Z tych trenerów co są wymienieni to tylko Flick.
Boję się, że przyjdzie jakiś trener pokroju Tuchela.
Kiedyś Bayern to był klub któremu się nie odmawiało. Widać jak stracił na pozycji.
20.04.2024 11:39
Może ktoś po euro straci posadę i będzie do wzięcia.
A tak na serio to chyba został Zidane choć ja się nie zdziwię jak zostanie Klose.
19.04.2024 20:56
To teraz jestem w szoku. Myślałem,że Julek jest już dogadany.
No to saga rozpoczyna się od nowa.
19.04.2024 13:01
Tak, tak. Sezon się nie skończył bo trzeba walczyć jak lew o 2 lokatę.
19.04.2024 13:00
Cały Bayern wypada słaba i zaskakujące dobrze wypada Bayer i VFB. W końcu BL zrobiła się bardziej atrakcyjna.
19.04.2024 12:59
Ma serce z rodem Bawarii i jeszcze długo z nami pozostanie.
19.04.2024 12:58
1
Tuchel powinien dać Sane w najbliższym meczu odpocząć. Niech go wyleczą aby był gotowy na Real.
19.04.2024 09:49
@Reeken89
Chyba nikt nie trafił :)
19.04.2024 09:32
Czy ktoś trafił Liczbę dośrodkowań? :D
19.04.2024 08:11
Jak uda się zdobyć LM (Jesteśmy w stanie) to będzie rekompensata dla kibiców za beznadziejny sezon.
19.04.2024 08:10
Poczułem się trochę jak w FM :)
19.04.2024 08:09
Yhy. Zaczyna się Tuchel show.
19.04.2024 08:05
Mam tylko nadzieję, że przerwa Gnabrego nie wpłynie na jego formę.
I tak patrzę na niego to mógłby parę kg zrzucić :D
19.04.2024 08:05
Oby tylko gdzieś nie zniknął na 2 lub 3 ligowych boiskach.
19.04.2024 08:04
Wow. To więcej niż wszystkie polskie kluby z ekstraklasy, I, II i III ligi :D
Czas budować nowy Bayern więc kasa się przyda.
19.04.2024 08:01
Brawo. Zasłużył.
19.04.2024 08:00
Arsenal wysoko zawiesił poprzeczkę. I tak uważam, że 1-0 to najniższy wymiar kary.
19.04.2024 08:00
Zarząd naprawia swój błąd. Dobrze, że Nagelsmann wraca.
Selekcjonerem kadry pewnie będzie Klopp. Kiedyś mówił, że chciałby poprowadzić reprezentacje.
19.04.2024 07:59
Oby po euro do nas przyszedł. On wyprostuje Bayern.
19.04.2024 07:57
Moim zdaniem Kimmich dużo lepiej gra na skrzydle niż jako 6. Tam moim zdaniem est jego miejsce.
19.04.2024 07:56
Powiem, że nie wierzyłem w to, że Bayern będzie w pierwszej 4. Brawo Panowie.
18.04.2024 14:54
To będzie najtrudniejszy mecz jaki Bayern rozegra w LM. Mam nadzieję, że damy radę. Pierwszy gramy u siebie i mam nadzieję, że do Madrytu pojedziemy z dużą zaliczką.
18.04.2024 14:53
Laimer trochę skrzywdzony, a Manu powinien mieć 1 zwłaszcza za interwencję po rykoszecie.
18.04.2024 14:53
Dobrze, że władze naprawiają błąd i chcą aby Julek wrócił. Jak tam się stanie wtedy kadrę obejmie Klopp.
18.04.2024 09:39
To nie był zły mecz. Arsenal też miał swoje szanse a my świetnie wychodziliśmy z opresji.
18.04.2024 09:14
Przesunięcie Jo na prawą obronę było dobrym posunięciem. Latał jak wściekły po tej stronie a było widać, że czasem wspomaga środek pomocy.
