DieRoten.pl
Reklama

Mimo plotek... Musiala nie jest na sprzedaż!

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

W pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić kilku młodych i niezwykle utalentowanych piłkarzy, którzy w przyszłości mają zostać twarzami FCB.

Wśród tych zawodników należy przede wszystkim wymienić niezwykle utalentowanego Jamala Musialę, który już teraz jest postrzegany za jednego z najlepszych zawodników na całym piłkarskim globie z racji na swoje umiejętności oraz technikę.

Nikogo nie powinno więc dziwić, że młody pomocnik zwraca na siebie uwagę wielu topowych klubów – zwłaszcza w angielskiej Premier League, reprezentant Niemiec posiada wielu zwolenników, którzy z wielką ochotą zatrudniliby 21-latka w swoich klubach.

Wczoraj z kolei Anglicy poinformowali, że szczególnie zainteresowany letnim transferem „Bambiego” jest Manchester City, którego trener Pep Guardiola chciałby dodać więcej opcji w ofensywie „Obywateli”. Mówi się, że angielska ekipa gotowa jest wyłożyć na stół ogromną kwotę, aby ściągnąć zawodnika FCB…

Kataloński szkoleniowiec postrzega Jamala za wyjątkowy talent, dlatego też pragnie ściągnąć go do swojego zespołu i uczynić jednym z kluczowych graczy.

Niemniej jednak jak poinformował dziennikarz Maximilian Koch z lokalnego „Abendzeitung Muenchen”, Musiala nie jest w ogóle na sprzedaż – za jakąkolwiek kwotę. Celem Bayernu jest nie tylko przedłużyć umowę z 21-latkiem, ale i również uczynić go jedną z głównych twarzy klubu w przyszłości.

Jamal Musiala

Odkąd Jamal Musiala zadebiutował w pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec, to 21-latek miał okazję wystąpić póki co w 161 meczach o stawkę, w których to strzelił 43 bramki oraz zanotował 30 asyst. Ponadto wraz z kolegami popularnie określany przez fanów „Bambi” zdobył 10 tytułów. 

Źródło: AZ / The Guardian
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...