DieRoten.pl
Reklama

Sky: Bayern podjął decyzję. De Ligt na sprzedaż!

fot. skwiot.pl
Reklama

W ostatnich latach jesteśmy świadkami spory roszad w szeregach defensywy Bayernu Monachium. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach możemy spodziewać się kolejnych niemałych zmian w linii obrony.

Nie da się ukryć, że Matthijs de Ligt w ostatnich miesiącach nie rozpieszcza fanów swojego talentu. Holender często pauzuje z uwagi na kontuzje, a jak jest do dyspozycji Thomasa Tuchela, to szkoleniowiec “Die Roten” preferuje najczęściej innych defensorów.

Wydaje się, że 24-latek stracił cierpliwości i już nie kryje się z faktem, że nie jest zainteresowany rolą trzeciego, czy czwartego stopera w hierarchii. Takie stanowisko byłego zawodnika Ajaxu Amsterdam i Juventusu miało już dotrzeć do włodarzy Bayernu Monachium. Ci nie wahali się zbyt długo i zdecydowali, że Holender w letnim okienku transferowym może opuścić Monachium! Oczywiście warunkiem koniecznym jest otrzymanie odpowiedniej oferty.

Przypomnijmy, że de Ligt dołączył do Bayernu latem 2022 roku za kwotę 67 mln euro. Reprezentant Holandii ma ważny kontrakt jeszcze przez 3 i pół roku. Ostatnio mówi się, że jego sytuacje uważnie monitoruje Manchester United prowadzony przez Erika Ten Haga, z którym de Ligt już miał okazję współpracować w Amsterdamie.

Bawarczycy natomiast mają się skupić na pozyskaniu w lecie Ronald Araujo z FC Barcelony.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...