DieRoten.pl
Reklama

Sane zmienia agenta. Na horyzoncie transfer, czy...nowa umowa?

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Jak donosi Sky, skrzydłowy Bayernu Monachium, Leroy Sane, zmienił właśnie agenta reprezentującego jego interesy. Co to może oznaczać w kontekście ostatnich plotek wokół przyszłości reprezentanta Niemiec?

Przypomnijmy, że już od kilku miesięcy spekuluje się na temat przyszłości 28-latka. Leroy Sane miał, według niektórych doniesień, wstrzymać rozmowy na temat nowej umowy do końca sezonu. A w zasadzie do zakończenia Mistrzostw Europy, gdzie Niemiec ma szansę jeszcze wzmocnić swoją pozycję nie tylko w klubie, ale również w europejskim futbolu.

Kontrakt skrzydłowego wygasa już za półtora roku i bardzo możliwe, że w przypadku braku porozumienia, sternicy FCB będą chcieli “spieniężyć” 28-latka już w lecie. Być może strony dojdą jednak do porozumienia szybciej. Dobrym prognostykiem może być zmiana agenta Sane.

Reprezentant Niemiec związał się bowiem z agencją “11WINS”, która jest rzekomo w bardzo dobrych relacjach z bawarskim klubem. Agencja reprezentuje również interesy takich zawodników jak Jamal Musiala, Paul Wanner, czy Tarek Buchmann.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...