DieRoten.pl
Reklama

Ten Hag: Nie zasłużyliśmy na porażkę

fot. Photogenica
Reklama

Przed dwoma dniami swoje szóste i ostatnie zarazem spotkanie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów rozegrali piłkarze Bayernu Monachium.

Jak już dobrze wiemy, piłkarze z Monachium pokonali na wyjeździe Manchester United 1:0, zaś golem na wagę trzech punktów popisał się Kingsley Coman.

Co do wypowiedzi pomeczowych, w rozmowie dla „TNT Sports”, na temat porażki swoich podopiecznych wypowiedział się Erik ten Hag, który podkreślił, że jego drużyna rozegrała dobre spotkanie i nie zasługiwała na porażkę z „Bawarczykami”.

− Nie przegraliśmy tej kampanii Ligi Mistrzów tym meczem, to jasne. Mieliśmy kilka dobrych występów, ale to nie wystarczy. Uważam, że ten występ był bardzo dobry i nie zasłużyliśmy na porażkę, ale przegraliśmy ten mecz – powiedział ten Hag.

− Byliśmy bardzo dobrzy w organizacji defensywnej i bardzo dobrzy w naszym pressingu. Graliśmy przeciwko silnej drużynie. Bayern, nawet gdy nie jest w grze, ma indywidualną klasę, aby stworzyć jeden moment i niestety tak się stało – dodał.

− Zawodnicy dali z siebie wszystko, widać było ducha zespołu. Naprawdę muszę wyrazić uznanie dla drużyny, pochwalić ich za sposób, w jaki pracowali razem, jako zespół, przeciwko temu dobremu Bayernowi – podsumował Erik ten Hag.

W wyniku porażki z Bayernem oraz wygranej Kopenhagi z Galatasaray, Manchester United zajął ostatecznie czwarte miejsce w grupie A i tym samym pożegnał się już z europejskimi pucharami w sezonie 2023/2024.

 

Źródło: TNT Sports
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...