Najlepiej Tuchel ogarnia przegrywanie kolejnych pucharów, zdążył już przewalić 4. Jeden dostał z litości od bvb.
31.01.2024 14:35
1
Tak kończy się brak pomysłu na rozwój takich zawodników. Wcale nie dziwie się decyzji zawodnika.
31.01.2024 13:48
1
Zobaczcie jakie Gnabry robi liczny co sezon. Naprawdę nie ma co z niego robić amatora.
31.01.2024 13:31
Jak zawsze (ostatnio) to Bayern jest na musiku więc karty rozdaje druga strona.
31.01.2024 10:30
Tel byłby zachwycony
31.01.2024 09:54
Super informacje, najważniejsze żeby zdążył na Bayer.
31.01.2024 09:52
I co ten Aznou miałby robić w tej Granadzie ? Nikomu chyba takie coś nie jest potrzebne do szczęścia.
31.01.2024 08:55
Wraca też do Monachium :)
30.01.2024 23:07
Ale miękiszon ;)
30.01.2024 20:22
1
Nie, kwota transferu to ok. 15 mln €. Teraz za te pół roku pewnie trzeba będzie coś jeszcze dorzucić.
30.01.2024 18:03
1
Bayern pewnie z całych sił trzyma kciuki za rywali Korei.
30.01.2024 16:59
@Reeken89 wcale bym nie zdziwiłbym się jakby tak to skończyło się.
30.01.2024 16:57
1
Tak wyglądają niestety nasze ostatnie okienka - nie wiemy co robimy, nie wiemy co chcemy zrobić, nie wiemy czy coś zrobimy, itp.
30.01.2024 15:56
Ciężko żeby był w optymalnej formie skoro ma zerowe zaufanie ze strony klubu i trenera. Nawet teraz jasno pokazują, że nie chcą na niego podstawić i nie ufają mu.
30.01.2024 13:28
1
Za dodatkowy hajs wszystko może wydarzyć się. Niech Bayern i Tuchel pokażą jaja i niech postawią odważnie na Tela! Jak dostanie zaufanie i minuty to wystrzeli jak z procy. Takim ruchem tylko każą Telowi przemyśleć swoją przyszłość i czy Bayern to jest właściwe miejsce...
30.01.2024 13:19
Wietrzenie w kadrze jest jak najbardziej wskazane, ale nie spodziewałbym się rewolucji i nawet bym jej nie chciał, bo poza samą pokazówką byłoby z tego więcej złego niż dobrego. To nie FM żeby nagle Bayern pożegnał się z 6/7 zawodnikami i sprawdził 10 nowych w jedno okienko. Bądźmy poważni, takie 2/3 ruchy to optymalne dla odświeżenia kadry (oczywiście nie liczę takich ruchów jak pożegnanie Motinga czy Sarra, itp.)
30.01.2024 12:22
Sami zwodnicy woleliby kogokolwiek od Tuchela.
30.01.2024 12:14
1
Jak wiadomo Bayern to świetne miejsce na ogrywanie 16 latków.
29.01.2024 16:57
1
Niech go po prostu wywalą! To byłby najlepszy komentarz do jego osiągnięć z Bayernem.
29.01.2024 16:56
Jak hajs dla Sane będzie zgadzał się to będzie nowa umowa.
29.01.2024 12:37
Dla Trippiera do komplement, za to dla Bayernu to wyraz desperacji i braku pomysłu na planowanie kadry.
29.01.2024 12:27
Nie uwierzę dopóki nie będzie to oficjalnie ogłoszone, ale byłoby to coś pięknego :)
29.01.2024 12:24
Hamann trafił i ciężko nie zgodzić się z tą opinią. Oby Bayern jak najszybciej uwolnił się od tego sabotażysty.
29.01.2024 09:11
Szczerze to jest mi to zupełnie obojętne czy odejdzie czy dogra umowę do końca. Oby tylko nikt nie wpadł na kolejny rok.
28.01.2024 14:14
Mueller rozumie, że jego rola zmienia się i to cieszy
28.01.2024 14:12
1
Każdy będzie miał swoją prawdę i można wybierać.
28.01.2024 14:10
Jeszcze tego by brakowało. Manu byłby coraz bliżej gry w środku pola.
