DieRoten.pl
Reklama

Sane wyobraża sobie nowy kontrakt z Bayernem

fot. Shutterstock
Reklama

Mając na uwadze pierwszy zespół rekordowego mistrza Niemiec, możemy w nim wyróżnić kilku zawodników, których przyszłość w FCB pozostaje niejasna.

Jednym z nich jest Leroy Sane, który dla bawarskiego klubu gra już od lipca 2020 roku, kiedy to zasilił szeregi FCB z ekipy Manchesteru City za około 49 milionów euro (wliczając w to różne bonusy).

Jak mogliśmy się dowiedzieć wczoraj, niemiecki skrzydłowy zmienił agencję i od teraz jest reprezentowany przez 11WINS, której agenci mają bardzo dobre powiązania z klubami angielskiej Premier League.

Co jednak dla Bayernu oznacza ta zmiana? Jak informuje niemiecki ,,Sky’‘, dla FCB niewiele się zmieniło, albowiem agencja posiada bardzo dobre relacje z monachijczykami (z racji na Jamala Musialę i Paula Wannera, którzy też są klientami 11WINS).

Ponadto jak donosi Florian Plettenberg, zarówno klub, jak i sam Sane, podchodzą do kwestii kontraktu bardzo spokojnie i nie spieszą się z podjęciem decyzji. Z drugiej strony Leroy czuję się bardzo dobrze w Monachium i wyobraża sobie przedłużenie umowy z Bayernem.


Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...