DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 91

6

Nikt tutaj nie deprecjonuje tytułu mistrza Niemiec ani rozgrywek BL więc ja również rubasznie napiszę po co wymyślać takie brednie ? Tutaj nie chodzi o aktualną pozycje w lidze, ale o całokształt dotychczasowej pracy Tuchela podczas której zespół cofnął się w rozwoju i nic nie wskazuje żeby to miało zmienić sie skoro nie widać nawet światełka w tunelu ani zalążka dobrej gry, a do tego drużyna totalnie nie ufa trenerowi i nie ma żadnej chemii. Przegrał 2 razy w fatalnym stylu PN, kompromitacja w SPN z Lipskiem, a do tego nasza gra wygląda fatalnie. Gdybyśmy zajmowali drugie miejsce w BL, ale nasza gra wyglądałaby diametralnie inaczej, a do tego mieli realne szanse w innych rozgrywek to pewnie głosów o zwolnienia Tuchela byłoby zdecydowanie mniej. Teraz po prostu nic (NIC!) nie przemawia za jego pozostawieniem.

23.01.2024 11:24

Powodzenia, ciekawe czy jeszcze o nim usłyszymy.

23.01.2024 11:09

D Y M I S J A

23.01.2024 11:07

Bayern Monachium pozostaje niepokonany w ligowych starciach z Unionen Berlin - Tuchel: Potrzymajcie mi piwo.

23.01.2024 11:07

2

Naprawdę dziwi mnie, że są jeszcze pojedyncze głosy broniące Tuchela. Jak można akceptować taką mierność i bylejakość ? Przecież taka gra i wyniki są niegodne tego klubu i tutaj nie ma żadnego usprawiedliwienia. Nie zwalnianie Tuchela tylko dlatego, że wcześniej za szybko zwolniono Nagelsmanna to czysta głupota. Tkwienie w aktualnym błędzie nie cofnie poprzedniego błędu. Trzeba to przerwać zanim ziemia po Tuchelu będzie totalnie spalona.

23.01.2024 11:03

Nie brzmi to zbyt dobrze, bo jeśli to okienko to właśnie efekt odstawienia Neppe to naprawdę lipa.

23.01.2024 10:56

Nie ma to jak pracować nad transferem do którego nie jest się przekonanym.

22.01.2024 22:59

Tuchel baza ? :D

22.01.2024 20:37

1

Bez trenera na ławce gorzej by nie grali. Przecież teraz ta atrapa trenera na ławce ma zero wpływu i pomysłu na drużynę.

22.01.2024 20:15

Może chociaż Tuchel wybrany trenerem kolejki ?

22.01.2024 20:11

Skoro nadal nie jest w pełni zdrowy to nie ma co oczekiwać cudów, bo to zawsze ma pływ na dyspozycje. Do tego Tuchel jeszcze go wypycha z klubu.

22.01.2024 20:10

Pierwsza wygrana Werderu od wielu lat i przerwana seria spotkań ze zdobytą bramką - kolejne „sukcesy” Tuchela.

22.01.2024 20:07

1

I to mając Motinga zamiast Kane'a...

22.01.2024 15:59

1

Wtedy graliśmy ładniej ( oczywiście dalej daleko od oczekiwań), mieliśmy w gablocie Superpuchar i byliśmy w grze na wszystkich frontach. Teraz mamy już przewalone 2 puchary, a w lidze -7.
Nie wiem kiedy były cele bardziej zagrożone, ale jeśli Bayern chce być konsekwentny i nie stosować podwójnych standardów to rozwiązanie jest oczywiste ;)

22.01.2024 15:58

1

Tuchel tutaj nie pasuje po prostu i zostawienie go do końca sezonu, a już tym bardziej na kolejny sezon to działanie na szkodę klubu. Gramy najgorzej od czasów Kovaca, nie widać żadnego pomysłu i planu Tuchela na ten zespół. Nie przekonał i nie kupiłem zładowników ani na chwile od samego początku i to już nie zmieni się. Tutaj nie ma mowy o żadnej chemii, a bez tego zbudowanie czegokolwiek jest niemożliwe.
Wietrzenie szatni z zawodników którzy tutaj nie chcą grać (np. Davies, Kimmich czy Sane) oczywiście musi nastąpić, ale Tuchelowi już nie pomoże wymiana nawet całej drużyny.

