DieRoten.pl
Reklama

Dreesen: Gratulujemy reprezentacji Niemiec U-17!

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

W ubiegły weekend rozegrano finałowe spotkanie w ramach turnieju mistrzostw świata do lat 17, które przypomnijmy były rozgrywane w Indonezji.

Jak już dobrze wiemy, w finale spotkały się ze sobą młodzieżowe reprezentacje Niemiec i Francji. Jako że regulaminowe 90 minut zakończyło się remisem 2:2, to konieczny był konkurs rzutów karnych.

Ostatecznie skuteczniejsi okazali się piłkarze niemieckiej kadry, którzy pokonali Francuzów w serii jedenastek i zasłużenie sięgnęli po złoty medal mistrzostw świata U-17. Warto wspomnieć, że wśród triumfatorów możemy wyróżnić 4 wychowanków i reprezentantów Bayernu.

Z tej okazji oficjalne gratulacje młodej drużynie Niemiec złożył prezes bawarskiego klubu, czyli Jan-Christian Dreesen.

− Brawo, chłopcy! Chcielibyśmy pogratulować reprezentacji Niemiec U-17 tego wielkiego sukcesu! Ta pełna pasji drużyna zaimponowała nam od samego początku turnieju w Indonezji i po raz pierwszy zasłużenie zapewniła sobie tytuł mistrza świata w tych rozgrywkach – powiedział Dreesen.

− Jesteśmy oczywiście szczególnie dumni z naszych mistrzów świata z Campusu: Maximiliana, Roberta, Kurta i Maxa. Po tym emocjonującym finale i zwycięstwie nad Francją w rzutach karnych, życzymy wszystkim wspaniałego świętowania, a następnie bezpiecznej podróży do domu – podsumował Jan-Christian Dreesen.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...