DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 90

1

Dziwne marzenie jak na kibica Bayernu

31.01.2024 18:47

2

Najlepiej Tuchel ogarnia przegrywanie kolejnych pucharów, zdążył już przewalić 4. Jeden dostał z litości od bvb.

31.01.2024 14:35

1

Tak kończy się brak pomysłu na rozwój takich zawodników. Wcale nie dziwie się decyzji zawodnika.

31.01.2024 13:48

1

Zobaczcie jakie Gnabry robi liczny co sezon. Naprawdę nie ma co z niego robić amatora.

31.01.2024 13:31

Jak zawsze (ostatnio) to Bayern jest na musiku więc karty rozdaje druga strona.

31.01.2024 10:30

Tel byłby zachwycony

31.01.2024 09:54

Super informacje, najważniejsze żeby zdążył na Bayer.

31.01.2024 09:52

I co ten Aznou miałby robić w tej Granadzie ? Nikomu chyba takie coś nie jest potrzebne do szczęścia.

31.01.2024 08:55

Wraca też do Monachium :)

30.01.2024 23:07

Ale miękiszon ;)

30.01.2024 20:22

1

Nie, kwota transferu to ok. 15 mln €. Teraz za te pół roku pewnie trzeba będzie coś jeszcze dorzucić.

30.01.2024 18:03

1

Bayern pewnie z całych sił trzyma kciuki za rywali Korei.

30.01.2024 16:59

@Reeken89 wcale bym nie zdziwiłbym się jakby tak to skończyło się.

30.01.2024 16:57

1

Tak wyglądają niestety nasze ostatnie okienka - nie wiemy co robimy, nie wiemy co chcemy zrobić, nie wiemy czy coś zrobimy, itp.

30.01.2024 15:56

Ciężko żeby był w optymalnej formie skoro ma zerowe zaufanie ze strony klubu i trenera. Nawet teraz jasno pokazują, że nie chcą na niego podstawić i nie ufają mu.

30.01.2024 13:28

1

Za dodatkowy hajs wszystko może wydarzyć się. Niech Bayern i Tuchel pokażą jaja i niech postawią odważnie na Tela! Jak dostanie zaufanie i minuty to wystrzeli jak z procy. Takim ruchem tylko każą Telowi przemyśleć swoją przyszłość i czy Bayern to jest właściwe miejsce...

30.01.2024 13:19

Wietrzenie w kadrze jest jak najbardziej wskazane, ale nie spodziewałbym się rewolucji i nawet bym jej nie chciał, bo poza samą pokazówką byłoby z tego więcej złego niż dobrego. To nie FM żeby nagle Bayern pożegnał się z 6/7 zawodnikami i sprawdził 10 nowych w jedno okienko. Bądźmy poważni, takie 2/3 ruchy to optymalne dla odświeżenia kadry (oczywiście nie liczę takich ruchów jak pożegnanie Motinga czy Sarra, itp.)

30.01.2024 12:22

Sami zwodnicy woleliby kogokolwiek od Tuchela.

30.01.2024 12:14

1

Jak wiadomo Bayern to świetne miejsce na ogrywanie 16 latków.

29.01.2024 16:57

1

Niech go po prostu wywalą! To byłby najlepszy komentarz do jego osiągnięć z Bayernem.

29.01.2024 16:56

Jak hajs dla Sane będzie zgadzał się to będzie nowa umowa.

29.01.2024 12:37

Dla Trippiera do komplement, za to dla Bayernu to wyraz desperacji i braku pomysłu na planowanie kadry.

29.01.2024 12:27

Nie uwierzę dopóki nie będzie to oficjalnie ogłoszone, ale byłoby to coś pięknego :)

29.01.2024 12:24

Hamann trafił i ciężko nie zgodzić się z tą opinią. Oby Bayern jak najszybciej uwolnił się od tego sabotażysty.

29.01.2024 09:11

Szczerze to jest mi to zupełnie obojętne czy odejdzie czy dogra umowę do końca. Oby tylko nikt nie wpadł na kolejny rok.

28.01.2024 14:14

Mueller rozumie, że jego rola zmienia się i to cieszy

28.01.2024 14:12

1

Każdy będzie miał swoją prawdę i można wybierać.

28.01.2024 14:10

Jeszcze tego by brakowało. Manu byłby coraz bliżej gry w środku pola.

