DieRoten.pl
Reklama

Sonda: Czy Kane pobije rekord Lewandowskiego?

fot. Shutterstock.com\Saolab Press
Reklama

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest Harry Kane i jego dorobek bramkowy.

Do tej pory w ankiecie wzięło udział 17 użytkowników. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za dotychczasowe głosy i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Czy Harry Kane pobije rekord Roberta Lewandowskiego i zdobezie więcej niż 41 bramek w tym sezonie BL?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej stronie ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Póki co angielski napastnik może pochwalić się 22 trafieniami po zaledwie 16 spotkaniach w Bundeslidze. Przypominamy zarazem, że rekord ligowy Roberta Lewandowskiego to 41 bramek w jednym sezonie.

Przechodząc już do wstępnych wyników sondy – prawie wszyscy głosujący wskazują na to, że Harry Kane pobije rekord byłego napastnika FCB – zagłosowało tak 76%. Z kolei 24% użytkowników naszego serwisu podchodzi sceptycznie do możliwości ustanowienia nowego rekordu przez Anglika.

Ankieta potrwa jeszcze jakiś czas (do końca tego tygodnia), po czym skupimy się na nadchodzącym dwumeczu bawarskiego klubu z Lazio w Champions League.

Źródło: DieRotenPL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...