DieRoten.pl
Reklama

Bayern rozpoczął obóz w Portugalii

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Zgodnie z zapowiedziami i planami Bayernu, nie dalej jak wczoraj monachijczycy rozpoczęli kilkudniowy obóz przygotowawczy w Portugalii.

Dwa dni po wygranej nad TSG Hoffenheim w Bundeslidze, monachijczycy polecieli wczoraj do Portugalii, gdzie przez kilka najbliższych dni mistrzowie Niemiec będą trenować w Portugalii w ramach obozu treningowego i przygotowań do rundy wiosennej.

W Algarve monachijczycy zostali powitani ciepłą pogodą i bardzo przyjazną atmosferą. Celem będzie nie tylko przygotowania zawodników, ale i również zbudowanie ducha zespołu przed nadchodzącymi wyzwaniami w Bundeslidze oraz Lidze Mistrzów.

− Będziemy mieli lepsze warunki pogodowe, więc będziemy mogli trenować nieco dłużej i wprowadzać bardziej szczegółowe korekty taktyczne. To nam teraz pomoże – powiedział trener Tuchel.

Jak czytamy na „FCB.de”, trener Tuchel zabrał do Portugalii 18 zawodników z profesjonalnego składu, których na miejscu wspierać będą młodzi gracze jak Lovro Zvonarek, Noel Aseko Nkili, Adam Aznou, Taichi Fukui, Anthony Pavlesic, Max Schmitt i Ljubo Puljic.

W Monachium pozostał z kolei Joshua Kimmich z powodu zbliżających się narodzin dziecka. Zamiast tego 28-latek będzie dbał o formę w stolicy Bawarii.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...