22.01.2024 15:38

Wszyscy piątkowicze w nagrodę i tak zagadają w kolejnym spotkaniu.

22.01.2024 15:07

2

Kibice proszą o dymisje

22.01.2024 14:45

1

To nie klątwa tylko efekt pracy Tuchela...

22.01.2024 12:49

1

Nikt tutaj nie daje złotej piłki Tel'owi. Po prostu chęciami, zaangażowaniem zasługuje żeby wyjść w podstawkowy składzie kosztem zawodników którym nie chce się i zawodzą.

22.01.2024 12:24

1

Owszem, nie odmienil wyniku spotkania, ale całe nasze zagrożenie wychodziło od młodego Francuza. Jak wszedł to wykreował sobie kilka sytuacji. Mógł je oczywiście lepiej wykończyć, ale pamiętajmy że to nie stary wyga, a do tego w ostatnim czasie totalne odstawiony więc nie ma praktyki meczowej.
Pokazał z bardzo dobrej strony i jeśli w kolejnym spotkaniu znowu wyjdą ci którzy zawiedli to będzie to dla mnie niezrozumiale.

22.01.2024 12:12

1

Tel w te kilka minut wczoraj zrobił więcej niż Kane, Coman, Musiala i Mueller razem wzięci. Jeśli w następnym meczu nie wyjdzie w podstawie to naprawdę będzie świadczyło, że Tuchel celowo sabotuje nasz klub.

22.01.2024 12:00

Czyli sezon zostanie poświęcony.

22.01.2024 11:13

Słyszymy tą samą śpiewkę po każdym meczu od marca 2024 i każdej kolejnej kompromitacji Tuchela i odpadania z kolejnych rozgrywek. Nikt już nawet nie udaje, że wierzy w te puste slogany.

22.01.2024 11:12

Tuchel już spalił ziemie, a Mourinho jeszcze by to wszystko zaorał.

22.01.2024 10:09

1

W Monachium pewnie nie wiedzą co robić. Przez idiotyczne zwolnienie Nagelsmanna teraz będą tkwić w błędzie nie zwalniania Tuchela. Paranoja.

22.01.2024 09:04

Nie ma jeszcze info o zwolnieniu Tuchela ?

22.01.2024 08:23

@bawaria42 pikarze na 6, a Tuchel jeszcze gorzej. Mieszanka idealna do kompromitacji.

21.01.2024 19:08

Tuchel jest zdolny odpaść nawet z Lazio…

21.01.2024 19:06

2

Ta drużyna w ogóle nie rozwija się i prezentuje się fatalnie i bez żadnego pomysłu. Tak jak Tuchel nie miał planu na Bayern tak nadal go nie ma. Wyglądamy fatalnie i nie ma nadziei żeby w najbliższym czasie to zmieniło się. Jeśli chcemy ratować ten sezon lub następny to jak naszybciej Tuchel musi zostać wywalony.

21.01.2024 19:04

2

Tuchel sabotażysta na taczkach niech spada jak najdalej od Bayernu. To jest kompromitacja!

21.01.2024 17:31

1

Tuchel zabezpiecza kolejny cel

21.01.2024 16:52

Oby znowu nie za wcześnie.

21.01.2024 13:48

Jedyna niewiadoma to czy zagra Mueller czy Coman, bo reszta jest jasna. Czuje, że Francuz zacznie dzisiaj.

21.01.2024 13:47

2

Teraz jeszcze może nie, ale Tuchel pracuje żeby to zmieniło się. Dla mnie jest to nierozumiane, że został tak odstawiony na margines. Zamiast go zbudować i pociągnąć to w nagrodę został schowany do szafy.

21.01.2024 13:45

1

Spodziewam się łatwego i wysokiego zwycięstwa. Werder nam leży, a do tego są solidnie osłabieni.

21.01.2024 13:43

To po co mamy Tela ?

21.01.2024 10:34

2

Oby i druga była odrzucona.

21.01.2024 09:47

Wygrana Cana pokazuje w jakim miejscu znajduje się reprezentacja Niemiec aktualnie.

21.01.2024 09:46

1

Werder solidnie osłabiony i powinien chwiać się na nogach od pierwszej minuty.

21.01.2024 09:09

2

Szkoda, że Bayer nie potknął się, ale z drugiej strony niech nam rzucą wyzwanie. Wyjdzie nam to tylko na dobre.

