Upamecano kontuzjowany

Sytuacja w defensywie Bayernu Monachium jeszcze bardziej się skomplikuje. Wszystko przez kontuzję Dayota Upamecano we wczorajszym meczu. Jak potwierdził Thomas Tuchel, Francuz będzie musiał dłużuej pauzować.

25-letni defensor urazu doznał pod koniec pierwszej połowy. Wprawdzie dotrwał do przerwy, ale na drugą część spotkania wyszedł już Eric Dier. Po spotkaniu szkoleniowiec Bayernu, Thomas Tuchel, nie ukrywał, że strata Francuza będzie sporym osłabieniem dla klubu w nadchodzących tygodniach.

- To naderwanie mięśnia uda. Potrwa to tygodnie, nie dni. To naprawdę trudne dla niego i dla nas. Był w świetnej formie w ostatnich tygodniach - powiedział szkoleniowiec Bayernu Monachium.

Na domiar złego to nie koniec problemów zdrowotnych po wczorajszym zwycięskim 1:0 meczu przeciwko Unionowi Berlin. Joshua Kimmich oraz Konrad Laimer zmagają się z urazami i póki co nie jest wiadome, czy będą dostępni na sobotnie spotkanie przeciwko Augsburgowi.

Źródło: fcbayern.com