DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 92

Nie każdy były piłkarz Bayernu to Uli Hoeness czy KHR o czym mogliśmy przekonać się na przykładzie Salihamidzica i Kahna. Klub musi być prowadzony przede wszystkim przez osoby mające do tego predyspozycje, wykształcenie oraz doświadczenie.

15.01.2024 13:54

Sancho naprawdę zagrał tak dobrze ?

15.01.2024 11:49

Może w końcu zobaczymy na boisku te szczegółowe korekty taktyczne, bo dalej to wygląda poniżej przyzwoitości.

15.01.2024 11:48

@Mathias siedząc przez większość czasu na ławce to niemożliwe.

15.01.2024 11:46

Trzymam kciuki za Kane'a żeby już w pierwszym sezonie zapisał się w historii klubu,

15.01.2024 11:45

Powinien być dla Bayernu wartościowym działaczem.

15.01.2024 11:43

Naprawdę ktoś porównuje zawodnika do Zirkzee ? To już jest jakiś punkt odniesienia ?

14.01.2024 23:58

Niw ma co liczyć na prawidłowy rozwój przy kilku minutach w całej rundzie. Rozsądne i przemyślane wypożyczenie może być dużo bardzie korzystne zarówno dla Bayernu jak i samego zawodnika.

14.01.2024 16:49

Trudna decyzja, bardzo trudna i Bayern z myślą o sobie musi tą kwestie dokładnie przemyśleć.

14.01.2024 16:47

Oby zdążył to pokazać przez…6 miesięcy.

14.01.2024 16:46

Nie wygra, bo dla zawodników Bayernu są zupełnie inne kryteria.

14.01.2024 16:44

Przy wypełnionym po brzegi AA ?

14.01.2024 16:42

Mueller rzeczywiście zagrał sporo poniżej oczekiwań i jedna z gorszych ocen nie dziwi.

14.01.2024 16:41

Wynik nie oddaje przebiegu spotkania.

14.01.2024 16:40

Bayernowym chłopakom brakuje luzu od kiedy przyszedł Tuchel.

14.01.2024 16:37

Ciekawe ile tych szans faktycznie dostanie.

14.01.2024 16:36

Super, że Kane wcisnął

12.01.2024 22:24

@Matilegolas bo trzeba ogrywać juniora Motinga…

12.01.2024 22:19

@Jurgen1982 malowania trawy na zielono ciąg dalszy napewno będzie

12.01.2024 22:10

Teraz będzie już z górki. W 10 ich dojedziemy i liczę, że Tel ukąsi.

12.01.2024 22:05

@fiidoo po takiej przerwie to nic dziwnego. Musi nabrać rytmu, pewności siebie, itp.

12.01.2024 21:45

Tak cennym, że dostał umowę na pół roku.

12.01.2024 18:01

Koniecznie musimy dzisiaj wymęczyć 3 punkty żeby zbliżyć się do Leverkusen. Mimo przerwy jakoś nie przewiduje problemów, ale oczywiście gra dla oczu to będzie katorga.

12.01.2024 17:59

Innych opcji brak

12.01.2024 11:27

Jeśli miałbym wybierać między Mukiele, a właśnie Boey to wolałbym tego drugiego.

12.01.2024 08:49

W typerze jest 2x wynik do pierwszej połowy

12.01.2024 08:44

Servus i powodzenia!

12.01.2024 00:01

Stać nas

11.01.2024 20:58

@Kimas Coman dopiero co wraca po kontuzji stąd pewnie jeszcze ławka

11.01.2024 15:49

@Raymond mniej niż 5 mln €

11.01.2024 15:46

Uzupełnienie kadry i transfer bez większego ryzyka. Nie skacze z radości ani nie płacze z rozpaczy.

11.01.2024 12:33

Jego powrót w najbliższym czasie nie miałby sensu. Rozwija się prawidłowo, a na ewentualny powrót jeszcze będzie czas.

11.01.2024 09:54

Takie zachowanie dobrze świadczy o samym zawodniku, agencie i całym środowisku Rumuna.

11.01.2024 08:59

W tym przypadku rozumiem decyzje Bayernu.

11.01.2024 08:58

Tytuł przypadnie komuś z ekipy Bayeru

10.01.2024 14:35

Beste to zaraz zobaczymy w dużo lepszym klubie.

10.01.2024 13:10

Pomnik Gerda przed AA już stoi i teraz czas na Kaisera!

10.01.2024 13:06

@Ivan7 różnica jest taka, że Real pracuje nad transferem np. Daviesa (czy wcześniej Jude'a albo Mbappe) pewnie już od co najmniej roku, a my próbujemy na ostatnią chwilę przekonać zawodnika, który jest już dogadany z innym klubem. Jak zawodnik jest przez dłuższy okres urabiany to nie trzeba po omacku i w desperacji działać, a to ułatwia skuteczne przeprowadzenie transferów tych zawodników których się chce, a nie opcje B,D czy Z.