Bramko miodzio. Brawo.
18.04.2024 09:13
Trzymamy kciuki.
18.04.2024 09:11
Brawo dziewczyny. Idziemy dalej po paterę.
18.04.2024 09:10
Co nie udało się starszym udało się młodszym. Brawo chłopaki.
18.04.2024 09:10
Byliśmy lepsi i to było widać. Brawa dla Bayernu. Jeszcze dziś Bayer i Atalanta wyeliminują pozostałe angielskie kluby z pucharów i tylko Asto Villa zostanie.
18.04.2024 09:09
Miło się oglądało choć nerwówka była. Dużo wcześniej można było zamknąć ten mecz.
18.04.2024 09:08
Chyba najlepszy bramkarz w historii (Przynajmniej TOP 3). Zrewolucjonizował pozycję bramkarza.
18.04.2024 09:07
Skład dziwny. Tuchel lubi zaskakiwać. Akurat w tym meczy mu się udało.
18.04.2024 09:06
@Head2007
Flick też byłby dobrym posunięciem ale on nie chce wracać do Bayernu. Pewnie zostanie trenerem Barcelony.
18.04.2024 09:05
Ja mam TV Play. Już kiedyś pisałem o tym. Tam też jest viaplay i powiem, że nie zacina. Jeden mecz miałem, że zacinało. 3 może 4 razy podczas meczu i zacięcie trwało maks 3 sek.
18.04.2024 09:03
Obecnie zatrudnienie Julka to najlepsze rozwiązanie jakie tylko może być.
17.04.2024 13:44
@tapczan
Może wejdzie w 2 połowie.
17.04.2024 13:43
Tuchel przyszedł bo zarząd bał się, że Julek może przegrać wszytko. Co zrobił Tuchel.? Zrobił to czczego zarząd się obawiał. Owszem. Zdobiliśmy mistrzostwo ale pewnie wszyscy pamiętają w jaki sposób. Daliśmy paterę BvB jak na dłoni, a Ci frajerzy nie wykorzystali.
17.04.2024 13:00
Nie wiem czy jest sens sprowadzania go. Wzięli by najlepszego skrzydłowego z juniorów i podejrzewam, że efekt byłby podobny.
17.04.2024 12:56
Awans cały czas jest sprawą otwartą. Bój będzie do ostatniego gwizdka.
17.04.2024 11:03
Polsat Sport Premium 2
Oglądamy :)
17.04.2024 11:02
2-2 to skromna zaliczka i wynik nadal jest otwarty.
17.04.2024 08:18
Ja bym go dął na ławkę, a potem na zmęczony Arsenal bym go wpuścił.
17.04.2024 08:17
Drogie Panie. Życzymy powodzenia i w BL i w PN.
17.04.2024 08:16
Pomimo braków myślę, że jesteśmy faworytami i powinniśmy dać radę awansować dalej.
17.04.2024 08:16
BvB gra dalej. Musimy dołączyć do nich. A może będzie powtórka z 2013 roku?
17.04.2024 08:15
Z Julkiem i po przebudowie drużyny to całkiem realne. Fajnie jakby teraz udało im się chociaż w finale zagrać.
17.04.2024 08:13
Davis po tym sezonie odejdzie i dlatego już nie ma motywacji.
Co do Badstubera to jest mi go szkoda. Mógł się stać topowym obrońcą i największe kluby by go wtedy chciały. Niestety zdrowie na to nie pozwoliło.
17.04.2024 08:12
Jak wygramy LM to będzie jakaś rekompensata dla kibiców.
Nie wiem jak Wy ale zauważyłem, że Bayern gra dużo lepiej niż w Bundeslidze.
Czy tak jest czy mi się wydaje?
16.04.2024 15:49
Widać, że mu zależy. Oby więcej takich wilczków w Bayernie było.
16.04.2024 15:48
Panie Tuchel. Proszę zachować na koniec w miarę dobrą twarz i nie spieprzyć tego meczu.