28.01.2024 14:09
Nie kupiliśmy 2 zawodników tylko 3, bo jeszcze Zaragoza
28.01.2024 14:07
Nie ma co dziwić się ich rozczarowaniu, bo byli blisko, a z przebiegu meczu niczym od nas nie odstawali.
28.01.2024 12:01
Żal mi Comana, bo już swoje przeszedł, ale na szczęście to nie najgorsza diagnoza. Wróci na najważniejszą cześć sezonu.
28.01.2024 10:30
Servus i powodzenia. Ma bardzo ułatwiony start i niech to wykorzysta.
28.01.2024 10:28
Dalej nie ma potwierdzenia tego transferu…
28.01.2024 09:33
Wielka szkoda Comana, bo już swoje przeszedł. Trzymam kciuki żeby wyrok był najłagodniejszy.
28.01.2024 09:32
1
Z Tuchelem na ławce trzeba się do takich nerwówek i przepychania spotkań kolanem przyzwyczaić. Walczymy jak równy z równym z Augsburgiem, Unionem czy innym Sarrbrucken.
28.01.2024 09:30
1
Jest w końcu uznany gol Kane’a!!
27.01.2024 16:52
2
Szkoda tego Comana, masakra szykuje się :/
27.01.2024 15:56
1
W których koszulkach gra Bayern ?
27.01.2024 15:51
Bałkański charakterek robi swoje.
27.01.2024 15:02
Szkoda, że nie można tego „problemu” rozwiązać po prostu w normalny sposób.
27.01.2024 15:01
1
Bez niespodzianek i zestawienie zgodne z przewidywaniami przy tych nieobecnościach.
27.01.2024 14:30
1
Kolejne ciężary przed nami, bo to w końcu Augsburg na wyjeździe :D
27.01.2024 14:28
Będzie miał czas pomyśleć o kontrakcie i swojej przyszłości.
27.01.2024 14:27
Jest Dier i Pavlovic, a dojdzie jeszcze Boey. Jest z kogo wybierać.
27.01.2024 14:25
Nie ma Tuchel dzisiaj łatwego zadania w związku z tyloma nieobecnościami, a tyłek pali się
27.01.2024 14:08
1
Pewnie tak samo jak wyobraża sobie wypełnienie umowy do końca i odejście za free.
27.01.2024 14:06
U nas największe osłabienie wciąż siedzi na ławce trenerskiej.
27.01.2024 11:19
Każdy będzie chciał takiego zawodnika, a my będziemy tego latami żałowali.
27.01.2024 06:44
Będą klasyczne tuchelowe męczarnie gdzie zagramy z Augsburgiem jak równy z równym.
27.01.2024 01:00
Wszystkie kluby narzekają na okienka transferowe czy ten plącz to tylko nasza specjalność ? Inne kluby działają w innych okienkach, lepszych i łatwiejszych ?
26.01.2024 15:02
Tutaj nie chodzi o tęsknotę za Nagelsmannem tylko mega rozczarowanie Tuchelem.
26.01.2024 14:58
1
Tuchel dobrze punktuje ? Raczej jak na Bayern przeciętnie. 2.12 pkt na mecz
np.
Kovać - 2.26
Ancelotti - 2.28
Nagelsmann - 2.31
26.01.2024 12:44
2
Niech ktokolwiek bierze Tuchela byle tylko Bayern od niego uwolnił się
26.01.2024 11:07
3
Wypalanie ziemi w Monachium przez Tuchela rozpoczęte. Chętnych do przyjścia brak, chętnych do przedłużania umów brak. De Ligt niezadowolony, a zaraz dołączą do niego Tel czy Goretzka.
26.01.2024 11:04
No to szykuje się nam ciekawy piąteczek, bo pewnie będzie mnóstwo sprzecznych informacji :)
26.01.2024 09:28
2
Za takie pieniądze to naprawdę małe ryzyko i zawsze będzie można coś odzyskać gdyby miał nie wypalić. To wciąż młody gracz, który może wskoczyć na wyższy poziom. Lepiej dać za niego 15 mln niż za Trippiera
25.01.2024 20:42
2
To są tylko „dziennikarskie” rewelacje, a nie info z klubu.
