DieRoten.pl
Reklama

Gnabry nie myśli o odejściu

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Na ten moment w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić kilku skrzydłowych. Wśród nich mowa przede wszystkim o Serge'u Gnabrym, o którym od dawna jest głośno w mediach w kontekście możliwego odejścia.

Wielu kibiców wciąż zastanawia się, co dalej z niemieckim pomocnikiem, którego umowa wygasa dokładnie 30 czerwca 2026 roku – czy Niemiec zmieni otoczenie klubowe tego lata, czy też zostanie i będzie walczył o miejsce w XI?

Wczoraj sytuacji Serge’a Gnabry’ego w programie „Transfer Update – die Show” przyjrzał się dziennikarz Florian Plettenberg, który poinformował, że na ten moment, klub ze stolicy Bawarii nie miałby nic przeciwko, jeśli skrzydłowy odszedłby w letnim okienku transferowym.

Niemniej jednak Bayern nie ustalił żadnej ścisłej kwoty za piłkarza, a on sam tak naprawdę nie myśli w ogóle odejściu, dlatego też obecny trend jasno wskazuje, że 28-latek nigdzie nie odejdzie.

Gnabry nie rozważa zmiany

Według dalszych ustaleń dziennikarza, 28-latek czuje się jak w domu w Bayernie i Monachium, dlatego też nawet nie myśli o transferze. Gnabry mimo niedawnej kontuzji, ma nadzieję, że będzie mógł jeszcze pomóc „Bawarczykom” w tym sezonie, a następnie pojechać na EURO 2024.

Serge nie chce odchodzić, choć gdyby pojawiła się oferta absolutnie topowego klubu, to byłby skłonny rozważyć ich propozycję. Ponadto Niemiec wolałby uniknąć cięć w swojej pensji, która obecnie wynosi około 15 milionów euro rocznie.

Serge Gnabry

Odkąd Serge trafił na Allianz Arenę, niemiecki skrzydłowy do tej pory miał okazję wystąpić w 235 spotkaniach, zaś jego dorobek to 86 bramek oraz 52 asysty. Ponadto wraz z kolegami Serge Gnabry sięgnął po 14 tytułów (w tym sekstet z Hansim Flickiem).

Źródło: Transfer Update - die Show
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...