Kibice Bayernu uderzają w Hoenessa

Trwa wymiana uprzejmości na linii kibice FCB - Uli Hoeness. Ten ostatni niedawno zaatakował fanów "Die Roten" za wydarzenia w Bochum, a podczas wczorajszego spotkania kibice odpowiedzieli.

Przypomnijmy, że podczas spotkania w Bochum kibice protestowali przeciwko DFL z powodu planowanego wtedy wejścia zagranicznych inwestorów.

- Straciliśmy trzy punkty z powodu tych głupich piłek tenisowych. Prowadzimy 1:0 w Bochum. Harry Kane mógł wtedy strzelić na 2-0. Minęło 20 minut, leje jak z cebra, a potem nasi kibice, którzy zawsze pokazują jak kochają Bayern, rzucają piłkami - mówił Hoeness.

Odpowiedź kibiców Bayernu przyszła podczas wczorajszego spotkania. I trzeba przyznać, że była ona niezwykle celna i ironiczna.

“Przepraszamy za piłki tenisowe w Heidenheim, Uli” - napisano na transparencie.

Bayern Monachium wygrywał w Heidenheim 2-0, po czym w drugiej połowie stracił 3 bramki i doznał upokarzającej porażki. Oczywiście, spotkanie nie było przerwane z powodu latających piłek tenisowych ;)

Źródło: TZ.de