28.01.2024 14:09

Nie kupiliśmy 2 zawodników tylko 3, bo jeszcze Zaragoza

28.01.2024 14:07

Nie ma co dziwić się ich rozczarowaniu, bo byli blisko, a z przebiegu meczu niczym od nas nie odstawali.

28.01.2024 12:01

Żal mi Comana, bo już swoje przeszedł, ale na szczęście to nie najgorsza diagnoza. Wróci na najważniejszą cześć sezonu.

28.01.2024 10:30

Servus i powodzenia. Ma bardzo ułatwiony start i niech to wykorzysta.

28.01.2024 10:28

Dalej nie ma potwierdzenia tego transferu…

28.01.2024 09:33

Wielka szkoda Comana, bo już swoje przeszedł. Trzymam kciuki żeby wyrok był najłagodniejszy.

28.01.2024 09:32

1

Z Tuchelem na ławce trzeba się do takich nerwówek i przepychania spotkań kolanem przyzwyczaić. Walczymy jak równy z równym z Augsburgiem, Unionem czy innym Sarrbrucken.

28.01.2024 09:30

1

Jest w końcu uznany gol Kane’a!!

27.01.2024 16:52

2

Szkoda tego Comana, masakra szykuje się :/

27.01.2024 15:56

1

W których koszulkach gra Bayern ?

27.01.2024 15:51

Bałkański charakterek robi swoje.

27.01.2024 15:02

Szkoda, że nie można tego „problemu” rozwiązać po prostu w normalny sposób.

27.01.2024 15:01

1

Bez niespodzianek i zestawienie zgodne z przewidywaniami przy tych nieobecnościach.

27.01.2024 14:30

1

Kolejne ciężary przed nami, bo to w końcu Augsburg na wyjeździe :D

27.01.2024 14:28

Będzie miał czas pomyśleć o kontrakcie i swojej przyszłości.

27.01.2024 14:27

Jest Dier i Pavlovic, a dojdzie jeszcze Boey. Jest z kogo wybierać.

27.01.2024 14:25

Nie ma Tuchel dzisiaj łatwego zadania w związku z tyloma nieobecnościami, a tyłek pali się

27.01.2024 14:08

1

Pewnie tak samo jak wyobraża sobie wypełnienie umowy do końca i odejście za free.

27.01.2024 14:06

U nas największe osłabienie wciąż siedzi na ławce trenerskiej.

27.01.2024 11:19

Każdy będzie chciał takiego zawodnika, a my będziemy tego latami żałowali.

27.01.2024 06:44

Będą klasyczne tuchelowe męczarnie gdzie zagramy z Augsburgiem jak równy z równym.

27.01.2024 01:00

Wszystkie kluby narzekają na okienka transferowe czy ten plącz to tylko nasza specjalność ? Inne kluby działają w innych okienkach, lepszych i łatwiejszych ?

26.01.2024 15:02

Tutaj nie chodzi o tęsknotę za Nagelsmannem tylko mega rozczarowanie Tuchelem.

26.01.2024 14:58

1

Tuchel dobrze punktuje ? Raczej jak na Bayern przeciętnie. 2.12 pkt na mecz

np.

Kovać - 2.26
Ancelotti - 2.28
Nagelsmann - 2.31

26.01.2024 12:44

2

Niech ktokolwiek bierze Tuchela byle tylko Bayern od niego uwolnił się

26.01.2024 11:07

3

Wypalanie ziemi w Monachium przez Tuchela rozpoczęte. Chętnych do przyjścia brak, chętnych do przedłużania umów brak. De Ligt niezadowolony, a zaraz dołączą do niego Tel czy Goretzka.

26.01.2024 11:04

No to szykuje się nam ciekawy piąteczek, bo pewnie będzie mnóstwo sprzecznych informacji :)

26.01.2024 09:28

2

Za takie pieniądze to naprawdę małe ryzyko i zawsze będzie można coś odzyskać gdyby miał nie wypalić. To wciąż młody gracz, który może wskoczyć na wyższy poziom. Lepiej dać za niego 15 mln niż za Trippiera

25.01.2024 20:42

2

To są tylko „dziennikarskie” rewelacje, a nie info z klubu.

