Mane kolejny kompromitujący występ i jeśli w następnym spotkaniu Tuchel go wstawi do pierwszej 11 to będzie policzek dla wszystkich kibiców Bayernu.
07.05.2023 10:10
Jego agent będzie podbijał cenę więc co chwile kolejny gigant będzie włączał się do walki.
07.05.2023 10:01
Może niech wezmą Tuchela zamiast Nagelsmanna ?
06.05.2023 22:20
Brak Muellera w składzie to idiotyzm Tuchela. Bez Niego gramy tragicznie i oby nasz trener jak najszybciej to zrozumiał.
06.05.2023 21:48
Bieda przez 90 minut, wymęczone 3 punkty grając koszmarną piłkę bez absolutnie żadnego pomysłu. Ktoś nas trenuje czy zespół gra bez trenera ? Dramat. Nie pamiętam tak brzydko grającego Bayernu już od dawna. Za tydzień kolejny mecz, w którym będziemy drżeć o wynik z… Schalke, które jest w formie w przeciwieństwie do…Werderu z którym dzisiaj toczyliśmy bój jak równy z równym.
06.05.2023 20:41
Kolejny koszmarny mecz gdzie wyżebraliśmy te 3 punkty. Bayern Tuchela to porażka póki co.
06.05.2023 20:25
Sarr wchodzi :DDDD. Brawo Tuchel
06.05.2023 20:17
„Niedzielny strzał”
06.05.2023 20:16
Sane!!!!!
06.05.2023 20:01
Gravenberch dzisiaj cieniutki
06.05.2023 19:53
W końcu! Gnabry
06.05.2023 19:51
10 rzutów różnych i 0 zagrożenia
06.05.2023 19:50
Dobrze, że Werder jest w fatalnej formie, bo strach pomyśleć jakby ten mecz wyglądał jakby byli chociaż w średniej formie.
06.05.2023 19:38
Ale nam Tuchel wykastrował Bayern :/. Takiego koszmaru w naszym wykonaniu dawno nie widziałem.
06.05.2023 19:12
To jest zawodnik, którego Bayern w żaden sposób nie może odpuścić.
06.05.2023 18:05
Na naszą nieskuteczność mogą jak najbardziej liczyć.
06.05.2023 18:03
Brak Muellera ? Chyba ktoś bardzo nie chce wygrać tytułu.
06.05.2023 18:02
Zobaczymy czy Tuchel nas czymś zaskoczy czy wszystko zgodnie z przewidywaniami. Chciałbym zobaczyć Tela od początku, ale prędzej wygram w totka.
06.05.2023 15:44
Liczby Muellera z Werderem naprawdę kosmiczne, oby dzisiaj coś dołożył i śrubował ten rekord.
06.05.2023 15:42
Bez niespodzianki, jeszcze przez dekadę będzie zgarniał tą nagrodę.
06.05.2023 14:45
Fajnie jakby ktoś z nich chociaż kilka minut zagrał.
06.05.2023 14:30
Na szczęście to nic poważnego, ale oczywiście szkoda, że straci końcówkę sezonu.
06.05.2023 11:54
Za kilka godzin przekonamy się czy Gravenberch w końcu doczeka się wyjścia w pierwszej 11
06.05.2023 11:02
Nie zdziwi mnie strata punktów bvb, ale strata punktów przez nas też mnie nie zdziwi.
06.05.2023 10:59
Szkoda, że nie wpadłyśmy w ten szał w dwumeczu z $ity, ale to tego potrzebne są jaja i charakter.
06.05.2023 10:58
Dużo osłabień u nas, ale na szczęście gramy tylko z Werderem.
06.05.2023 10:55
Po pierwszej rundzie Schalke było murowanym kandydatem do spadku i naprawdę ładnie wyszli z tego dna.
A co jutrzejszego spotkania to łatwiejszego rywala już chyba mieć nie można.
05.05.2023 23:20
Pokazał się z dobrej strony i chętny ma jego sprowadzenie napewno znajdzie się. Wypożyczenie do Szkocji to był poprawny kierunek.
05.05.2023 21:25
Ogon macha psem ? Jeśli tak to by skończyło się to będzie to kolejna kompromitacja zarządu.
05.05.2023 21:11
Wszystko wskazuje na ostatnie występy Ranosa przed darmowym odejściem po zakończeniu sezonu.
05.05.2023 18:18
Już jednego pomocnika z Ajaxu mamy w kadrze i za kolejnego podziękuję.
05.05.2023 16:02
Magath jakby przeciągnął te panienki na treningach to by im te fryzury i instagramy z głowy wyleciały. Skoro transfery były dobre, w zawodnikach nie ma co szukać przyczyny, a dwumecz z p$g był super to kto jest winny ? Nikt ? Krasnoludki ?
05.05.2023 12:58
Maraton poniżej 3h to naprawdę świetny wynik - forma jest u naszej lewej nóżki.
