Huebers: To gorzka porażka

W ubiegły weekend swoje kolejne oficjalne spotkanie w rozgrywkach niemieckiej 1. Bundesligi rozegrali zawodnicy pierwszego zespołu Bayernu Monachium.

Jak już doskonale wiemy, tym razem ekipie rekordowego mistrza Niemiec przyszło powalczyć z 1. FC Koeln, gdzie obowiązki trenera pełni Timo Schultz.

Koniec końców zawodnicy „Gwiazdy Południa” pokazali się z nieco lepszej strony i odnieśli zasłużone zwycięstwo 2:0. Jeśli mowa o bramkach dla FCB, to na listę strzelców wpisali się kolejno Raphael Guerreiro oraz Thomas Mueller. Z kolei tuż po ostatnim gwizdku, w strefie mieszanej dla dziennikarzy na pytania odpowiadali gracze obu klubów.

W przypadku Kolonii, swoje zdanie na temat starcia wyraził grający w środku obrony Timo Huebers, który podkreślił, że dla „Kozłów” była to bardzo gorzka porażka.

− Mieliśmy szczęście dwa lub trzy razy w pierwszej połowie, ale mieliśmy też dobre okazje do zdobycia gola. Dobrze broniliśmy w drugiej połowie, ale potem dostaliśmy niedzielnego gola. Byliśmy bardzo blisko zdobycia punktu, ale ostatecznie wracamy do domu z zerowym dorobkiem – powiedział Huebers.

− To bardzo gorzkie. Zostało nam pięć meczów. W przyszłym tygodniu przeciwko Darmstadt, a następnie przeciwko Mainz. Są dla nas bardzo ważne, damy z siebie wszystko – podsumował Timo Huebers.

Źródło: 1. FCK