16.04.2024 15:47
11 wygląda ok.
Pytanie w jakiej formie będzie Sane?
16.04.2024 15:46
Obyśmy jutro poszli spać z dobrym humorem.
16.04.2024 15:45
Myślę, że Wirtz dobrze robi zostając jeszcze jeden sezon w Bayerze. Za rok już zmieni klub i mam nadzieję, że będzie to Bayern.
16.04.2024 15:44
Ja akurat się cieszę, że Julek wraca.
16.04.2024 15:43
Mamy "12" zawodnika więc jest szansa na awans.
Oby tylko sędzia nie sprzyjał Arsenalowi jak to było tydzień temu.
16.04.2024 15:42
2
A gdzie mu będzie lepiej?
Bayern to jest chyba jego szczyt kariery.
Jeśli odejdzie to do znacznie gorszego klubu i za mniejsze pieniądze. Dobrze, że Gnabry pokazuje dobrą formę i to jest jego atut aby został.
16.04.2024 08:42
Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy.
16.04.2024 08:40
Chyba najlepsza opcja. Wątpię aby Manu jeszcze przez 2 lata bronił więc pewnie za rok będziemy mieli Alexa w bramce.
16.04.2024 08:39
Brawo dziewczyny. Nie ma to jak odwrócić losy meczu :)
16.04.2024 08:37
Mogło też być spokojnie 5-0 w tym meczu.
Widzę, że Kolonia nie może przeboleć tej porażki.
16.04.2024 08:36
Ach te jego konferencje. Dobrze, że odchodzi.
16.04.2024 08:35
Idziemy po awans.
16.04.2024 08:30
Chyba najlepsza opcja skoro Alonso został w Leverkusen. Dobrze, że wraca i mam nadzieję, że Julek poskłada te puzzle i znów będą trofea.
16.04.2024 08:30
Liczba dośrodkowań?
Tutaj gorzej trafić niż w lotto.
15.04.2024 21:12
I tak pewnie będzie. Za rok skończy karierę a w jego miejsce przyjdzie Wirtz.
15.04.2024 21:09
Topowy to on jest ale nie z taką obroną. Niestety ale w obronie musi być rewolucja.
15.04.2024 21:09
Julek obejmie stery.
15.04.2024 21:08
Brawo Jo.
Wirtz ma sezon życia.
15.04.2024 21:04
Czekamy na powrót na boisko.
15.04.2024 21:01
Oby nie popełniał takich błędów jak jego kolega po fachu w pierwszym meczu.
15.04.2024 20:59
Noty ok. Bardzo podobne do tych, które ja wystawiłem.
15.04.2024 20:55
Bayern zawsze chciał wydać jak najmniej. Politykę transferową akurat mają dobrą czego niemożna powiedzieć o tym w drugą stronę. Potrafią wartościowych zawodników za darmo oddać.
15.04.2024 20:52
Może przyszły sezon będzie lepszy. Tu myślałem, że awansują do 3 ligi. Za bardzo naiwny byłem.
15.04.2024 20:47
Kolonia wysoko ostawiła poprzeczkę i mogli nawet prowadzić w tym meczu. Dobrze, że 3 pkt trafiły do nas.
15.04.2024 20:45
Szansa jest i to spora. Oby tego nie spieprzyli.
15.04.2024 20:42
Oby w Monachium było podobnie.
15.04.2024 20:41
Jakoś mnie nie przekonuje.
15.04.2024 20:41
Mecz nadal otwarty więc warto na niego jechać.
15.04.2024 20:39
Cały czas, bez zmian, stawiam na Simonsa.
15.04.2024 20:39
Teraz czas na Arsenal.
15.04.2024 20:38
Zdobyli mistrza i to aż 5 kolejek przed końcem. Brawo.
14.04.2024 21:26
Gratuluję historycznego wyczynu. Zasłużyli na ten tytuł. Byli nieziemscy i wielkie brawa dla nich. Trzymam za nich kciuki w LE. Tam też zasłużyli na puchar.
