DieRoten.pl
Reklama

Kane: Chcę dawać z siebie wszystko, co najlepsze

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

W końcowej fazie letniego okienka transferowego w 2023 roku, Bayern Monachium przeprowadził transfer nowego napastnika, a będąc dokładniejszym Harry’ego Kane’a.

Anglik dołączył do bawarskiego klubu z Tottenhamu za około 100 milionów euro i póki co spisuje się wręcz znakomicie, bijąc kolejne rekordy i wprawiając ekspertów oraz kibiców w wielki zachwyt.

W najnowszym wydaniu magazynu „Kicker” możemy z kolei znaleźć obszerny wywiad z Harrym Kane’em, który odniósł się do wielu różnych tematów związanych chociażby ze swoim transferem do Bayernu. Jak można było się spodziewać, nie zabrakło też pytań o Roberta Lewandowskiego i jego rekordy.

− Spotkałem go kilka razy, raz na sesji reklamowej i raz wpadliśmy na siebie na lotnisku. Zrobił dla klubu niesamowicie dużo – powiedział Kane.

− Ale niezależnie od Lewandowskiego, ktokolwiek ustanowił rekordy w klubie przed tobą - oczywiście starasz się wydobyć z siebie to, co najlepsze, ustanowić własne najlepsze występy i pobić te rekordy. Ale ja nie myślę o takich rzeczach – dodał.

− Chcę po prostu grać, a media i fani mogą rozmawiać o wszystkim innym. Robert słusznie ma tutaj niezwykle wysoki status, wysoko ustawił poprzeczkę. To był dla mnie dobry początek. Mam nadzieję, że kiedy wejdziemy w marzec lub kwiecień, będę nieco bliżej jego rekordów – podsumował Harry Kane.

Angielski napastnik od początku swojej przygody z bawarskim klubem imponuje swoimi liczbami – wystarczy wspomnieć, że Harry w 23 meczach o stawkę dla FCB (licząc wszystkie rozgrywki krajowe i europejskie) strzelił 26 bramek oraz dołożył do tego 8 asyst.

Źródło: Kicker
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...