25.01.2024 20:39
1
Ciekawe czy Pavlovic dostanie szanse za Kimmicha, ale naprawdę inne rozwiązanie będzie nieporozumieniem.
25.01.2024 18:09
I tak już Bayern jest w przypadku Sane na przegranej pozycji. Albo dostanie tyle ile chce albo „będzie wyobrażał sobie wypełnienie kontraktu do końca”.
25.01.2024 18:05
Ciężko będzie Bayernowi zwiększyć wpływy z praw tv, bo nie jest to zależne tylko od Bayernu. Wpływu z dni meczowych też dużo większych nie będzie, bo Bayern nie będzie szedł na wojnę z kibicami.
25.01.2024 16:03
Zbędna sytuacja, ale nie ma co robić z tego jakiejś większej afery.
25.01.2024 15:58
1
Tuchel nie chce i nie umie w rotację to później mamy takie tego efekty.
25.01.2024 08:22
I bardzo dobrze! Niech zostaje i walczy. Jeśli zaczniemy pozbywać się zawodników przywiązanych do klubu i chcących tutaj grać to będziemy zmierzać w bardzo złym kierunku.
25.01.2024 08:20
Naprawdę koszmarnie obniżyliśmy swoje ambicje :/
25.01.2024 08:18
1
Lepiej niech w końcu potwierdzą fiasko z Tuchelem
24.01.2024 23:08
3
Człowiek musi cieszyć się z wyszarpanych punktów z Unionem po beznadziejnej grze, smutne czasy dla kibiców Bayernu. Tuchelball pełną gębą.
24.01.2024 22:36
1
Hurra udało wyżebrać się 3 punkty z grającym w osłabieniu Unionem! Lecimy po tryplet!!!
24.01.2024 22:29
Najpierw wejdzie inny młody zdolny z Kamerunu…
24.01.2024 22:00
Pewnie wejdzie młody Moting
24.01.2024 21:59
Kane w końcu!! Teraz już będzie z górki i pewnie jeszcze coś wciśniemy.
Spalony jednak :/
24.01.2024 21:47
W zdecydowanej większości ci co zawodzą dalej grają, poza Daviesem.
24.01.2024 19:48
Plus za to, że Davies odpoczywa, a duży minus za brak Tela za Comana.
24.01.2024 19:47
1
Niewiele rzeczy można było zrobić gorzej.
24.01.2024 17:24
Kolejne genialne okienko w naszym wykonaniu.
24.01.2024 17:22
1
Nie wiem kto gorszy Davies czy Guerreiro :D
24.01.2024 17:20
Wstrzymanie rozmów i brak podpisania nowej umowy daje duże znaki zapytania czy Kimmicha określać jako lidera i przyszłego kapitana.
24.01.2024 11:32
1
Tuchel zabezpieczy kolejny cel jakim są odejścia zawodników. Do De Ligt'a, Tela dołączy Goretzka. A to pewnie nie wszyscy, którzy mają dosyć Tuchela i dlatego nikt nie kwapi sie do przedłużania kontraktowa.
24.01.2024 11:23
1
Chyba kula zaczyna się toczyć coraz szybciej, która w końcu przygniecie Tuchela.
24.01.2024 11:20
Nie wiem czy w interesie Bayernu tak naprawdę jest przedłużenie kontraktu. Może w ramach wietrzenia szatni przyda się taki wstrząs.
24.01.2024 11:16
1
Zawalenie SPN, odpadnięcie z PN i strata 7 punktów w BL to dosyć realne powody moim zdaniem. Do tego można dołożyć klęski w PN i LM z poprzedniego sezonu.
Może trzeba postawić na kogoś nieoczywistego (tak jak z Flickiem), bo ostatnio gwiazdy trenerskie u nas szybko gasły. Przyznaje, że wybór kolejnego trenera to bardzo trudna kwestia.
24.01.2024 10:00
1
Powtórzę się, ale nie zwalnianie Tuchela nie naprawi błędu przedwczesnego zwolnienia Nagelsmanna. Zgoda, że nasza ilość trenerów w ostatnich latach to patologia, ale nie można przez to być zakładnikiem trenera bez pomysłu i bez perspektywy rozwoju drużyny.
Jeśli mamy zmarnować sezon czy 2 sezony tylko po to żeby pokazać, że nie zwalniamy co chwile trenerów to jest działanie na szkodę klubu większe niż wizerunek katapulty na stanowisku trenerskim.
