DieRoten.pl
Reklama

Bawarczycy wrócili z Portugalii. Plan wykonany

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Piłkarze Bayernu Monachium wrócili dzisiaj po intensywnym obozie w portugalskim Faro. Jak możemy dowiedzieć się z informacji przekazywanych przez Sky, intensywne zgrupowanie okazało się "sukcesem".

Przede wszystkim Thomas Tuchel ma być bardzo zadowolony z okresu, w którym mógł popracować ze swoimi podopiecznymi. 50-letni trener skupił się w swoich zajęciach głównie na taktyce. Treningi odbywały się z pełnym natężeniem. Główny nacisk położono na kondycję, aby stworzyć “fundament” do rundy rewanżowej.

- Warunki na miejscu były świetne, boisko do treningów w doskonałym stanie, a pogoda znacznie lepsza niż w zimnym Monachium - relacjonuje reporter Sky, Torben Hoffmann, będący na miejscu.

Pewniakiem do gry w niedzielę ma być Matthijs de Ligt, który w ostatnich miesiącach był nękany przez różne urazy. Teraz pod nieobecność Kim Min-jae, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji, nie ma praktycznie rywala na środku defensywy. Wciąż bowiem nie jest pewne, czy do dyspozycji szkoleniowca “Die Roten” będzie Eric Dier, który wraz z żoną oczekuje na narodziny dziecka. Monachijczycy mają nadzieję, że sytuacja rozwiąże się jeszcze przed spotkaniem z Werderem i Anglik będzie do dyspozycji. Kolejnego potomka doczekał się natomiast Joshua Kimmich, który już trenował w Monachium z rezerwami.

Przypomnijmy, że mecz pomiędzy Bayernem Monachium, a Werderem Brema już w najbliższą godzinę o godzinie 15:30.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...