DieRoten.pl
Reklama

Sancho w Bayernie? Basler komentuje

fot. Fotolia
Reklama

Jadon Sancho jeszcze niedawno był czołowym zawodnikiem Bundesligi. Obecnie 23-letni Anglik nie znajduje uznania w oczach trenera Manchesteru United i wydaje się, że jego przygoda na Old Trafford dobiega końca.

Były zawodnik Borussi Dortmund od września pozostaje poza kadrą meczową pierwszego zespołu "Czerwonych Diabłów". Co więcej, został odsunięty od treningów z seniorami i ma przygotowywać się z zespołami młodzieżowymi. Jak się jednak okazuje, Anglik już wiele razy opuścił takie treningi tłumacząc się m.in. chorobą.

Wydaje się, że Jadon Sancho niebawem opuści Manchester United. Kierunek niemiecki, gdzie grał swój najlepszy futbol w karierze, wydawać się może całkiem sensowny. Transfer do Bayernu? Mario Basler ma swoje zdanie...

- Kiedy Bayern pozyskuje zawodnika, jego osobowość musi pasować do klubu. Sancho może być dobrym zawodnikiem, ale Bayern go nie pozyska z uwagi na jego charakter. Sancho już w Dortmundzie sprawiał kłopoty. Jego charakter jest problemem i sam musi na tym popracować - powiedział Basler na łamach angielskiego "The Sun".

Legenda Bayernu jest jednak zachwycony postawą rodaka Sancho - Harry'ego Kane'a.

- Harry będzie jednym z najlepszych napastników w historii klubu. Jest w stanie pobić rekord Lewandowskiego - dodał.

Źródło: The Sun
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...