10.01.2024 12:50

Z racji na ważność bramki postawiłbym na gola Musiali na wagę mistrzostwa.

10.01.2024 12:13

Czyli znowu czekamy na to co spadnie ze stołu i tym zadowolimy się

10.01.2024 10:26

Gdzie jest ten nasz plan na to okienko transferowe ? Niby jeszcze jest czas, ale nie wygląda to zbyt optymistycznie...znowu :/

10.01.2024 10:06

Dzisiaj powinna być decyzja, a ploteczki będą zmieniały się jak w kalejdoskopie.

10.01.2024 09:02

Taa napewno Bayern interesuje się nim

09.01.2024 23:45

Wszystko wskazuje, że to będzie prędzej czy później zawodnik Bayernu. Są jakieś rozbieżności, ale dogadamy się.

09.01.2024 23:43

No nie wiem czy ze swoim charakterem i ego Kimmich chciałby zostać "dodatkiem" do składu ;)

09.01.2024 13:39

Dla mnie bramka Kane'a

09.01.2024 13:11

Wirtz i Xavi zdecydowanie zasłużyli na swoje pozycje - mega runda w ich wykonaniu. Musiala tak se, ale drużyna mu nie za bardzo pomagała.

09.01.2024 13:07

Znając nasz sztab medyczny to ten czas pewnie i tak trzeba pomnożyć x2

09.01.2024 13:04

Przydałoby sie jakieś rozsądne wypożyczenie, bo u nas pewnie większych szans nie otrzyma w najbliższej przyszłości.

09.01.2024 13:02

W tym co mówi Hamann jest wiele sensu, ale trzeba pamiętać, że Dier miałby być tylko opcją awaryjną.

09.01.2024 08:48

Jak zwykle każdy dziennikarz będzie tworzył swoją alternatywną rzeczywistość żeby tylko zarobić na Bayernie więc trzeba przygotować się na wykluczające się nawzajem informacje.

09.01.2024 08:39

Nie każdy musi być najwybitniejszym bramkarzem na świecie i Ulreich po prostu zna swoje miejsce. Wybrał nr 2 w Bayernie zamiast bluzy z 1 w jakimś słabszym klubie i tyle.

08.01.2024 23:44

Warto spróbować go do nas ściągnąć.

08.01.2024 23:42

Żegnaj legendo i spoczywaj w pokoju Kaiser.

08.01.2024 23:22

Tych celów dziennikarze będą wymyślać bez końca, a prawdy w tym pewnie nic.

08.01.2024 14:40

To powinna być normalności, ale jak wiadomo tak nadal nie jest. Na pewno pomoże mu to w aklimatyzacji w innej kulturze i kraju.

08.01.2024 14:38

Po prostu drużyna nie chce dla tego trenera "umierać" na boisku i dawać z siebie 100%

08.01.2024 14:25

A jednak nie taki ogór potykający się o własne nogi - solidna runda w wykonaniu Goretzki. Liczę, że w kolejnej rundzie pokaże się z jeszcze lepszej strony.

08.01.2024 14:24

@Reeken89 ja łudzę się, że to nie jest brak przygotowania do okienka tylko ciche działanie przez które dziennikarze nie mają wszystkiego podane na tacy. Przed ogłoszeniem transferu Zaragozy nie było nawet jednego newsa, pyk ogłoszone. Może wróciliśmy do robienia transferów w starym dobrym stylu.

08.01.2024 14:22

Szkoda, że ambicje Bayernu nie są zbieżne z ambicjami Tuchela.

07.01.2024 23:45

Wypożyczenie bez obowiązku kupna brzmi rozsądnie.

07.01.2024 23:44

Zawodnicy chyba też nie rozumieją tego wyjazdu do Portugalii już po zakończeniu przerwy między rundami.

07.01.2024 23:43

@Pir5 jestem twoim lekarzem

07.01.2024 01:17

Tak brzmi nasze motto od momentu przyjścia Tuchela.

06.01.2024 18:53

Mecz potwierdzający przeciętność i brak pomysłu Tuchela na tą drużynę.

06.01.2024 18:52

Mniej grać nie będzie przez to

06.01.2024 17:33

Słaba runda w jego wykonaniu, ale jego brak na tej liście to jednak trochę niepoważne.

06.01.2024 17:33

Każdy rywal może walczyć z nami jak równy z równym, nawet…Basel. Tuchel zabezpiecza emocje w każdym spotkaniu. Tak to tylko sparing, ale my tak gramy też w nie sparingi.

06.01.2024 17:31

Zwycięstwo Cana pokaże w jakiej kondycji jest kadra Niemiec.

06.01.2024 13:25

To nie poczucie tylko efekt tuchelball w wykonaniu Bayernu

06.01.2024 11:41

Śmieszne jak go Fulham wykoleguje kolejny raz.

