bardziej przydałby nam się prawy obrońca, który może również zagrać na środku niż środkowy obrońca, który może również zagrać na prawej stronie.

19.12.2023 13:39

Zasłużenie obaj w 11 kolejki. Pavlovicowi taki występ może dać wiatru w żagle.

19.12.2023 13:15

Jeśli mówi to Hoeness to praktycznie można to brać jako oficjalke. Bardzo dobra decyzja i świetna informacja.

19.12.2023 12:49

Mam nadzieję, że wybiją z głowy tymczasowemu Tuchelowi jego wymarzonych obrońców. Mamy De Ligta, Upa i Kima i to jest skład o jakim każdy trener by mógł tylko pomarzyć. Niech ich rozwija i doprowadza do formy, a nie wymyśla kolejne wymówki.

19.12.2023 10:39

Świetne informacje i oby jak najszybciej oficjalnie zostały potwierdzone

18.12.2023 15:52

Ciężko pokazać cokolwiek przez 3, 7 czy 10 minut jak reszta kolegów już wyczekuje fajrantu.

18.12.2023 15:05

Teraz kurtuazja, ale oby później na boisku nie było zlekceważenia rywala jak to nasze celebryty mają od czasu do czasu w zwyczaju.

18.12.2023 14:53

@bayern1987dwa to byłby nokaut, a poza tym trochę nudne już jest klepanie 8arcy

18.12.2023 14:33

Oby jak najwięcej oglądać Bayern w takim wydaniu.

18.12.2023 12:42

Gdyby taka sytuacja byłaby dla jakiegokolwiek innego zespołu niż Bayern to byłby skandal, a tak to zostanie zamiecione pod dywan.

18.12.2023 12:35

Fajnie jakby Tuchel go teraz zbudował kolejnymi szansami, a nie zmarnował jak to robi z Telem wpuszczając go na 3 minuty rozstrzygniętych spotkań.

18.12.2023 12:33

Na miękko. Swoją drogą "dziwne" losowanie, bo nie ma żadnego szlagieru.

18.12.2023 12:28

Nawet Tuchel nie powinien spaprać awansu do 1/4 z takim rywalem.

18.12.2023 12:22

Bardzo przyjemny mecz w naszym wykonaniu, brawo dla zespołu. Z minusów to trochę za dużo oddaliśmy posiadania VfB, ale może taki był pomysł.

17.12.2023 22:05

Zaskoczył Tuchel

17.12.2023 20:12

Miłe przywitanie, a później już bez sentymentów.

17.12.2023 16:02

Gorzej niż w poprzednie lato raczej nie będzie.

17.12.2023 16:00

Wanner z bramką

17.12.2023 14:22

Kane spełnia wszystkie oczekiwania i potwierdza wszystko co o nim mówiło się. Oby Bayern go nie zawiódł, bo zasługuje w końcu na tytuły i po to tutaj przyszedł.

17.12.2023 13:58

Jeśli ma myśleć o rekordzie Lewego to musi zagryźć żeby i ciułać te bramki w każdym możliwym meczu. Oby dzisiaj mógł zagrać.

17.12.2023 13:55

Nie ma Motinga to chyba Mueller w końcu będzie musiał zagrać.

17.12.2023 13:49

Tuchel potrafi zepsuć każdą serie czy statystykę, ale oby dzisiaj nie udało mu się znowu czegoś spaprać.

17.12.2023 12:50

Jeśli przy tych brakach Tuchel nie da szansy Telowi to naprawdę będzie to niezrozumiałe.

17.12.2023 11:20

Przyjdzie Hoeness do Bayernu to ściągnie Stillera z powrotem.

16.12.2023 18:11

To się prędzej czy później wydarzy. Niech nabierze jeszcze trochę doświadczenia i zapraszamy do domu. Robił dobrą robotę w Hoffe, a teraz w VfB. Niech robi krok po kroku - może Bayer jak Alonso odejdzie ?

16.12.2023 18:09

Nigdy w życiu!

16.12.2023 13:18

Zadatki na lidera ma De Ligt, ale Tuchel go nie lubi i wypycha z klubu niestety.

16.12.2023 11:55

Kolejny mecz, w którym chcemy pokazać reakcje po następnych wtopach Tuchela.

15.12.2023 15:29

Tak kończy sie lekceważenie przeciwnika i dotyczy to nas jak i Eintracht.

15.12.2023 12:07

Zawodnicy Bayeru i VfB robią kapitalne wrażenie to i będą nagradzani dopóki będzie im szło.

15.12.2023 12:06

Miną długie lata zanim zaczniemy z tego korzystać - jeśli w ogóle będzie z kogo korzystać. Próbować zawsze warto.

15.12.2023 12:03

Magia Tuchela - zaraz odejdą Davies, Kimmich, Musiala, Mueller, Sane, De Ligt...

15.12.2023 12:01

Jakbyśmy mieli jakiegoś ogarniętego trenera zamiast Tuchela to każdy chciałby nas uniknąć, a tak to pewnie drużyny z 2 drugiego miejsca chcą trafić właśnie na nas...
Coś mi podpowiada, że trafimy na Porto

15.12.2023 10:03

@Sopariev są w przewalaniu kolejnych pucharów.

14.12.2023 22:32

Tymczasem potężny Eintracht dostaje 2:0 od Aberdeen…

14.12.2023 22:30