DieRoten.pl
Reklama

Carro: Wirtz zostaje z nami

fot. Fotolia
Reklama

W niemieckiej 1. Bundeslidze możemy wyróżnić wielu młodych i niezwykle utalentowanych zawodników, którzy są postrzegani jako potencjalni zdobywcy Złotej Piłki w przyszłości.

Prym wśród nich wiodą przede wszystkim Jamal Musiala oraz Florian Wirtz, czyli dwójka pomocników, która od miesięcy robi ogromną furorę w całej piłkarskiej Europie, dzięki swojej grze, bramkom oraz wpływie na swoje drużyny…

Podczas gdy „Bambi” jest związany kontraktem z Bayernem, to popularnie określany przez fanów „Flo” jest obecnie zawodnikiem Bayeru 04. Niemniej jednak kolejne media donoszą, że „Bawarczycy” chcą w przyszłości pozyskać także Wirtza, który miałby stworzyć z Musialą duet marzeń w Monachium.

Co prawda jeszcze niedawno spekulowano, że bawarski klub gotów jest rozbić fortunę latem na 20-latka, ale jak stwierdził ostatnio prezes „Aptekarzy” – Fernando Carro – reprezentant niemieckiej kadry narodowej z pewnością zostanie na BayArenie na kolejny sezon.

− Florian zostanie z nami na kolejny sezon. Plan jest jasny, ustalony z jego ojcem – powiedział Carro.

− Oczywiście, wiele klubów jest zainteresowanych Florianem, w piłce nie można planować zbyt długo, ale on zostaje z nami. Florian może pewnego dnia sięgnąć po Złotą Piłkę – podsumował prezes Bayeru 04.

Źródło: AS
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...