DieRoten.pl
Reklama

Badstuber: Powrót Nagelsmanna będzie niezrozumiały

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Od dłuższego już czasu w niemieckich i zagranicznych mediach dyskutuje się o znalezieniu następcy Thomasa Tuchela.

Z kolei od kilku dni media donoszą, że głównym faworytem do objęcia posady trenera Bayernu jest Julian Nagelsmann, który przypomnijmy w marcu 2023 roku został zwolniony z klubu przez ówczesny duet Oliver Kahn & Hasan Salihamidzic.

Co prawda za powrotem niemieckiego szkoleniowca do Monachium opowiada się wielu kibiców oraz ekspertów, ale pomysł ten stosunkowo często spotyka się również z krytyką. W rozmowie dla portalu „Sky” swoje zdanie w tej sprawie przedstawił były defensor FCB – Holger Badstuber.

− Sposób, w jaki obie strony komunikowały się w momencie rozstania, nie był do końca profesjonalny. Pomysł, by Nagelsmann wrócił po 15 miesiącach, byłby dla mnie zbyt wczesny i niezrozumiały – powiedział Badstuber.

Nieco później Niemca zapytano również, czy ewentualna porażka z Arsenalem dzisiejszego wieczoru, mogłaby wpłynąć na wcześniejsze rozstanie monachijczyków z Thomasem Tuchelem.

− Nie, nie sądzę. Nadal ważne będzie utrzymanie w Bundeslidze bezpośredniego miejsca gwarantującego grę w Lidze Mistrzów. To zależy tylko od drużyny – dodał.

− Obiektywnie rzecz biorąc, szanse Bayernu na wygranie Ligi Mistrzów w tym sezonie nie są najbardziej prawdopodobne. Ale jeśli tak się stanie, Thomas Tuchel może opuścić Bayern latem z podniesioną głową – podsumował Holger Badstuber.


Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...