14.04.2024 21:25
Jakby nie patrzeć Uli ma rację.
14.04.2024 21:23
Niestety pary piłkarzy było powyżej 3.5.
14.04.2024 21:22
A mi się wydaję, że Tuchel zarzyna piłkarzy. 70 min a oni już nie mają siły grać i do tego plaga kontuzjowanych graczy.
14.04.2024 21:18
Pewnie wszystko zleży jak wypadnie kara Niemiec na Euro. A po euro może kilka głów trenerskich poleci więc będzie w czym wybierać.
14.04.2024 21:17
Najlepsze dla Upa to znaleźć nowy klub.
14.04.2024 21:16
Koniec sezonu dla Comana i pewnie już koniec bycia piłkarzem Bayernu.
14.04.2024 21:15
Dobrze. Walczymy nadal o 2 miejsce. Matko jak to dziwnie zabrzmiało.
13.04.2024 23:11
Dobry mecz. Mogło być wyżej ale przynajmniej nadal jesteśmy na 2 miejscu.
13.04.2024 23:11
Wrócił i znowu kontuzja. Pech. A by na środę się przydał.
13.04.2024 23:09
Niech odpoczną aby na środę byli gotowi.
13.04.2024 23:09
Tel gra w pierwszej 11. I grał cały mecz :)
13.04.2024 23:08
Zasłużył. Brawo.
13.04.2024 23:07
Najprostszym sposobem jest podanie się do dymisji. Tuchel zarzyna piłkarzy na treningach i są tego efekty.
13.04.2024 23:07
Taki trochę mecz przyjaźni ale i jedni i drudzy potrzebują punktów.
12.04.2024 08:20
Po pierwszym meczu apetyt urósł. Teraz to sam z miłą chęcią bym pojechał.
Z tych trenerów co są wymienieni to tylko Flick.
Boję się, że przyjdzie jakiś trener pokroju Tuchela.
Kiedyś Bayern to był klub któremu się nie odmawiało. Widać jak stracił na pozycji.
20.04.2024 11:39
Może ktoś po euro straci posadę i będzie do wzięcia.
A tak na serio to chyba został Zidane choć ja się nie zdziwię jak zostanie Klose.
19.04.2024 20:56
To teraz jestem w szoku. Myślałem,że Julek jest już dogadany.
No to saga rozpoczyna się od nowa.
19.04.2024 13:01
Tak, tak. Sezon się nie skończył bo trzeba walczyć jak lew o 2 lokatę.
19.04.2024 13:00
Cały Bayern wypada słaba i zaskakujące dobrze wypada Bayer i VFB. W końcu BL zrobiła się bardziej atrakcyjna.
19.04.2024 12:59
Ma serce z rodem Bawarii i jeszcze długo z nami pozostanie.
19.04.2024 12:58
Tuchel powinien dać Sane w najbliższym meczu odpocząć. Niech go wyleczą aby był gotowy na Real.
19.04.2024 09:49
@Reeken89
Chyba nikt nie trafił :)
19.04.2024 09:32
Czy ktoś trafił Liczbę dośrodkowań? :D
19.04.2024 08:11
Jak uda się zdobyć LM (Jesteśmy w stanie) to będzie rekompensata dla kibiców za beznadziejny sezon.
19.04.2024 08:10
Poczułem się trochę jak w FM :)
19.04.2024 08:09
Yhy. Zaczyna się Tuchel show.
19.04.2024 08:05
Mam tylko nadzieję, że przerwa Gnabrego nie wpłynie na jego formę.
I tak patrzę na niego to mógłby parę kg zrzucić :D
19.04.2024 08:05
Oby tylko gdzieś nie zniknął na 2 lub 3 ligowych boiskach.
19.04.2024 08:04
Wow. To więcej niż wszystkie polskie kluby z ekstraklasy, I, II i III ligi :D
Czas budować nowy Bayern więc kasa się przyda.
