DieRoten.pl
Reklama

Zaragoza w Bayernie, Aznou w Grenadzie?

fot. Fotolia
Reklama

Już coraz mniej czasu zostało do zamknięcia zimowego okienka transferowego dla klubów Bundesligi. Czy włodarze Bayernu Monachium będą jeszcze w stanie wzmocnić zespół przed decydującą fazą sezonu?

Sytuacja kadrowa “Die Roten” nie jest najlepsza. Liczne kontuzje, jakie w ostatnich tygodniach dotknęły podopiecznych Thomasa Tuchela, zmusiły działaczy FCB do działań. Bawarczycy najpierw wzmocnili linię defensywy pozyskując Sachę Boeya, a teraz - na finiszu zimowego okna transferowego - chcą jeszcze wzmocnić skrzydła.

Kandydatem na tą pozycję jest Bryan Zaragoza, który miał pierwotnie stawić się w Monachium w lecie. Dyrektor sportowy FCB, Christoph Freund, potwierdził na ostatniej konferencji prasowej rozmowy o możliwym “przyspieszonym” transferze. Jak donosi Sky, Bayern będzie chciał przekonać hiszpański klub oferując półroczne wypożyczenie 17-letniego Adama Aznou. Były zawodnik Barcelony jest niezwykle wysoko ceniony w Monachium i w ostatnim czasie trenuje już z pierwszym zespołem.

Sprawę skomentował były dyrektor techniczny Bayernu, a obecnie dyrektor agencji CAA Stellar, która ma pod swoim skrzydłami 17-latka.

- Nie ma na to szans! Nie ma tematu ani dla niego, ani dla nas. Powinien wzmocnić swoją pozycję w Bayernie i to zrobi. To fantastyczny zawodnik, który będzie bardzo dobrym piłkarzem w Bayernie - powiedział Michael Reschke.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...