24.01.2024 09:29
Wygrana z Unionem nie jest w stanie zmazać plamy z poprzedniego spotkania, ale da nam odpowiedz czy zawodnicy już ostatecznie skreślili Tuchela. Czy będzie reakcja i sportowa złość ? Ciężko to przewidzieć, bo to loteria. Nie zdziwi mnie nasza wysoka wygrana jak i strata punktów.
24.01.2024 09:19
Powalczymy jak równy z równym pewnie.
23.01.2024 20:34
Mądry Bayer nie zgodzi się na takie rozwiązanie, a gapowaty Bayern sobie takiej opcji nie zaklepał.
23.01.2024 20:31
Póki co nie jest to ani możliwe ani uzasadnione.
23.01.2024 20:29
Sam Bayern doprowadził do tego, że rywale bez strachu podchodzą o rywalizacji z nami. Zresztą gramy często jak równy z równym z zespołami z drugiej części BL.
23.01.2024 18:10
2
Sporo, ale za młodość trzeba płacić.
23.01.2024 18:06
Czas na konkrety, a nie gadanie.
23.01.2024 18:03
Już nie powinno być żadnych wątpliwości tylko dogadywanie następcy i oby tak faktycznie było.
23.01.2024 16:45
Zespół ma problem z trenerem.
23.01.2024 16:42
Ogólnie zgadzam się, ale angielskie drużyny czy p$g nie mają tej przewagi w postaci finansowego dopingu od wczoraj i jeszcze do niedawna Bayern potrafił działać sprytnie i kreatywnie co pozwalało niwelowanie tej przewagi.
23.01.2024 14:44
ChatGPT przemówił...
23.01.2024 14:37
2
@SammyKufour czyli wychodzimy z założenia, że moja racja jest racja najmojsza ?A kto myśli inaczej ten trąba ? To jest dopiero dzieciarnia. Inne zdanie czy punkt widzenia to naprawdę nie jest nic złego.
23.01.2024 14:19
2
Lothar ostatnio rzeczywiście trafnie komentuje. Oby Bayern nie był głuchy na takie glosy.
23.01.2024 13:07
1
Nie widzę, bo klub nie poczynił żadnego postępu od momentu przyjścia Tuchela. Ani nie zgadza sie styl ani wyniki sportowe. Przegrał już 4 tytuły i jest na najlepszej drodze do kolejnych. Zero pomysły i planu, a nasza gra wygląda fatalnie.
23.01.2024 12:45
Wstrzymałbym się z otwieraniem szampana, bo tak samo cudownie miało być jak odchodził Hasan, a tymczasem w klubie dalej są problemy ze sprowadzaniem nowych zawodników i przedłużaniem umów...
23.01.2024 12:40
2
Pewnie, że chciałbym żeby Bayern miał trenera na 10 czy 15 lat, ale naprawdę przy dużej wyobraźni nie widzę żeby tym trenerem miał być Tuchel.
23.01.2024 12:34
2
Nie wiem o co tobie chodzi. A jak do rozwoju klubu i postępu mają się nieatrakcyjna gra oraz fatalne wyniki sportowe ? Drużyna nie rozwinęła się nawet odrobinę.
To, że nie uważam, że tytuł mistrza Niemiec należy nam sie z urzędu i rozpaczałbym za miejsce 2 czy 3 nie oznacza, że chciałbym tylko dobrze bawić się oglądając mecz.
23.01.2024 12:07
5
Kovac też tłumaczył się, że nie dostał swoich zabawek i krytykował zespół, że nie da jechać się 200 km/h na autostradzie jeśli można jechać tylko 100 km/h. Po czy kierownice przejął Flick i pokazał, że da sie nawet 300 km/h pojechać. W Bayernie nie ma i mam nadzieję, że nie będzie rozdawania zabawek.
A wypowiedzi zawodników nie traktowałbym na serio, bo nie będą robić sobie pod górkę teraz albo na przeszłość.
23.01.2024 12:01
2
Jakoś nie widzę żeby dla Tuchela Kimmich, Sane, Davies czy Musiala pędzili przedłużać swoje umowy. Mógłbym zaryzykować tezę, że to jest jeden z powodów dla którego tego właśnie nie robią.