19.04.2024 08:01
Brawo. Zasłużył.
19.04.2024 08:00
Arsenal wysoko zawiesił poprzeczkę. I tak uważam, że 1-0 to najniższy wymiar kary.
19.04.2024 08:00
Zarząd naprawia swój błąd. Dobrze, że Nagelsmann wraca.
Selekcjonerem kadry pewnie będzie Klopp. Kiedyś mówił, że chciałby poprowadzić reprezentacje.
19.04.2024 07:59
Oby po euro do nas przyszedł. On wyprostuje Bayern.
19.04.2024 07:57
Moim zdaniem Kimmich dużo lepiej gra na skrzydle niż jako 6. Tam moim zdaniem est jego miejsce.
19.04.2024 07:56
Powiem, że nie wierzyłem w to, że Bayern będzie w pierwszej 4. Brawo Panowie.
18.04.2024 14:54
To będzie najtrudniejszy mecz jaki Bayern rozegra w LM. Mam nadzieję, że damy radę. Pierwszy gramy u siebie i mam nadzieję, że do Madrytu pojedziemy z dużą zaliczką.
18.04.2024 14:53
Laimer trochę skrzywdzony, a Manu powinien mieć 1 zwłaszcza za interwencję po rykoszecie.
18.04.2024 14:53
Dobrze, że władze naprawiają błąd i chcą aby Julek wrócił. Jak tam się stanie wtedy kadrę obejmie Klopp.
18.04.2024 09:39
To nie był zły mecz. Arsenal też miał swoje szanse a my świetnie wychodziliśmy z opresji.
18.04.2024 09:14
Przesunięcie Jo na prawą obronę było dobrym posunięciem. Latał jak wściekły po tej stronie a było widać, że czasem wspomaga środek pomocy.
Bramko miodzio. Brawo.
18.04.2024 09:13
Trzymamy kciuki.
18.04.2024 09:11
Brawo dziewczyny. Idziemy dalej po paterę.
18.04.2024 09:10
Co nie udało się starszym udało się młodszym. Brawo chłopaki.
18.04.2024 09:10
Byliśmy lepsi i to było widać. Brawa dla Bayernu. Jeszcze dziś Bayer i Atalanta wyeliminują pozostałe angielskie kluby z pucharów i tylko Asto Villa zostanie.
18.04.2024 09:09
Miło się oglądało choć nerwówka była. Dużo wcześniej można było zamknąć ten mecz.
18.04.2024 09:08
Chyba najlepszy bramkarz w historii (Przynajmniej TOP 3). Zrewolucjonizował pozycję bramkarza.
18.04.2024 09:07
Skład dziwny. Tuchel lubi zaskakiwać. Akurat w tym meczy mu się udało.
18.04.2024 09:06
@Head2007
Flick też byłby dobrym posunięciem ale on nie chce wracać do Bayernu. Pewnie zostanie trenerem Barcelony.
18.04.2024 09:05
Ja mam TV Play. Już kiedyś pisałem o tym. Tam też jest viaplay i powiem, że nie zacina. Jeden mecz miałem, że zacinało. 3 może 4 razy podczas meczu i zacięcie trwało maks 3 sek.
18.04.2024 09:03
Obecnie zatrudnienie Julka to najlepsze rozwiązanie jakie tylko może być.
17.04.2024 13:44
@tapczan
Może wejdzie w 2 połowie.
17.04.2024 13:43
Tuchel przyszedł bo zarząd bał się, że Julek może przegrać wszytko. Co zrobił Tuchel.? Zrobił to czczego zarząd się obawiał. Owszem. Zdobiliśmy mistrzostwo ale pewnie wszyscy pamiętają w jaki sposób. Daliśmy paterę BvB jak na dłoni, a Ci frajerzy nie wykorzystali.
