DieRoten.pl
Reklama

Sacha Boey w Bayernie? Kluby doszły do porozumienia! (aktulizacje)

fot. Fotolia
Reklama

Sternicy Bayernu Monachium wciąż nie porozumieli się w sprawie transferu Sachy Boey'ego z włodarzami Galatasaray Stambuł. Negocjacje w stolicy Turcji trwają.

23-latek miał już uzgodnić warunki kontraktu z “Die Roten”, ale kluby wciąż nie doszły do porozumienia. Monachijczycy zaoferowali już 15 mln euro, ale wieść niesie, że to stanowczo za mało dla włodarzy Galatasaray, którzy oczekują minimum 30 mln. Bawarczycy są rzekomo skłonni zapłacić za byłego reprezentanta Francji U-20 20-25 mln euro.

W związku z rozbieżnościami, Turcy zaproponowali, żeby w drugą stronę udał się Noussair Mazraoui (w ramach transferu, albo wypożyczenia), ale Bayern stanowczo odmówił.

Sacha Boey nie znalazł się w składzie na wczorajszy mecz drużyny ze Stambułu. Oficjalnym powodem była kontuzja stopy 23-latka.

W tym miejscu pojawią się aktualizacje. Spodziewamy się, że dzisiaj sprawa może być gorąca.

9:05

Jak donosi “Bild”, wszystko może potoczyć się bardzo szybko. Francuz spodziewany jest jeszcze dzisiaj w Monachium na badaniach medycznych.

10:30

Jeśli wierzyć doniesieniom „Sky”, transfer wydaje się coraz bliższy! Najnowsza propozycja Bayernu ma wynosić 25 mln euro plus 5 mln w ramach bonusów. Turcy wprawdzie chcą „z góry” 30 mln, ale porozumienie wydaje się coraz bliższe.

Zawodnik być może jest już nawet na pokładzie samolotu do Monachium, a transfer powinien być jeszcze dzisiaj sfinalizowany.

14:00

Wydaje się jednak, że dzisiaj niekoniecznie sprawa doczeka się finalizacji. Na dzisiejszej konferencji prasowej Thomas Tuchel powiedział bowiem:

- Nie sądzę, że jakikolwiek zawodnik do nas dzisiaj dołączy - powiedział.

18:00

Bayern Monachium doszedł do porozumienia z Galatasaray w sprawie transferu 23-latka! Według informacji dziennikarzy Sky, kwota transferu zamknie się w okolicach 28-29 mln euro (w tym bonusy). Boey pojawi się w Monachium jutro na badaniach medycznych, po których podpisze z “Die Roten” kontrakt do 2029 roku.

Przy współpracy z TrenerHub.pl Trener Personalny dla Ciebie

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...