05.05.2023 11:56
Czy tobie czasem Eintracht sufit na łeb się nie spadł ?
05.05.2023 11:36
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
05.05.2023 11:34
Dla Werderu to duża wyrwa, ale my mamy swoje problemy i też będziemy kopać się po czole kolejny raz z atrapą napastnika.
05.05.2023 09:51
Werder nie gra już o nic , bo utrzymanie już maja (dajmy sobie spokój z matematyką w tej sytuacji) więc wszystko przemawia za naszym wysokim zwycięstwem.
05.05.2023 09:48
Nagelsmann jest w bardzo komfortowej sytuacji i jeszcze będzie mógł przebierać w ofertach. Ciekawe gdzie ostatecznie wyląduje.
Edytowano : 2023-05-04 21:30:21
@hoven ja mogę wejść w taki zakład :)
04.05.2023 21:29
Niech biorą Mane zamiast Comana :)
04.05.2023 19:16
Nie jest wart tak patologicznej kwoty jaka lata w mediach. Niech ruszają po Vlaho.
04.05.2023 17:18
Klub z zawodnikiem muszą spotkać się gdzieś w połowie, ale nic za wszelką cenę.
04.05.2023 13:09
Krok po kroku, ale wszystko wskazuje na to, że na nowy sezon będzie gotowy.
04.05.2023 12:38
Cała liga przeciwko Bayernowi czyli nic nowego.
04.05.2023 12:29
To tak jak ja w totka przy odrobinie szczęścia mogę trafić 6
04.05.2023 12:28
Może kiedyś, bo czasy zmieniły się i układ sił/wielkości również. Tak United to wielki klub i marketingowo to wciąż top, ale Bayern to co najmniej ta sama półka.
04.05.2023 12:24
Pączek w maśle więc ciężko żeby miał lepiej gdzieś indziej.
04.05.2023 12:19
Musiala zagra za Goretzke.
03.05.2023 21:33
Czyli pewnie jest pat i potrzebny jest dodatkowy czas na kupczenie.
03.05.2023 21:19
De Ligt poza jakąkolwiek konkurencją
03.05.2023 13:56
Chyba mógłby na spokojnie w tv obejrzeć to spotkanie.
03.05.2023 13:50
Powinien dostawać więcej szans, a wypożyczenie jest uzależnione od tego kto zostanie na przyszły sezon. Na tej pozycji wszystko jest możliwe.
03.05.2023 13:49
Zawodnicy z ligi holenderskiej nie będą dla nas wzmocnieniem.
03.05.2023 13:39
Stracił ? On jej nigdy nie zdobył i nawet nie widać żeby mu na tym zależało.
U nas wygląda jak zwykły przeciętniak i jakby ktoś nie wiedział kto to jest to nie uwierzyłby, że jeszcze przed chwilą błyszczał w najlepszej lidze świata.
03.05.2023 13:36
Każdy powinien walczyć o swoje miejsce na boisku, a nie mieć je z urzędu. Upa w tym roku gra naprawdę świetny sezon, ale dwumecz z $ity niestety trochę to zniekształca.
03.05.2023 13:32
Może imponować i latać nad ziemią, ale nie ma co liczyć na cokolwiek.
03.05.2023 11:02
Nowy kontrakt na warunkach Bayernu mile widziany.
02.05.2023 22:01
Jeszcze przyda się w końcówce, bo jakiś stoper wypadnie prędzej czy później.
02.05.2023 21:59
Brawo, warto było wymieniać trenera w najważniejszym momencie sezonu.
02.05.2023 20:30
Tel i tak nie otrzyma szansy.
02.05.2023 20:17
Takie deklaracje i puste słowa o niczym nie świadczą, bo wcale nie zdziwiłbym się jakby był dogadany, ale i tak puszczałby dementi.
02.05.2023 20:15
W tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze i chętnie bym oglądał go dłużej w naszych barwach, ale nie za wszelką cenę.
02.05.2023 20:11
Ciekawe czy sam Mane będzie chętny to odejścia, bo to może sporo ułatwić transfer.
02.05.2023 20:09
Niech wraca, bo jak widać mimo wieku i jakiś pojedynczych błędów wciąż przebija innych swoją klasą na boisku.
02.05.2023 12:07
Nie wiem czy tak zaskakująca, bo Werder jest w fatalnej formie od dłuższego czasu.
02.05.2023 11:28
W pełni zasłużenie mimo rywala z najniższej półki.
02.05.2023 11:27
Jest jeszcze szansa ? Hertha jest już w 2BL i nic tego nie zmieni.
02.05.2023 11:11
Wszyscy „eksperci” ładnie mówią, ale bez żadnych konkretów czy próby znalezienia rozwiązania (winnego). Boją się ? :)
02.05.2023 11:09
Graliśmy z Hertha więc ciężko żeby było inaczej.
01.05.2023 20:36
@Reeken89 napastnik ma pasować przed wszystkim drużynie, a nie trenerowi X, którego w każdej chwili może już w klubie nie być.
