DieRoten.pl
Reklama

De Ligt wznowił treningi z zespołem!

fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Reklama

Bardzo, ale to bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego Bayernu Monachium, który mieści się przy znanej nam dobrze Saebener Strasse.

Po wielu tygodniach przerwy, po raz pierwszy w treningu z zespołem wziął dziś udział Matthijs de Ligt, który przypomnijmy doznał kontuzji kolana na początku listopada.

Holender pracował ostatnimi dniami bardzo intensywnie i po ukończeniu indywidualnego programu rehabilitacyjnego, defensor otrzymał dzisiejszego popołudnia zgodę sztabu medycznego bawarskiego klubu na rozpoczęcie zajęć z drużyną.

− Matthijs de Ligt po raz pierwszy ukończył część treningu z zespołem, po tym jak w meczu Pucharu Niemiec z 1. FC Saarbruecken doznał częściowego uszkodzenia więzadła w kolanie. Dziś defensor poczynił kolejny krok w drodze do powrotu – czytamy na „FCB.de”.

Mając na uwadze bieżący sezon 2023/24, Matthijs nie miał zbyt wielu okazji do gry, co w dużej mierze ma związek z jego urazami i problemami zdrowotnymi. Na ten moment jego dorobek to 10 spotkań i 1 bramka (spędził na boiskach 409 minut).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...