DieRoten.pl
Reklama

Sytuacja kadrowa przed meczem z Frankfurtem

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Już dziś emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem do akcji powracają podopieczni Thomasa Tuchela, dla których będzie to 21. oficjalne spotkanie w ramach sezonu 2023/24. Monachijczycy powalczą w Bundeslidze.

Przypominamy wszystkim raz jeszcze, że dokładnie o 15:30 Bayern zmierzy się w ramach 14. kolejki Bundesligi z ekipą Eintrachtu Frankfurt. Miejscem boju o kolejny komplet punktów będzie Commerzbank-Arena we Frankfurcie.

Sytuacja kadrowa bawarskiego klubu jest w miarę przejrzysta. Trener Thomas Tuchel będzie zmuszony radzić sobie bez dwóch zawodników. Jednym z nich jest Matthijs de Ligt, który zmaga się z kontuzją kolana (Holender trenuje już indywidulnie z piłką).

Listę uzupełnia jeszcze Bouna Sarr, który to nie tak dawno temu zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Poza wspomnianymi wyżej graczami, szkoleniowiec FCB będzie miał do swojej dyspozycji pełną kadrę.

Sytuacja kadrowa Bayernu przed meczem:

– Matthijs de Ligt (kontuzja kolana)
– Bouna Sarr (zerwane więzadło krzyżowe w kolanie)

Większe problemy kadrowe ma z kolei trener Eintrachtu Frankfurt, czyli Dino Toppmoeller – w kadrze SGE na dzisiejsze zawody we Frankfurcie może zabraknąć w najgorszym wypadku sześciu zawodników – wśród nich możemy wyróżnić m. in. byłego pomocnika FCB, a mianowicie Sebastiana Rode.

Sytuacja kadrowa Eintrachtu przed meczem:

− Sebastian Rode (kontuzja łydki)
− Timothy Chandler (kontuzja łydki)
− Ellyes Skhiri (uraz uda)
− Simon Simoni (brak gotowości)
− Mehdi Loune (zerwane więzadło krzyżowe w kolanie)
− Jens Petter Hauge (problemy z plecami)

 

Źródło: Bundesliga.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...