Dziwne marzenie jak na kibica Bayernu
31.01.2024 18:47
Najlepiej Tuchel ogarnia przegrywanie kolejnych pucharów, zdążył już przewalić 4. Jeden dostał z litości od bvb.
31.01.2024 14:35
Tak kończy się brak pomysłu na rozwój takich zawodników. Wcale nie dziwie się decyzji zawodnika.
31.01.2024 13:48
Zobaczcie jakie Gnabry robi liczny co sezon. Naprawdę nie ma co z niego robić amatora.
31.01.2024 13:31
Jak zawsze (ostatnio) to Bayern jest na musiku więc karty rozdaje druga strona.
31.01.2024 10:30
Tel byłby zachwycony
31.01.2024 09:54
Super informacje, najważniejsze żeby zdążył na Bayer.
31.01.2024 09:52
I co ten Aznou miałby robić w tej Granadzie ? Nikomu chyba takie coś nie jest potrzebne do szczęścia.
31.01.2024 08:55
Wraca też do Monachium :)
30.01.2024 23:07
Ale miękiszon ;)
30.01.2024 20:22
Nie, kwota transferu to ok. 15 mln €. Teraz za te pół roku pewnie trzeba będzie coś jeszcze dorzucić.
30.01.2024 18:03
Bayern pewnie z całych sił trzyma kciuki za rywali Korei.
30.01.2024 16:59
@Reeken89 wcale bym nie zdziwiłbym się jakby tak to skończyło się.
30.01.2024 16:57
Tak wyglądają niestety nasze ostatnie okienka - nie wiemy co robimy, nie wiemy co chcemy zrobić, nie wiemy czy coś zrobimy, itp.
30.01.2024 15:56
Ciężko żeby był w optymalnej formie skoro ma zerowe zaufanie ze strony klubu i trenera. Nawet teraz jasno pokazują, że nie chcą na niego podstawić i nie ufają mu.
30.01.2024 13:28
Za dodatkowy hajs wszystko może wydarzyć się. Niech Bayern i Tuchel pokażą jaja i niech postawią odważnie na Tela! Jak dostanie zaufanie i minuty to wystrzeli jak z procy. Takim ruchem tylko każą Telowi przemyśleć swoją przyszłość i czy Bayern to jest właściwe miejsce...
30.01.2024 13:19
Wietrzenie w kadrze jest jak najbardziej wskazane, ale nie spodziewałbym się rewolucji i nawet bym jej nie chciał, bo poza samą pokazówką byłoby z tego więcej złego niż dobrego. To nie FM żeby nagle Bayern pożegnał się z 6/7 zawodnikami i sprawdził 10 nowych w jedno okienko. Bądźmy poważni, takie 2/3 ruchy to optymalne dla odświeżenia kadry (oczywiście nie liczę takich ruchów jak pożegnanie Motinga czy Sarra, itp.)
30.01.2024 12:22
Sami zwodnicy woleliby kogokolwiek od Tuchela.
30.01.2024 12:14
Jak wiadomo Bayern to świetne miejsce na ogrywanie 16 latków.
29.01.2024 16:57
Niech go po prostu wywalą! To byłby najlepszy komentarz do jego osiągnięć z Bayernem.
29.01.2024 16:56
Jak hajs dla Sane będzie zgadzał się to będzie nowa umowa.
29.01.2024 12:37
Dla Trippiera do komplement, za to dla Bayernu to wyraz desperacji i braku pomysłu na planowanie kadry.
29.01.2024 12:27
Nie uwierzę dopóki nie będzie to oficjalnie ogłoszone, ale byłoby to coś pięknego :)
29.01.2024 12:24
Hamann trafił i ciężko nie zgodzić się z tą opinią. Oby Bayern jak najszybciej uwolnił się od tego sabotażysty.
29.01.2024 09:11
Szczerze to jest mi to zupełnie obojętne czy odejdzie czy dogra umowę do końca. Oby tylko nikt nie wpadł na kolejny rok.
28.01.2024 14:14
Mueller rozumie, że jego rola zmienia się i to cieszy
28.01.2024 14:12
Każdy będzie miał swoją prawdę i można wybierać.
