DieRoten.pl
Reklama

Głosowanie na Bramkę i Piłkarza Grudnia w Bayernie

fot. operations@newsimages.co.uk/Photogenica
Reklama

Jak co miesiąc, fani rekordowego mistrza Niemiec z całego świata, mogą oddawać swoje głosy na Najpiękniejszą Bramkę Miesiąca na oficjalnej witrynie bawarskiego klubu.

Nie inaczej jest tym razem − w najbliższych dniach fani rekordowego mistrza Niemiec będą mogli głosować na kilka goli, które konkurują o miano Bramki Grudnia.

Do wyboru jest tradycyjnie pięć bramek. Kibice mogą głosować na trafienie Joshuy Kimmicha w pojedynku ligowym z Eintrachtem Frankfurt, gol Giulii Gwinn w starciu żeńskiej Bundesligi z Bayerem 4, czy też uderzenie Harry’ego Kane’a w boju ligowym z Wolfsburgiem.

Ponadto nominowano również Micheala Scotta za jego trafienie z Manchesterem United U-19 oraz gol Jovanny Damnjanovic przeciwko wspomnianemu wyżej B04.

Nominowani do Bramki Października:

− Joshua Kimmich vs Eintracht Frankfurt (Bundesliga).
− Giula Gwinn vs Bayer 04 Leverkusen (Frauen Bundesliga).
− Michael Scott vs Manchester United U-19 (UEFA Youth League).
− Jovana Damnjanovic vs Bayer 04 Leverkusen (Frauen Bundesliga).
− Harry Kane vs VfL Wolfsburg (Bundesliga).

Jest to zarazem piąte głosowanie na Bramkę Miesiąca w tym sezonie. Przypominamy, że w listopadzie kibice wybrali trafienie Harry’ego Kane’a z Heidenheim.

>>> Głosowanie na Bramkę Grudnia <<<

Ponadto głosować można także na Piłkarza Grudnia w Bayernie. Wybierać możecie spośród wszystkich zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

>>> Głosowanie na Piłkarza Grudnia <<<

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...