DieRoten.pl
Reklama

Reakcje: To prawdopodobnie najlepszy mecz w sezonie

fot. m.iacobucci.tiscali.it / Photogenica
Reklama

Wielu postronnych obserwatorów mogło liczyć na niespodziankę, ale Bayern Monachium wczorajszego wieczora łatwo uporał się z VfB Stuttgart. "Die Roten" rozegrali bardzo dobre spotkanie pewnie pokonując zespół prowadzony przez Sebastiana Hoenessa 3:0.

Wczorajsze spotkanie ułożyło się idealnie dla gospodarzy, którzy już w 2. minucie gry - za sprawą niezawodnego Harry'ego Kane'a - otworzyli wynik spotkania. Anglik po spotkaniu zdradził, że jego zdaniem był to prawdopodobnie najlepszy meczu FCB w tym sezonie.

- To był prawdopodobnie najlepszy występ w sezonie. Po naszych występach w ostatnich tygodniach chcieliśmy dzisiaj pokazać naszą dominację. Wszyscy spisali się dobrze. Ogólnie rzecz biorąc dzisiejszy występ był bardzo dobry. Możemy być z tego dumni - powiedział Anglik.

Dobrą postawę całego zespołu chwalił również Leroy Sane, który wyróżnił przede wszystkich bardzo dobrą grę w obronie.

- Właśnie tak musimy grać. Odważnie, z pewnością siebie. Obrona była znakomita. Trener powiedział, że musimy dużo biegać, pracować i walczyć, tak jak zrobiliśmy to przeciwko Manchesterowi United. Byliśmy tam również bardzo pewni w defensywie.  Jesteśmy silni w kontratakach i gramy dobry futbol - powiedział skrzydłowy FCB.

- Jestem bardzo zadowolony. Byliśmy bardzo skupieni i ciężko na to pracowaliśmy. Stuttgart ma dużo jakości i gra z dużą pewnością siebie. To było zasłużone zwycięstwo w trudnym, trudnym meczu - komentował Thomas Tuchel.

- Chcieliśmy dziś znowu dać coś naszym fanom. Od samego początku dobrze weszliśmy w mecz i dobrze się broniliśmy, podobnie jak w meczu z Manchesterem United. Zasłużyliśmy na wygraną. To był udany wieczór - powiedział Manuel Neuer.

W zupełnie innych nastrojach, co zrozumiałe, był natomiast szkoleniowiec przyjezdnych - Sebastian Hoeness.

- To był kiepski wieczór dla nas. Nie mogliśmy wejść w mecz. Jesteśmy rozczarowani - powiedział.

Źródło: fcbayern.com
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...