DieRoten.pl
Reklama

Coman i Mazraoui nie zagrają już w tym roku...

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Niestety, ale potwierdziły się negatywne scenariusze niemieckiej prasy w sprawie sytuacji zdrowotnej dwójki zawodników Bayernu, a mianowicie Comana i Mazraouiego.

W niedawnym spotkaniu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem a Manchesterem United, kontuzji doznało dwóch graczy FCB – Noussair Mazraoui oraz Kingsley Coman.

Niestety, ale obaj piłkarze nie dokończyli meczu na Old Trafford i zostali zmienieni w drugiej połowie, narzekając na problemy z łydkami. Wczoraj z kolei, tuż po powrocie do Monachium, Francuz i Marokańczyk zostali poddani serii badań w ośrodku klubowym.

W godzinach popołudniowych „Bawarczycy” wydali natomiast oświadczenie, z którego mogliśmy się dowiedzieć, że Nouss i King doznali kontuzji mięśniowych i w związku z tym nie zagrają już w tym roku dla monachijczyków.

− Bayern musi radzić sobie bez Kingsleya Comana i Noussaira Mazraouiego w nadchodzących meczach. Skrzydłowy doznał naderwania włókna mięśniowego w prawej łydce w meczu z Manchesterem United, podczas gdy obrońca doznał naderwania wiązki mięśni w lewej łydce – czytamy w oświadczeniu na „FCB.de”.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...