DieRoten.pl
Reklama

Bild ocenił zawody w Monachium

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Nie dalej jak wczoraj, podopieczni Thomasa Tuchela rozegrali swoje dwudzieste trzecie oficjalne spotkanie w tym sezonie. Monachijczycy rywalizowali tym razem w Bundeslidze.

Piłkarze Bayernu w ramach piętnastej kolejki rozgrywek Bundesligi, mierzyli się w niedzielę późnym wieczorem na własnym podwórku z VfB Stuttgart, gdzie obowiązki trenera pełni Sebastian Hoeness.

Koniec końców monachijczycy odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo i pokonali drużynę „Die Schwaben” 3:0Jeśli mowa o bramkach dla FCB, to na listę strzelców wpisali się Kim Min-jae oraz niezawodny w tym sezonie Harry Kane (dwukrotnie).

Tradycyjnie już ostatni mecz „Bawarczyków” ocenił niemiecki dziennik „Bild”, który najwyższą notą (1.0) nagrodził w tym starciu dwóch graczy „Gwiazdy Południa”, a będąc dokładniejszym mowa o autorach obu trafień dla „Dumy Bawarii”, czyli Min-jae oraz Kane’a.

Jeśli mowa o pozostałych zawodnikach rekordowego mistrza Niemiec, to otrzymali oni noty z zakresu od 2 do 3. W przypadku gości ze Stuttgartu mowa o ocenach od 3 do 5. Wszystkie noty znajdziecie poniżej.

Bayern:

Neuer (3.0), Laimer (3.0), Upamecano (3.0), Min-jae (1.0), Davies (3.0), Pavlovic (2.0), Guerreiro (3.0), Musiala (3.0), Mueller (3.0), Sane (2.0), Kane (1.0), Tel (-), Choupo-Moting (-), Kraetzig (-).

Stuttgart:

Nuebel (3.0), Vagnoman (5.0), Anton (5.0), Zagadou (4.0), Mittelstaedt (5.0), Stiller (4.0), Karazor (4.0), Millot (5.0), Fuehrich (5.0), Undav (5.0), Guirassy (5.0), Rouault (4.0), Silas (5.0), Leweling (4.0), Jeong (-), Stergiou (-).

Jeśli mowa o notach dla trenerów, to pracę Thomasa Tuchela oceniono na 2, podczas gdy Sebastiana Hoenessa na 5.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...