DieRoten.pl
Reklama

Agent potwierdza - Bayern rozmawia z Nagelsmannem!

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Niewykluczone, że w najbliższych dniach ostatecznie zapadnie decyzja Bayernu w sprawie zatrudnienia nowego szkoleniowca od sezonu 2024/2025.

W mediach coraz częściej pojawiają się doniesienia, że Bayern Monachium zdecydował się już w kwestii wyboru następcy Thomasa Tuchela – zdaniem licznych źródeł, wybór miał paść na Juliana Nagelsmanna, który został zwolniony z FCB w marcu 2023 roku…

Nie dalej jak wczoraj, plotki związane z powrotem trenera na Allianz Arenę skomentował jego agent – Volker Struth – który potwierdził, że prowadzone są rozmowy z „Bawarczykami”.

− Wszyscy zadają mi obecnie pytanie: „Czy Nagelsmann wraca do Bayernu lub co robi Nagelsmann? (...)” Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych kilku dni. Decyzja zapadnie wkrótce. W ciągu najbliższych pięciu, sześciu, siedmiu dni (…) – powiedział Struth.

− Byłoby kompletną bzdurą mówić, że nie rozmawiamy z zainteresowanymi stronami. Nie chcę mówić, kim są te zainteresowane strony. Mogę tylko powiedzieć, że to nie tylko Bayern Monachium. To normalne – dodał.

− To moja praca i byłoby trochę żartem ze strony mediów, gdybym powiedział, że nie prowadzimy rozmów. Oczywiście, że teraz rozmawiamy – podsumował Volker Struth.

Przypominamy, że Julian Nagelsmann prowadził Bayern Monachium w okresie od lipca 2021 roku do marca 2023 roku – w tym czasie poprowadził FCB w 84 meczach o stawkę, zaś bilans monachijczyków w tym czasie to 60 zwycięstw, 14 remisów, 10 porażek, bramki 255:84 oraz 3 tytuły.          

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...