28.01.2024 14:10
Jeszcze tego by brakowało. Manu byłby coraz bliżej gry w środku pola.
28.01.2024 14:09
Nie kupiliśmy 2 zawodników tylko 3, bo jeszcze Zaragoza
28.01.2024 14:07
Nie ma co dziwić się ich rozczarowaniu, bo byli blisko, a z przebiegu meczu niczym od nas nie odstawali.
28.01.2024 12:01
Żal mi Comana, bo już swoje przeszedł, ale na szczęście to nie najgorsza diagnoza. Wróci na najważniejszą cześć sezonu.
28.01.2024 10:30
Servus i powodzenia. Ma bardzo ułatwiony start i niech to wykorzysta.
28.01.2024 10:28
Dalej nie ma potwierdzenia tego transferu…
28.01.2024 09:33
Wielka szkoda Comana, bo już swoje przeszedł. Trzymam kciuki żeby wyrok był najłagodniejszy.
28.01.2024 09:32
Z Tuchelem na ławce trzeba się do takich nerwówek i przepychania spotkań kolanem przyzwyczaić. Walczymy jak równy z równym z Augsburgiem, Unionem czy innym Sarrbrucken.
28.01.2024 09:30
Jest w końcu uznany gol Kane’a!!
27.01.2024 16:52
Szkoda tego Comana, masakra szykuje się :/
27.01.2024 15:56
W których koszulkach gra Bayern ?
27.01.2024 15:51
Bałkański charakterek robi swoje.
27.01.2024 15:02
Szkoda, że nie można tego „problemu” rozwiązać po prostu w normalny sposób.
27.01.2024 15:01
Bez niespodzianek i zestawienie zgodne z przewidywaniami przy tych nieobecnościach.
27.01.2024 14:30
Kolejne ciężary przed nami, bo to w końcu Augsburg na wyjeździe :D
27.01.2024 14:28
Będzie miał czas pomyśleć o kontrakcie i swojej przyszłości.
27.01.2024 14:27
Jest Dier i Pavlovic, a dojdzie jeszcze Boey. Jest z kogo wybierać.
27.01.2024 14:25
Nie ma Tuchel dzisiaj łatwego zadania w związku z tyloma nieobecnościami, a tyłek pali się
27.01.2024 14:08
Pewnie tak samo jak wyobraża sobie wypełnienie umowy do końca i odejście za free.
27.01.2024 14:06
U nas największe osłabienie wciąż siedzi na ławce trenerskiej.
27.01.2024 11:19
Każdy będzie chciał takiego zawodnika, a my będziemy tego latami żałowali.
27.01.2024 06:44
Będą klasyczne tuchelowe męczarnie gdzie zagramy z Augsburgiem jak równy z równym.
27.01.2024 01:00
Wszystkie kluby narzekają na okienka transferowe czy ten plącz to tylko nasza specjalność ? Inne kluby działają w innych okienkach, lepszych i łatwiejszych ?
26.01.2024 15:02
Tutaj nie chodzi o tęsknotę za Nagelsmannem tylko mega rozczarowanie Tuchelem.
26.01.2024 14:58
Tuchel dobrze punktuje ? Raczej jak na Bayern przeciętnie. 2.12 pkt na mecz
np.
Kovać - 2.26
Ancelotti - 2.28
Nagelsmann - 2.31
26.01.2024 12:44
Niech ktokolwiek bierze Tuchela byle tylko Bayern od niego uwolnił się
26.01.2024 11:07
Wypalanie ziemi w Monachium przez Tuchela rozpoczęte. Chętnych do przyjścia brak, chętnych do przedłużania umów brak. De Ligt niezadowolony, a zaraz dołączą do niego Tel czy Goretzka.
26.01.2024 11:04
No to szykuje się nam ciekawy piąteczek, bo pewnie będzie mnóstwo sprzecznych informacji :)
26.01.2024 09:28
Za takie pieniądze to naprawdę małe ryzyko i zawsze będzie można coś odzyskać gdyby miał nie wypalić. To wciąż młody gracz, który może wskoczyć na wyższy poziom. Lepiej dać za niego 15 mln niż za Trippiera
25.01.2024 20:42
To są tylko „dziennikarskie” rewelacje, a nie info z klubu.