25.01.2024 20:39

1

Ciekawe czy Pavlovic dostanie szanse za Kimmicha, ale naprawdę inne rozwiązanie będzie nieporozumieniem.

25.01.2024 18:09

I tak już Bayern jest w przypadku Sane na przegranej pozycji. Albo dostanie tyle ile chce albo „będzie wyobrażał sobie wypełnienie kontraktu do końca”.

25.01.2024 18:05

Ciężko będzie Bayernowi zwiększyć wpływy z praw tv, bo nie jest to zależne tylko od Bayernu. Wpływu z dni meczowych też dużo większych nie będzie, bo Bayern nie będzie szedł na wojnę z kibicami.

25.01.2024 16:03

Zbędna sytuacja, ale nie ma co robić z tego jakiejś większej afery.

25.01.2024 15:58

1

Tuchel nie chce i nie umie w rotację to później mamy takie tego efekty.

25.01.2024 08:22

I bardzo dobrze! Niech zostaje i walczy. Jeśli zaczniemy pozbywać się zawodników przywiązanych do klubu i chcących tutaj grać to będziemy zmierzać w bardzo złym kierunku.

25.01.2024 08:20

Naprawdę koszmarnie obniżyliśmy swoje ambicje :/

25.01.2024 08:18

1

Lepiej niech w końcu potwierdzą fiasko z Tuchelem

24.01.2024 23:08

3

Człowiek musi cieszyć się z wyszarpanych punktów z Unionem po beznadziejnej grze, smutne czasy dla kibiców Bayernu. Tuchelball pełną gębą.

24.01.2024 22:36

1

Hurra udało wyżebrać się 3 punkty z grającym w osłabieniu Unionem! Lecimy po tryplet!!!

24.01.2024 22:29

Najpierw wejdzie inny młody zdolny z Kamerunu…

24.01.2024 22:00

Pewnie wejdzie młody Moting

24.01.2024 21:59

Kane w końcu!! Teraz już będzie z górki i pewnie jeszcze coś wciśniemy.
Spalony jednak :/

24.01.2024 21:47

W zdecydowanej większości ci co zawodzą dalej grają, poza Daviesem.

24.01.2024 19:48

Plus za to, że Davies odpoczywa, a duży minus za brak Tela za Comana.

24.01.2024 19:47

1

Niewiele rzeczy można było zrobić gorzej.

24.01.2024 17:24

Kolejne genialne okienko w naszym wykonaniu.

24.01.2024 17:22

1

Nie wiem kto gorszy Davies czy Guerreiro :D

24.01.2024 17:20

Wstrzymanie rozmów i brak podpisania nowej umowy daje duże znaki zapytania czy Kimmicha określać jako lidera i przyszłego kapitana.

24.01.2024 11:32

1

Tuchel zabezpieczy kolejny cel jakim są odejścia zawodników. Do De Ligt'a, Tela dołączy Goretzka. A to pewnie nie wszyscy, którzy mają dosyć Tuchela i dlatego nikt nie kwapi sie do przedłużania kontraktowa.

24.01.2024 11:23

1

Chyba kula zaczyna się toczyć coraz szybciej, która w końcu przygniecie Tuchela.

24.01.2024 11:20

Nie wiem czy w interesie Bayernu tak naprawdę jest przedłużenie kontraktu. Może w ramach wietrzenia szatni przyda się taki wstrząs.

24.01.2024 11:16

1

Zawalenie SPN, odpadnięcie z PN i strata 7 punktów w BL to dosyć realne powody moim zdaniem. Do tego można dołożyć klęski w PN i LM z poprzedniego sezonu.
Może trzeba postawić na kogoś nieoczywistego (tak jak z Flickiem), bo ostatnio gwiazdy trenerskie u nas szybko gasły. Przyznaje, że wybór kolejnego trenera to bardzo trudna kwestia.

24.01.2024 10:00

1

Powtórzę się, ale nie zwalnianie Tuchela nie naprawi błędu przedwczesnego zwolnienia Nagelsmanna. Zgoda, że nasza ilość trenerów w ostatnich latach to patologia, ale nie można przez to być zakładnikiem trenera bez pomysłu i bez perspektywy rozwoju drużyny.
Jeśli mamy zmarnować sezon czy 2 sezony tylko po to żeby pokazać, że nie zwalniamy co chwile trenerów to jest działanie na szkodę klubu większe niż wizerunek katapulty na stanowisku trenerskim.

