DieRoten.pl
Reklama

Wirtz spędzi kolejny sezon w Leverkusen? Ojciec zawodnika komentuje

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Florian Wirtz to bez wątpienia jeden z największych talentów niemieckiej piłki. Nikogo nie może zatem dziwić fakt, że 20-latkiem interesują się europejskie potęgi. Oczywiście z Bayernem Monachium na czele.

Florian Wirtz spisuje się w tym sezonie doskonale. Młody pomocnik w 19. występach zdobył 6 bramek oraz zaliczył aż 10 asyst walnie przyczyniając się do świetnej postawy "Aptekarzy" w tegorocznej kampanii Bundesligi.

Dobra postawa reprezentanta Niemiec tylko potęguje spekulacje na temat jego przyszłości, bo oczywistym wydaje się fakt, że dni Wirtza w Leverkusen są policzone. Wydaje się jednak, że nie dojdzie do tego tak szybko. Ostatnio do sprawy odniósł się ojciec, a zarazem agent zawodnika.

- Na obecną chwilę wszystko wskazuje na to, że Florian zagra w przyszłym sezonie w Leverkusen - powiedział Hans-Joachim Wirtz.

Według medialnych doniesień, utalentowanym Niemcem zainteresowani są również sternicy Realu Madryt oraz Manchesteru United. Sam zawodnik ma jednak preferować transfer do Monachium.

Ostatnio na temat transferu Wirtza wypowiadał się także Christian Falk, który stwierdził, że transfer zawodnika Bayeru byłby możliwy, gdyby...pojawiły się problemy z przedłużeniem umowy Leroy'a Sane.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...