Dużo ostatnio mówi się o Aleksandarze Pavlovicu. 19-letni pomocnik zebrał świetne recenzje za ostatni występ przeciwko VfB Stuttgart, w którym zaliczył asystę przy trafieniu Min-jae.
Aleksandar Pavlović rozegrał w tym sezonie ledwie 208 minut, ale ma na swoim koncie już dwie asysty. Urodzony w Monachium pomocnik coraz odważniej póki do drzwi pierwszej "jedenastki" bawarskiej drużyny.
Talent reprezentanta Niemiec U20 jest dostrzegany również przez dwa inne kluby w Bundeslidze, które - jak informuje Sky - są zainteresowane ściągnięciem Pavlovica. Wprawdzie na chwilę obecną jakikolwiek transfer, czy wypożyczenie podczas zimowego okienka transferowego nie jest brane pod uwagę, ale w lecie sytuacja może ulec zmianie. Wiele zapewne zależeć będzie od poczynań monachijskiego klubu na rynku transferowym.
Sytuację młodego pomocnika śledzą również uważnie w Serbii. 19-latek może wciąż reprezentować barwy tego kraju, ale póki co odmówił gry w reprezentacji U21 i wybrał grę dla Niemiec U20.
Aleksandar Pavlović ma ważną umowę z "Die Roten" do lata 2027 r.
 
            
             
            ![2. runda DFB Pokal: 1. FC Koeln vs Bayern Monachium [zapowiedź]](https://www.dieroten.pl/uploads/gallery/lg/48a35cdd7f750ea3af46108f16699e9f.jpg) 
        ![8. kolejka BL: Borussia M'gladbach - Bayern Monachium [zapowiedź]](https://www.dieroten.pl/uploads/gallery/lg/b85f79a5f1d94a3cace7f4f830e0e87a.jpg) 
         
         
        ![9. kolejka Bundesligi: Bayern Monachium vs Bayer 04 Leverkusen [zapowiedź]](https://www.dieroten.pl/uploads/gallery/lg/7762379daec6400f235952e5b39d3e92.jpg) 
         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                     
                     
                     
                    
Komentarze