21.01.2024 01:45

Czuje, że dzisiaj Bayer straci punkty

20.01.2024 18:56

1

@BaltazarGabka Tuchel najpierw wypchnie De Ligta, a następnie Tela - tak to niestety wyglada na chwile obecną.

20.01.2024 18:04

1

@MS7 niestety Tuchel chyba pracuje żeby po De Ligt’ie Tel był następnym do odstrzału.

20.01.2024 15:38

@Pavelak za młody, zainteresujemy się nim jak będzie miał 33 albo 35 lat

20.01.2024 14:07

Z każdym miesiącem potwierdza swoją klasę. Świetny transfer i zawodnik.

20.01.2024 13:52

Do lata może zdążymy…

20.01.2024 13:51

Skoro Tuchel na lewo i prawo trąbi, że dla niego De Ligt to tylko rezerwowy to taka reakcja nie dziwi. Tutaj nie ma mowy o sportowej rywalizacji niestety.

20.01.2024 13:49

@Matilegolas już jest za małe, ale Niemiec nie podpala się i chce robić ktok po kroku. Niech nie powtarza błędów Wernera czy Havertza.

20.01.2024 13:37

1

Liczyłem, że pod jego nieobecność Tel otrzyma więcej szans do pokazania się. Gnabry zaraz wróci i Tel zejdzie na jeszcze większy margines i zmiany w okolicach 90 minuty :/

20.01.2024 13:35

1

Oby i tym razem powrót De Ligta nie był przedwczesny.

20.01.2024 13:33

Mueller to zawsze wartość dodana dla drużyny chociaż obiektywnie trzeba przyznać, że poprzednie spotkanie nie było jego najlepszym.

20.01.2024 13:30

3

2 cele już zabezpieczone ;)

20.01.2024 11:24

Nie widzę tutaj żadnej chęci odejścia, ale absolutnie mnie to nie zdziwi. Co mu Bayern może zaproponować ? Nic.

20.01.2024 10:10

1

Fajny artykuł, dzięki @Matilegolas

20.01.2024 09:23

Wiemy jak ostatnio wyglądały projekty Nagelsmanna, Flicka, Kovaca czy Carletto. Krótko. Dlatego uważam, że spełnianie zachcianek trenerów powinno być jak najmniejsze. Niech trener bierze udział w planowaniu kadry, ale decydujący wpływ powinny mieć władze klubu, które właśnie powinny myśleć długofalowo i przyszłościowo i mieć pomysł na kształt kadry. A jej zmienia pod każdego następnego trenera jest tego zaprzeczeniem. Ściągamy De Ligta, którego przedstawiamy jakiś projekt, a po sezonie w którym był naszym jednym z najlepszych graczy skreślamy go i wypychany z klubu. Mega słabe. Nie ma tutaj za dużo Mia San Mia.

20.01.2024 09:20

3

Ja nie odbieram tego jako obrażania się De Ligta czy brakiem chęci rywalizacji. Nikt tutaj nie chce żeby miał za darmo miejsce w pierwszej 11. Każdy widział jak prezentował się w poprzednim sezonie i jakim był mocnym punktem naszego zespołu. Do tego pokazujący przywiązanie do klubu i mający charakter oraz osobowość do bycia liderem. Tuchel od jakiegoś czasu pokazuje i mówi, że dla niego Holender jest rezerwowym i to jasno pokazuje, że ta decyzja nie jest podparta sportową rywalizacją. Skoro na treningu i boisku nie jest w stanie niczego zmienić to ciężko dziwić się, że nie chce czegoś takiego zaakceptować.

20.01.2024 09:10

2

Pewnie, że trener ma prawo do swojej wizji i stawiania na graczy mu pasujących, ale klub powinien myśleć długofalowo i planować kadrę z graczami z którymi wiąże najbliższą przyszłość. To dalej klub jest pracodawcą zawodników, a nie trener, który w każdej chwili może zmienić się. Nie jestem zwolennikiem kupowania zawodników na życzenie trenera jak i skreślanie zawodnika na życzenie trenera. Trener dzisiaj jest, a jutro go nie ma. Zawodnicy dla niego ściągnięci zostają, a tych odstrzelonych brakuje.

19.01.2024 22:18

Trzymam kciuki.