17.04.2024 13:00
Nie wiem czy jest sens sprowadzania go. Wzięli by najlepszego skrzydłowego z juniorów i podejrzewam, że efekt byłby podobny.
17.04.2024 12:56
Awans cały czas jest sprawą otwartą. Bój będzie do ostatniego gwizdka.
17.04.2024 11:03
Polsat Sport Premium 2
Oglądamy :)
17.04.2024 11:02
2-2 to skromna zaliczka i wynik nadal jest otwarty.
17.04.2024 08:18
Ja bym go dął na ławkę, a potem na zmęczony Arsenal bym go wpuścił.
17.04.2024 08:17
Drogie Panie. Życzymy powodzenia i w BL i w PN.
17.04.2024 08:16
Pomimo braków myślę, że jesteśmy faworytami i powinniśmy dać radę awansować dalej.
17.04.2024 08:16
BvB gra dalej. Musimy dołączyć do nich. A może będzie powtórka z 2013 roku?
17.04.2024 08:15
Z Julkiem i po przebudowie drużyny to całkiem realne. Fajnie jakby teraz udało im się chociaż w finale zagrać.
17.04.2024 08:13
Davis po tym sezonie odejdzie i dlatego już nie ma motywacji.
Co do Badstubera to jest mi go szkoda. Mógł się stać topowym obrońcą i największe kluby by go wtedy chciały. Niestety zdrowie na to nie pozwoliło.
17.04.2024 08:12
Jak wygramy LM to będzie jakaś rekompensata dla kibiców.
Nie wiem jak Wy ale zauważyłem, że Bayern gra dużo lepiej niż w Bundeslidze.
Czy tak jest czy mi się wydaje?
16.04.2024 15:49
Widać, że mu zależy. Oby więcej takich wilczków w Bayernie było.
16.04.2024 15:48
Panie Tuchel. Proszę zachować na koniec w miarę dobrą twarz i nie spieprzyć tego meczu.
16.04.2024 15:47
11 wygląda ok.
Pytanie w jakiej formie będzie Sane?
16.04.2024 15:46
Obyśmy jutro poszli spać z dobrym humorem.
16.04.2024 15:45
Myślę, że Wirtz dobrze robi zostając jeszcze jeden sezon w Bayerze. Za rok już zmieni klub i mam nadzieję, że będzie to Bayern.
16.04.2024 15:44
Ja akurat się cieszę, że Julek wraca.
16.04.2024 15:43
Mamy "12" zawodnika więc jest szansa na awans.
Oby tylko sędzia nie sprzyjał Arsenalowi jak to było tydzień temu.
16.04.2024 15:42
A gdzie mu będzie lepiej?
Bayern to jest chyba jego szczyt kariery.
Jeśli odejdzie to do znacznie gorszego klubu i za mniejsze pieniądze. Dobrze, że Gnabry pokazuje dobrą formę i to jest jego atut aby został.
16.04.2024 08:42
Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy.
16.04.2024 08:40
Chyba najlepsza opcja. Wątpię aby Manu jeszcze przez 2 lata bronił więc pewnie za rok będziemy mieli Alexa w bramce.
16.04.2024 08:39
Brawo dziewczyny. Nie ma to jak odwrócić losy meczu :)
16.04.2024 08:37
Mogło też być spokojnie 5-0 w tym meczu.
Widzę, że Kolonia nie może przeboleć tej porażki.
16.04.2024 08:36
Ach te jego konferencje. Dobrze, że odchodzi.
16.04.2024 08:35
Idziemy po awans.
16.04.2024 08:30
Chyba najlepsza opcja skoro Alonso został w Leverkusen. Dobrze, że wraca i mam nadzieję, że Julek poskłada te puzzle i znów będą trofea.
16.04.2024 08:30
Liczba dośrodkowań?
Tutaj gorzej trafić niż w lotto.
15.04.2024 21:12
I tak pewnie będzie. Za rok skończy karierę a w jego miejsce przyjdzie Wirtz.
