DieRoten.pl
Reklama

Jeśli nie Davies to Hernandez?!

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Przyszłość Alphonso Daviesa w Monachium stoi wciąż pod znakiem zapytania. Kontrakt Kanadyjczyka z FCB wygasa za półtora roku i wciąż nie jest wiadome, czy 23-latek będzie chciał kontynuować karierę w stolicy Bawarii.

Widomym jest, że dyrektor sportowy FCB spotkał się z przedstawicielem reprezentanta Kanady, ale wydaje się, że do pełnego porozumienia wciąż daleka droga. Bawarczycy, nie chcąc stracić swojej gwiazdy za darmo, być może będą zmuszeni sprzedać Daviesa latem przyszłego roku. Naturalnym się wydaje, że sternicy Bayernu będą rozglądali się za potencjalnymi następcami. Jednym z kandydatów ma być brat dobrze znanego w Monachium Lucasa Hernandeza - Theo.

26-latek ma być niezadowolony z wyników osiąganych przez zespół z Mediolanu i niewykluczone, że niebawem będzie chciał zmienić otoczenie.

Następne miesiące będą decydujące, ale do gry może wejść jeszcze jedno nazwisko. 17-letni Adam Aznou, który przyszedł do Bayernu latem 2022 roku, przykuł uwagę swoimi występami w ostatnich miesiącach i kto wie, czy nie otrzyma swojej szansy.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...