DieRoten.pl
Reklama

Hainer: Prowadzimy rozmowy z Muellerem

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że Thomas Mueller to jedna z absolutnie największych legend w historii całego klubu ze stolicy Bawarii.

Wystarczy podkreślić, że Thomas ma już na swoim koncie 681 spotkań oraz 32 tytuły jako zawodnik Bayernu Monachium! Na domiar wszystkiego Mueller może pochwalić się także 237 golami oraz 261 asystami!

Od kilku tygodni nazwisko 34-latka jest przedmiotem dyskusji w mediach w związku z wygasającym za kilka miesięcy kontraktem. Spekuluje się jednak, że mimo obecnej roli pomocnika jako rezerwowego, umowa 2-krotnego zdobywcy potrojonej korony z FCB, zostanie przedłużona do 2025 roku.

Dziś z kolei w porannym programie „Lage der Liga” na temat wychowanka „Gwiazdy Południa” wypowiedział się prezydent Herbert Hainer.

− Thomas Mueller to absolutna ikona, absolutnie zasłużony zawodnik. Wszyscy chcemy, aby zakończył karierę w Bayernie. Prowadzimy z nim rozmowy, jestem o tym przekonany i naprawdę mam nadzieję, że Thomas zostanie z nami – powiedział Hainer.

− Myślę, że Thomas dokładnie wie, co ma w Bayernie - a my również wiemy, co mamy w nim. Jak już powiedziałem, mam nadzieję, że zostanie z nami na długo, że zakończy z nami swoją karierę – podsumował Herbert Hainer.

Oczekuje się, że kwestia dalszej przyszłości niemieckiego pomocnika zostanie wyjaśniona w najbliższych tygodniach. Obecna tendencja jasno jednak wskazuje, że podobnie jak Neuer, tak i Mueller otrzyma kontrakt do końca czerwca 2025 roku.

Źródło: Bild / Lage der Liga
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...