15.04.2024 21:09
Topowy to on jest ale nie z taką obroną. Niestety ale w obronie musi być rewolucja.
15.04.2024 21:09
Julek obejmie stery.
15.04.2024 21:08
Brawo Jo.
Wirtz ma sezon życia.
15.04.2024 21:04
Czekamy na powrót na boisko.
15.04.2024 21:01
Oby nie popełniał takich błędów jak jego kolega po fachu w pierwszym meczu.
15.04.2024 20:59
Noty ok. Bardzo podobne do tych, które ja wystawiłem.
15.04.2024 20:55
Bayern zawsze chciał wydać jak najmniej. Politykę transferową akurat mają dobrą czego niemożna powiedzieć o tym w drugą stronę. Potrafią wartościowych zawodników za darmo oddać.
15.04.2024 20:52
Może przyszły sezon będzie lepszy. Tu myślałem, że awansują do 3 ligi. Za bardzo naiwny byłem.
15.04.2024 20:47
Kolonia wysoko ostawiła poprzeczkę i mogli nawet prowadzić w tym meczu. Dobrze, że 3 pkt trafiły do nas.
15.04.2024 20:45
Szansa jest i to spora. Oby tego nie spieprzyli.
15.04.2024 20:42
Oby w Monachium było podobnie.
15.04.2024 20:41
Jakoś mnie nie przekonuje.
15.04.2024 20:41
Mecz nadal otwarty więc warto na niego jechać.
15.04.2024 20:39
Cały czas, bez zmian, stawiam na Simonsa.
15.04.2024 20:39
Teraz czas na Arsenal.
15.04.2024 20:38
Zdobyli mistrza i to aż 5 kolejek przed końcem. Brawo.
14.04.2024 21:26
Gratuluję historycznego wyczynu. Zasłużyli na ten tytuł. Byli nieziemscy i wielkie brawa dla nich. Trzymam za nich kciuki w LE. Tam też zasłużyli na puchar.
14.04.2024 21:25
Jakby nie patrzeć Uli ma rację.
14.04.2024 21:23
Niestety pary piłkarzy było powyżej 3.5.
14.04.2024 21:22
A mi się wydaję, że Tuchel zarzyna piłkarzy. 70 min a oni już nie mają siły grać i do tego plaga kontuzjowanych graczy.
14.04.2024 21:18
Pewnie wszystko zleży jak wypadnie kara Niemiec na Euro. A po euro może kilka głów trenerskich poleci więc będzie w czym wybierać.
14.04.2024 21:17
Najlepsze dla Upa to znaleźć nowy klub.
14.04.2024 21:16
Koniec sezonu dla Comana i pewnie już koniec bycia piłkarzem Bayernu.
14.04.2024 21:15
Dobrze. Walczymy nadal o 2 miejsce. Matko jak to dziwnie zabrzmiało.
13.04.2024 23:11
Dobry mecz. Mogło być wyżej ale przynajmniej nadal jesteśmy na 2 miejscu.
13.04.2024 23:11
Wrócił i znowu kontuzja. Pech. A by na środę się przydał.
13.04.2024 23:09
Niech odpoczną aby na środę byli gotowi.
13.04.2024 23:09
Tel gra w pierwszej 11. I grał cały mecz :)
13.04.2024 23:08
Zasłużył. Brawo.
13.04.2024 23:07
Najprostszym sposobem jest podanie się do dymisji. Tuchel zarzyna piłkarzy na treningach i są tego efekty.
13.04.2024 23:07
Taki trochę mecz przyjaźni ale i jedni i drudzy potrzebują punktów.
12.04.2024 08:20
Po pierwszym meczu apetyt urósł. Teraz to sam z miłą chęcią bym pojechał.
12.04.2024 08:19
Znowu będzie mydlić oczy.
12.04.2024 08:19
Trzeba wygrać aby nie skończyć ligo na 3 miejscu.
12.04.2024 08:17