06.01.2024 00:28

Dziwny termin obozu już po wznowieniu rozgrywek.

05.01.2024 15:27

Oby jak najdłużej działał dla dobra naszego klubu. Zdrowia i niech nie zmienia się! Alles Gute.

05.01.2024 15:26

Trzeba uczciwie przyznać, że powrót Manu do top formy nastąpił wręcz ekspresowo.

05.01.2024 15:24

Walker czy Rice też miał niby porozumienie

05.01.2024 15:23

Leverkusen pozamiatało środkowymi obrońcami, ale nie ma co dziwić się, bo pewnie będą z przodu w większości rankingów.

05.01.2024 15:22

Dier jako uzupełnienie składu to spoko opcja, mamy 3 świetnych stoperów więc nie ma sensu ściągać kolejnego za kosmiczne pieniądze i z gigantyczna pensją. Jestem za.

05.01.2024 12:55

A ilu 17/18-latków gra np. w City, Realu czy Liverpoolu ? Okrągłe zero.

05.01.2024 10:02

Bayern jest zainteresowany transferami bardzo mało prawdopodobnymi.

04.01.2024 21:35

Ronaldo co tu robi ?

04.01.2024 21:34

Swoje zrobił jak musiał, a teraz może spokojnie odejść.

04.01.2024 21:31

Taki teraz mamy klimat, że zawodnicy chcą szantażować klub i stawiać ich pod ścianą przez jak najdłuższe odwlekanie rozmów. Nie musimy daleko szukać pamięcią: Alaba, Gnabry, Suele, Coman czy Hernandez, a teraz Davies, Kimmich czy Sane. Musiala jest pewnie następny w kolejce, które będzie "myślał" jak najwolniej.

04.01.2024 12:04

Rezygnacja ze sprowadzenia jakościowej 6 byłaby dosyć ryzykowna. W teorii fajnie brzmi postawienie na Pavlovica, ale czy ktoś byłby spokojny jakby musiał zagrać w 1/4 czy 1/2 CL np. z City ? Przy niejasnej przyszłości Kimmicha Bayern musi bardzo przemyśleć kupno nowej 6, bo być może nie szukamy alternatywy i konkurencji tylko zastępstwa, a tutaj nie można bawić się w żadne półśrodki. Przy odpowiednim zarządzaniu kadrą minuty powinien otrzymać i Pavlovic i nowa 6.

04.01.2024 00:09

Co za brednie.

03.01.2024 21:54

Wybrał się na emeryturę i skazał na rolę rezerwowego w wieku 27 lat więc o czy my tu w ogóle rozmawiamy.

03.01.2024 17:27

Na szybko postawią go do użytku, a później to w klubie odchoruje.

03.01.2024 13:42

Z racji na ważność bramki postawiłbym na gola Musiali na wagę mistrzostwa.

03.01.2024 13:40

W teorii brzmi to dobrze, ale praktyka mówi co innego. W tak wielkim klubie jakim jest Bayern nie ma miejsca i czasu na naukę i błędy.

03.01.2024 13:37

Ras pozostaje ważnym zawodnikiem i dlatego nie zostaje powołany - niezłe pierdololo.

02.01.2024 23:49

Już raz mu reprezentacja kuku zrobiła to nie zdziwię się jak i teraz dziwnie zachowają się.

02.01.2024 23:46

Ciekawe czy Bayern wie, że go chce.

Edytowano : 2024-01-02 23:44:56

Wątpię

02.01.2024 23:44

Dlatego jedziemy po tryplet…

02.01.2024 14:27

Jeśli Bayern niczego nie wygra, a Sane obniży loty na wiosnę to nikt nie będzie pamiętał o tych kilku dobrych miesiącach.

01.01.2024 10:28

To czy Bayern spóźnił się to dowiemy się za kilka lat.

01.01.2024 10:26

Jeśli Fulham nie będzie chciało absurdalnych pieniędzy to Bayern pewnie będzie próbował zaatakować w to okienko ponownie.

01.01.2024 10:24

Każdy byłby lepszy od Tuchela

30.12.2023 13:55

Nie Bayern chce tylko ten nieszczęsny Tuchel :/. Oby to tylko plota.

30.12.2023 13:34

W Kamerunie to od lat jest cyrk w reprezentacji.

29.12.2023 15:31

To czy jest to zdrowa konkurencja to miałbym wątpliwości, bo tylko z własnego widzimisię Tuchel odstrzelił De Ligta (pomijając jego problemu zdrowotne). A Kim powoli idzie w dobrą stronę i w kolejnej rundzie będzie jeszcze lepiej.

29.12.2023 14:43

Sam sobie te atrakcje zafundował...
@Skobry nie, chyba uważa, że nic się nie stało

29.12.2023 14:24