DieRoten.pl
Reklama

Kahn o rozstaniu z Tuchelem: Nie mogę tego oceniać

fot. Photogenica
Reklama

Nie jest już żadną tajemnicą, że po zakończeniu sezonu 2023/2024, klub ze stolicy Bawarii opuści obecny szkoleniowiec – Thomas Tuchel.

Od momentu ogłoszenia przez FCB decyzji o rozstaniu z Tuchelem, w mediach nieustannie dyskutuje się o możliwych następcach niemieckiego szkoleniowca.

Z kolei w ostatnich dniach na temat odejścia Thomasa wypowiedziało się kilka osób, które w mniejszym lub większym stopniu były związane z Bayernem Monachium – na łamach tygodnika „Sport Bild” o kilka słów poproszono Olivera Kahna, czyli byłego prezesa oraz kapitana monachijczyków.

− Nie mogę tego ocenić, jakie były problemy, ponieważ nie jestem już zaangażowany w pracę z klubem. Muszę przyznać, że Thomasa zawsze postrzegałem pozytywnie jako otwartego partnera do rozmów – powiedział Kahn.

− Rozwinął się podczas swojego udanego pobytu w PSG oraz Chelsea. Nie ulega wątpliwości, że jego doświadczenie na międzynarodowej arenie, może być ważnym czynnikiem w awansie Bayernu do półfinału Champions League – dodał.

Jak można było się spodziewać, nie mogło też zabraknąć pytania o dzisiejsze spotkanie Bayernu z Arsenalem w Lidze Mistrzów.

− Jestem bardzo ciekawy tego meczu. Nadal jestem fanem Bayernu i to już zostanie ze mną. Nie śledzę już codziennych spraw, ale kiedy to możliwe, zawsze będę oglądał spotkania FCB – podsumował Oliver Kahn.


Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...