25.01.2024 20:39
Ciekawe czy Pavlovic dostanie szanse za Kimmicha, ale naprawdę inne rozwiązanie będzie nieporozumieniem.
25.01.2024 18:09
I tak już Bayern jest w przypadku Sane na przegranej pozycji. Albo dostanie tyle ile chce albo „będzie wyobrażał sobie wypełnienie kontraktu do końca”.
25.01.2024 18:05
Ciężko będzie Bayernowi zwiększyć wpływy z praw tv, bo nie jest to zależne tylko od Bayernu. Wpływu z dni meczowych też dużo większych nie będzie, bo Bayern nie będzie szedł na wojnę z kibicami.
25.01.2024 16:03
Zbędna sytuacja, ale nie ma co robić z tego jakiejś większej afery.
25.01.2024 15:58
Tuchel nie chce i nie umie w rotację to później mamy takie tego efekty.
25.01.2024 08:22
I bardzo dobrze! Niech zostaje i walczy. Jeśli zaczniemy pozbywać się zawodników przywiązanych do klubu i chcących tutaj grać to będziemy zmierzać w bardzo złym kierunku.
25.01.2024 08:20
Naprawdę koszmarnie obniżyliśmy swoje ambicje :/
25.01.2024 08:18
Lepiej niech w końcu potwierdzą fiasko z Tuchelem
24.01.2024 23:08
Człowiek musi cieszyć się z wyszarpanych punktów z Unionem po beznadziejnej grze, smutne czasy dla kibiców Bayernu. Tuchelball pełną gębą.
24.01.2024 22:36
Hurra udało wyżebrać się 3 punkty z grającym w osłabieniu Unionem! Lecimy po tryplet!!!
24.01.2024 22:29
Najpierw wejdzie inny młody zdolny z Kamerunu…
24.01.2024 22:00
Pewnie wejdzie młody Moting
24.01.2024 21:59
Kane w końcu!! Teraz już będzie z górki i pewnie jeszcze coś wciśniemy.
Spalony jednak :/
24.01.2024 21:47
W zdecydowanej większości ci co zawodzą dalej grają, poza Daviesem.
24.01.2024 19:48
Plus za to, że Davies odpoczywa, a duży minus za brak Tela za Comana.
24.01.2024 19:47
Niewiele rzeczy można było zrobić gorzej.
24.01.2024 17:24
Kolejne genialne okienko w naszym wykonaniu.
24.01.2024 17:22
Nie wiem kto gorszy Davies czy Guerreiro :D
24.01.2024 17:20
Wstrzymanie rozmów i brak podpisania nowej umowy daje duże znaki zapytania czy Kimmicha określać jako lidera i przyszłego kapitana.
24.01.2024 11:32
Tuchel zabezpieczy kolejny cel jakim są odejścia zawodników. Do De Ligt'a, Tela dołączy Goretzka. A to pewnie nie wszyscy, którzy mają dosyć Tuchela i dlatego nikt nie kwapi sie do przedłużania kontraktowa.
24.01.2024 11:23
Chyba kula zaczyna się toczyć coraz szybciej, która w końcu przygniecie Tuchela.
24.01.2024 11:20
Nie wiem czy w interesie Bayernu tak naprawdę jest przedłużenie kontraktu. Może w ramach wietrzenia szatni przyda się taki wstrząs.
24.01.2024 11:16
Zawalenie SPN, odpadnięcie z PN i strata 7 punktów w BL to dosyć realne powody moim zdaniem. Do tego można dołożyć klęski w PN i LM z poprzedniego sezonu.
Może trzeba postawić na kogoś nieoczywistego (tak jak z Flickiem), bo ostatnio gwiazdy trenerskie u nas szybko gasły. Przyznaje, że wybór kolejnego trenera to bardzo trudna kwestia.
24.01.2024 10:00
Powtórzę się, ale nie zwalnianie Tuchela nie naprawi błędu przedwczesnego zwolnienia Nagelsmanna. Zgoda, że nasza ilość trenerów w ostatnich latach to patologia, ale nie można przez to być zakładnikiem trenera bez pomysłu i bez perspektywy rozwoju drużyny.
Jeśli mamy zmarnować sezon czy 2 sezony tylko po to żeby pokazać, że nie zwalniamy co chwile trenerów to jest działanie na szkodę klubu większe niż wizerunek katapulty na stanowisku trenerskim.
