DieRoten.pl
Reklama

Sane o nowej umowie: Rozmawiałem już z Freundem

fot. Shutterstock
Reklama

W pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić kilku zawodników, których przyszłość w FCB pozostaje nie do końca jasna.

Wśród tych graczy można wymienić przede wszystkim Leroya Sane, który obok Harry’ego Kane’a jest najskuteczniejszym zawodnikiem w pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec w bieżącym sezonie 2023/2024.

Od dłuższego już czasu w mediach nieustannie toczy się dyskusja odnośnie przyszłości niemieckiego pomocnika. Przy okazji niedawnego spotkania z kibicami, skrzydłowego poproszono o kilka słów na temat jego nowej umowy (obecna jest ważna do 2025 roku).

- Rozmawiałem już z Christophem Freundem i wszystko jest w porządku. Powiedzieliśmy, że ponownie usiądziemy razem. Ostatecznie zobaczymy, co się wydarzy - powiedział Leroy Sane.

- Kiedy masz rodzinę, podejmujesz decyzje za nią. To kompletny pakiet - rzadko chodzi tylko o poszczególne części. Ale w tej chwili wszystko układa się dla nas bardzo, bardzo dobrze. Czujemy się w Monachium jak w domu - dodał.

Leroya Sane poproszono również o kilka słów na temat niedawnej zmiany agenta, co wywołało w mediach niemałe poruszenie.

- Zmieniłem agenta z powodów prywatnych. Nie chodzi o to, że wszyscy razem się tym stresujemy - chcemy to mieć już za sobą - podsumował Leroy Sane.

Źródło: TZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...