DieRoten.pl
Reklama

Neuer: Mueller należy do Bayernu

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Kilka dni temu, Bayern Monachium postanowił pozytywnie zaskoczyć swoich fanów, przedłużając kontrakty dwóch bramkarzy pierwszego zespołu.

Przypomnijmy raz jeszcze – nowe kontrakty do końca czerwca 2025 roku otrzymali Manuel Neuer oraz Sven Ulreich, czyli pierwszy i drugi numer w bramce Bayernu Monachium.

Mówi się jednak, że w najbliższej przyszłości nowe umowy powinni otrzymać także inni kluczowi zawodnicy bawarskiego klubu. Wśród nich możemy wyróżnić przede wszystkim legendarnego Thomasa Muellera, który jest obecnie związany z FCB do końca czerwca 2024 roku.

Media spekulują, że jeszcze w tym roku Christoph Freund i spółka rozpoczną rozmowy z 34-latkiem, zaś ogólna tendencja jasno wskazuje na to, że Niemiec zostanie dłużej. Co do dalszej przyszłości niemieckiego pomocnika, ostatnio kwestię tę poruszył wspomniany Manuel Neuer, który nie ma wątpliwości, że „Mueller po prostu należy do FCB”.

− Jeśli chodzi o przyszłość Thomasa, to mogę powiedzieć z całą stanowczością, że Thomas Mueller po prostu należy do Bayernu Monachium – powiedział Neuer.

− Znamy i doceniamy jego klasę. Zakładam, że również przedłuży swoją umowę, jeśli Thomas będzie rozmawiał z Bayernem, a Bayern z Thomasem – podsumował Manuel Neuer.

Od momentu swojego debiutu w I zespole, Thomas Mueller może pochwalić się robiącym przeogromnym wrażeniem dorobkiem – w końcu mowa jest o 681 meczach, w których to 34-letni dziś wychowanek FCB zdobył 237 bramek oraz 261 asyst. Ponadto wraz z kolegami sięgnął on jeszcze po 32 tytuły.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...