24.01.2024 09:29

Wygrana z Unionem nie jest w stanie zmazać plamy z poprzedniego spotkania, ale da nam odpowiedz czy zawodnicy już ostatecznie skreślili Tuchela. Czy będzie reakcja i sportowa złość ? Ciężko to przewidzieć, bo to loteria. Nie zdziwi mnie nasza wysoka wygrana jak i strata punktów.

24.01.2024 09:19

Powalczymy jak równy z równym pewnie.

23.01.2024 20:34

Mądry Bayer nie zgodzi się na takie rozwiązanie, a gapowaty Bayern sobie takiej opcji nie zaklepał.

23.01.2024 20:31

Póki co nie jest to ani możliwe ani uzasadnione.

23.01.2024 20:29

Sam Bayern doprowadził do tego, że rywale bez strachu podchodzą o rywalizacji z nami. Zresztą gramy często jak równy z równym z zespołami z drugiej części BL.

23.01.2024 18:10

2

Sporo, ale za młodość trzeba płacić.

23.01.2024 18:06

Czas na konkrety, a nie gadanie.

23.01.2024 18:03

Już nie powinno być żadnych wątpliwości tylko dogadywanie następcy i oby tak faktycznie było.

23.01.2024 16:45

Zespół ma problem z trenerem.

23.01.2024 16:42

Ogólnie zgadzam się, ale angielskie drużyny czy p$g nie mają tej przewagi w postaci finansowego dopingu od wczoraj i jeszcze do niedawna Bayern potrafił działać sprytnie i kreatywnie co pozwalało niwelowanie tej przewagi.

23.01.2024 14:44

ChatGPT przemówił...

23.01.2024 14:37

2

@SammyKufour czyli wychodzimy z założenia, że moja racja jest racja najmojsza ?A kto myśli inaczej ten trąba ? To jest dopiero dzieciarnia. Inne zdanie czy punkt widzenia to naprawdę nie jest nic złego.

23.01.2024 14:19

2

Lothar ostatnio rzeczywiście trafnie komentuje. Oby Bayern nie był głuchy na takie glosy.

23.01.2024 13:07

1

Nie widzę, bo klub nie poczynił żadnego postępu od momentu przyjścia Tuchela. Ani nie zgadza sie styl ani wyniki sportowe. Przegrał już 4 tytuły i jest na najlepszej drodze do kolejnych. Zero pomysły i planu, a nasza gra wygląda fatalnie.

23.01.2024 12:45

Wstrzymałbym się z otwieraniem szampana, bo tak samo cudownie miało być jak odchodził Hasan, a tymczasem w klubie dalej są problemy ze sprowadzaniem nowych zawodników i przedłużaniem umów...

23.01.2024 12:40

2

Pewnie, że chciałbym żeby Bayern miał trenera na 10 czy 15 lat, ale naprawdę przy dużej wyobraźni nie widzę żeby tym trenerem miał być Tuchel.

23.01.2024 12:34

2

Nie wiem o co tobie chodzi. A jak do rozwoju klubu i postępu mają się nieatrakcyjna gra oraz fatalne wyniki sportowe ? Drużyna nie rozwinęła się nawet odrobinę.

To, że nie uważam, że tytuł mistrza Niemiec należy nam sie z urzędu i rozpaczałbym za miejsce 2 czy 3 nie oznacza, że chciałbym tylko dobrze bawić się oglądając mecz.

23.01.2024 12:07

5

Kovac też tłumaczył się, że nie dostał swoich zabawek i krytykował zespół, że nie da jechać się 200 km/h na autostradzie jeśli można jechać tylko 100 km/h. Po czy kierownice przejął Flick i pokazał, że da sie nawet 300 km/h pojechać. W Bayernie nie ma i mam nadzieję, że nie będzie rozdawania zabawek.
A wypowiedzi zawodników nie traktowałbym na serio, bo nie będą robić sobie pod górkę teraz albo na przeszłość.

23.01.2024 12:01

2

Jakoś nie widzę żeby dla Tuchela Kimmich, Sane, Davies czy Musiala pędzili przedłużać swoje umowy. Mógłbym zaryzykować tezę, że to jest jeden z powodów dla którego tego właśnie nie robią.

23.01.2024 11:52