19.01.2024 21:55

1

Tuchel w każdej drużynie robił kwas i wchodził w konflikty z piłkarzami i De Ligt po prostu niestety jest następny na liście.

19.01.2024 21:41

4

Totalna porażka! Jeśli Bayern postawi na Tuchela kosztem De Ligta to będzie to fatalna decyzja, której szybko pożałujemy.

19.01.2024 18:45

2

To będzie ogromny błąd Bayernu!

19.01.2024 18:37

Manu znowu jak za najlepszych lat zrobił to co musiał wtedy kiedy Hoffe przycisnęło, a nasza defensywa pogubiła sie.

19.01.2024 14:04

Super wiadomości. Dobrze, że przerwa była tak krótka, a uraz niegroźny. W normalnych okolicznościach pewnie nie grałby w najbliższym meczu, a tak to znowu będzie grał i trzeba bedzie chuchać żeby nie doznał kolejnego mikro urazu.

19.01.2024 14:00

Po takim wypożyczeniu to Stanisic urósł ze dwa razy więc jego powrót to bedzie jak ściągnięcie Lahma w primie ;)

19.01.2024 13:57

3

Ja to powiedział Einstein - szaleństwem byłoby zrobić to samo i oczekiwać innego rezultatu.
Trzeba mieć nadzieję, że są to tylko dziennikarskie fantazje.

19.01.2024 13:22

2

Nasze ciśnienie i napalenie na jakichkolwiek graczy z PL robi się wręcz memowe.

19.01.2024 13:14

3

Jeśli głównym kryterium do zastąpienia Daviesa będzie miała być taniość to będzie to czego najbardziej obawiam się w odejściu Kanadyjczyka czyli nie sam fakt jego odejścia tylko to kim Bayern go zastąpi. Taniość = bylejakość, a na tym daleko zajechać sie nie da.

19.01.2024 13:10

1

Marketing i piniądz muszą zgadzać sie.

19.01.2024 10:17

1

Pewnie standardowo (w ostatnim czasie) będziemy się z tym bujać do ostatnich sekund okienka transferowego.

19.01.2024 09:11

Długość kontraktu pozwoli nam jedynie nie sprzedać go za czapkę gruszek, bo De Ligt nie będzie chciał być wyborem nr 3 czy 4

19.01.2024 08:10

1

W sumie ma to sens więc może to po prostu moje przyzwyczajenie. W sumie to też jeszcze chyba nie wiem :)

18.01.2024 22:51

1

@josh1982 to raczej Davies sam chce się pozbyć

18.01.2024 22:12

To czy zgrupowanie było sukcesem to przekonamy się w najbliższych miesiącach. Po okresie przygotowawczym przed startem sezonu również wszystko miało być pięknie, a graliśmy cały czas miernie i tak, że oczy bolały.

18.01.2024 22:09

1

Ciężko nie zgodzić się z Muellerem. Kiedyś zawodnicy mieli konkretniejsze charaktery i większe jaja. Dzisiaj zamiast facetów często oglądamy dużych chłopców.

18.01.2024 22:07

Wydaje mi się, że poprzednia wersja komentarzy bez opcji ‚odpowiedz’ była lepsza. To sprawiało, że komentarze były przejrzyste i łatwiej było zachować chronologie. Chociaż może to kwestia przyzwyczajenia.

18.01.2024 22:03

Bardzo dobry pomysł. Tweety o Bayernie czy zawodników Bayernu.

18.01.2024 21:59

@Silesi też mam podobne przemyślenia co do jego „wdzięczność”. Wydawało się, że ma bardziej poukładane w głowie i utożsamia się z klubem, ale na chwile obecną wszystko wskazuje, że to była tylko poza i puste słowa. Szkoda.

18.01.2024 18:50

Nasze statystki w ostatnich latach z Werderem są wręcz kosmiczne i liczę na ich śrubowanie. Oby nam tylko bokiem nie wyszedł ten wypad do Portugalii.

18.01.2024 18:39

4

Super, że mamy nową odsłonę strony! W praniu wyjdzie co trzeba poprawić.
Dla oka zmiana jak najbardziej na plus.

18.01.2024 18:35

Ja nie boję się odejścia Daviesa, ale obawiam się jak i kim zostanie ta pozycja wzmocniona.

18.01.2024 13:30

Siłą Bayern nie zmusi go do przedłużenia kontraktu. Jak nie chce grać dla Bayernu to nie za wiele może zrobić.