24.01.2024 09:29
Wygrana z Unionem nie jest w stanie zmazać plamy z poprzedniego spotkania, ale da nam odpowiedz czy zawodnicy już ostatecznie skreślili Tuchela. Czy będzie reakcja i sportowa złość ? Ciężko to przewidzieć, bo to loteria. Nie zdziwi mnie nasza wysoka wygrana jak i strata punktów.
24.01.2024 09:19
Powalczymy jak równy z równym pewnie.
23.01.2024 20:34
Mądry Bayer nie zgodzi się na takie rozwiązanie, a gapowaty Bayern sobie takiej opcji nie zaklepał.
23.01.2024 20:31
Póki co nie jest to ani możliwe ani uzasadnione.
23.01.2024 20:29
Sam Bayern doprowadził do tego, że rywale bez strachu podchodzą o rywalizacji z nami. Zresztą gramy często jak równy z równym z zespołami z drugiej części BL.
23.01.2024 18:10
Sporo, ale za młodość trzeba płacić.
23.01.2024 18:06
Czas na konkrety, a nie gadanie.
23.01.2024 18:03
Już nie powinno być żadnych wątpliwości tylko dogadywanie następcy i oby tak faktycznie było.
23.01.2024 16:45
Zespół ma problem z trenerem.
23.01.2024 16:42
Ogólnie zgadzam się, ale angielskie drużyny czy p$g nie mają tej przewagi w postaci finansowego dopingu od wczoraj i jeszcze do niedawna Bayern potrafił działać sprytnie i kreatywnie co pozwalało niwelowanie tej przewagi.
23.01.2024 14:44
ChatGPT przemówił...
23.01.2024 14:37
@SammyKufour czyli wychodzimy z założenia, że moja racja jest racja najmojsza ?A kto myśli inaczej ten trąba ? To jest dopiero dzieciarnia. Inne zdanie czy punkt widzenia to naprawdę nie jest nic złego.
23.01.2024 14:19
Lothar ostatnio rzeczywiście trafnie komentuje. Oby Bayern nie był głuchy na takie glosy.
23.01.2024 13:07
Nie widzę, bo klub nie poczynił żadnego postępu od momentu przyjścia Tuchela. Ani nie zgadza sie styl ani wyniki sportowe. Przegrał już 4 tytuły i jest na najlepszej drodze do kolejnych. Zero pomysły i planu, a nasza gra wygląda fatalnie.
23.01.2024 12:45
Wstrzymałbym się z otwieraniem szampana, bo tak samo cudownie miało być jak odchodził Hasan, a tymczasem w klubie dalej są problemy ze sprowadzaniem nowych zawodników i przedłużaniem umów...
23.01.2024 12:40
Pewnie, że chciałbym żeby Bayern miał trenera na 10 czy 15 lat, ale naprawdę przy dużej wyobraźni nie widzę żeby tym trenerem miał być Tuchel.
23.01.2024 12:34
Nie wiem o co tobie chodzi. A jak do rozwoju klubu i postępu mają się nieatrakcyjna gra oraz fatalne wyniki sportowe ? Drużyna nie rozwinęła się nawet odrobinę.
To, że nie uważam, że tytuł mistrza Niemiec należy nam sie z urzędu i rozpaczałbym za miejsce 2 czy 3 nie oznacza, że chciałbym tylko dobrze bawić się oglądając mecz.
23.01.2024 12:07
Kovac też tłumaczył się, że nie dostał swoich zabawek i krytykował zespół, że nie da jechać się 200 km/h na autostradzie jeśli można jechać tylko 100 km/h. Po czy kierownice przejął Flick i pokazał, że da sie nawet 300 km/h pojechać. W Bayernie nie ma i mam nadzieję, że nie będzie rozdawania zabawek.
A wypowiedzi zawodników nie traktowałbym na serio, bo nie będą robić sobie pod górkę teraz albo na przeszłość.
23.01.2024 12:01
Jakoś nie widzę żeby dla Tuchela Kimmich, Sane, Davies czy Musiala pędzili przedłużać swoje umowy. Mógłbym zaryzykować tezę, że to jest jeden z powodów dla którego tego właśnie nie robią.
23.01.2024 11:52