18.01.2024 10:11

Chciałbym żeby Davies został, ale w Bayernie mają grać zawodnicy dla których ten klub coś znaczy, a jak widać dla Kanadyjczyka nie za dużo. Nie ma co na kolanach przed nim padać, bo mimo ogromnego potencjału to nie jest Lahm, Lizarazu czy Sagnol. Bayern bez Niego sobie spokojnie poradzi.

18.01.2024 09:12

Na całe szczęście skończyło się tylko na strachu. Niech wraca i wykorzysta swoją szanse.

17.01.2024 22:28

Żaden topowy klub to nie jest dobry kierunek dla młodych. W Realu czy $ity też na próżno szukać nastolatków.

17.01.2024 22:27

Tematem w Monachium powinien być brak przyszłości w Bayernie Tuchela, a nie wypychanie takich graczy jak De Ligt.

17.01.2024 10:42

Mega pecha ma De Ligt z tymi kontuzjami i trochę szklanka niestety. Oby ta przerwa była jak najkrótsza.

17.01.2024 09:39

@bayern1987dwa to są jakieś brednie Tuchela bez pokrycia i zrzucanie z siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności - mega słabe zachowanie. Tak dla przypomnienia w spotkaniu z p$g (krótko przed zwolnieniem Nagelsmanna) zawodnicy Bayernu przebiegli 122 km i mieli 2 razy więcej sprintów, a do tego mieli siły do ostatniej minuty meczu. Nie najgorzej jak na "fatalny" stan kondycyjny.

17.01.2024 09:36

Oby z De Ligtem to rzeczywiście nie było nic poważnego i oby przerwa (kolejna) była jak najkrótsza.

16.01.2024 22:02

@Pir5 rozumiem, że obaj w rankingu Kickera po tej rundzie byli w klasie światowej ?

16.01.2024 15:59

$ity, Real i Bayern - te zespoły powinny walczyć o końcowy tryumf. Buki tak samo stawiają.

16.01.2024 15:53

Jak na około 12 celnych strzałów Bayernu to chyba nie ma co narzekać na te 3 stracone bramki.

16.01.2024 12:51

To niech migusiem jeden z drugim podpisują nowe kontrakty...

16.01.2024 12:36

Trzymam kciuki za Kane'a, bo to będzie oznaczało, że będzie w formie przez cały sezon, a potrzebujemy go właśnie w takiej formie do rywalizacji w BL i CL.

16.01.2024 12:32

Dziwna sprawa, Ż

Edytowano : 2024-01-16 09:58:10

Dziwna sprawa, że taki diament jest wolnym zawodnikiem będąc nastolatkiem...

16.01.2024 09:57

@Pir5 po pierwsze to De Ligt i Pavlovic nie grają poza kilkoma minutami. Po drugie Musiala czy Laimer zaliczyli mega przeciętną, a nawet słabą rundę. I po trzecie forma Kane'a czy Sane to żadna zasługa Tuchela. Zejdź na ziemie.

16.01.2024 08:36

Jesli Bayern przez tego sabotażystę Tuchela straci De Ligta to będzie to duży błąd naszych władz.

16.01.2024 08:29

Nie chciałbym żeby Kimmich odszedł, bo mimo jego jakiś małych wad (każdy zawodnik je ma) i spadku formy w ostatnim czasie to nadal jest klasowy zawodnik i ciężko byłoby go zastąpić. Zgadzam się również z tym co napisał @Yakub93 czyli, że Tuchel nie potrafi wykorzystać Kimmicha i nie ma na niego pomysłu, a to odbija się na jego grze.

15.01.2024 23:58

Przesiadł się z małego fiata do sportowej fury i zobaczymy jak w takiej sytuacji odnajdzie. Trzymał kciuki żeby był solidną alternatywą i zmiennikiem.

15.01.2024 23:51

Ciekawe czy podczas tej przerwy trochę przemyślał pewne sprawy żeby jeszcze udowodnić wszystkim, że może być kluczowym zawodnikiem w Bayernie, bo to pewnie będzie dla Niego bardzo ważna runda gdzie będzie przez górę dokładnie oglądany,

15.01.2024 15:57

@Simon89 jeśli można sobie wybierać do kogo powinien ten rekord należeć to ja bym wybrał Thomasa Muellera.

15.01.2024 15:41