01.05.2023 20:34
Razem z Gravenberchem będzie czekał na swoje minuty.
01.05.2023 15:01
Jego liczby zawsze przeczą logice.
01.05.2023 15:00
Za taką cenę to nawet nie warto pytać.
01.05.2023 14:58
Ciekawie czy będzie szukanie innego miejsca do przytulenia hajsu czy darują już sobie.
01.05.2023 14:58
Wczoraj przesądził o naszym zwycięstwie i w takich momentach od niego tego wymaga się.
01.05.2023 14:33
Mane forma stabilna. Zresztą Goretzka czy Cancelo podobnie.
01.05.2023 13:52
Fajnie, że Ibra kolejny mecz zagrał i pokazał się z dobrej strony.
01.05.2023 13:21
Graliśmy u siebie z ostatnią drużyną w tabeli, która jest już pogodzona ze spadkiem więc już łatwiej być nie może.
01.05.2023 12:35
Znowu wszystko jest w nogach (a raczej głowach) zawodników Bayernu, ale jeszcze naprawdę wszystko może zdarzyć się.
30.04.2023 21:15
O oby tak już było do samego końca, ale coś czuje, że jeszcze będą emocje do samego końca.
30.04.2023 21:12
@AdiFantasti będzie grał Musiala :]
30.04.2023 21:10
Chyba w miejsce Ranosa w FCBII
30.04.2023 20:01
Cieszy zwycięstwo i to tyle. Wymęczyliśmy zwycięstwo z najgorszą drużyną w lidze i będzie już do końca tylko ciężej : D
30.04.2023 17:41
Wow Gruby w końcu! Teraz bronić :D
30.04.2023 17:01
Świetny ten Tuchel, zespół aż unosi się nad ziemią. Pewnie zmiany zrobi w 85 minucie
30.04.2023 16:34
@Marienplatz Liczą się tak samo jak w spotkaniu z Mainz i Hoffenheim ?
30.04.2023 14:27
Chorwat musi być i zawsze lepiej jest mieć z czego wybierać.
30.04.2023 14:22
W końcu męskie i dobre decyzje Tuchela, a nie czekaj jednak nie. Robimy wszystko żeby nie zdobyć tytułu więc gramy w 9…
30.04.2023 14:21
Z Mainz te wszystkie statystyki wyglądały podobnie, a z Bayernem Tuchela póki co to wszystko jest możliwe.
30.04.2023 14:19
Na Bochum zawsze można liczyć, na boisku i poza :)
30.04.2023 13:49
Jeśli nie będą dostawali szansy tacy zawodnicy, bo musi grać żelazna 13/14 to ciężko będzie komukolwiek przebić się niestety.
30.04.2023 13:27
@Reeken89 to raczej brak jak Tuchela
Edytowano : 2023-04-30 13:24:39
jaj
30.04.2023 13:24
Matthaeus przyznaje się do błędu, że celebrował transfer Mane ? Czyli wtedy dobra decyzja transferowa, a dzisiaj zła ? :D
Ciało obce, ale cała forma drużyny też mu nie pomaga. Pierwszy sezon w jego wykonaniu to rozczarowanie.
30.04.2023 12:48
Obsada pierwsza klasa
30.04.2023 12:43
Wolę żeby Pavard zagrał na 9 niż Gnabry czy Mane
30.04.2023 12:39
Od sędziego wymaga się empatii :)))))
30.04.2023 12:36
Lepszej okazji może nie mieć, bo Bayern zamroczony.
30.04.2023 12:33
Nie zagra ani Tel ani Gravenberch - Tuchel nie da im szansy od początku, a postawi na tych co regularnie zawodzą.
30.04.2023 12:31
Pavard już chyba nie jest zawieszony ?
30.04.2023 09:52
Trafił na beznadziejny okres w Bayernie, ale sam też nie pomógł sobie żeby być lepiej ocenianym.
Którą godziną ? :)
07.05.2023 10:28
Mane kolejny kompromitujący występ i jeśli w następnym spotkaniu Tuchel go wstawi do pierwszej 11 to będzie policzek dla wszystkich kibiców Bayernu.
07.05.2023 10:10
Jego agent będzie podbijał cenę więc co chwile kolejny gigant będzie włączał się do walki.
07.05.2023 10:01
Może niech wezmą Tuchela zamiast Nagelsmanna ?
06.05.2023 22:20
Brak Muellera w składzie to idiotyzm Tuchela. Bez Niego gramy tragicznie i oby nasz trener jak najszybciej to zrozumiał.
06.05.2023 21:48
Bieda przez 90 minut, wymęczone 3 punkty grając koszmarną piłkę bez absolutnie żadnego pomysłu. Ktoś nas trenuje czy zespół gra bez trenera ? Dramat. Nie pamiętam tak brzydko grającego Bayernu już od dawna. Za tydzień kolejny mecz, w którym będziemy drżeć o wynik z… Schalke, które jest w formie w przeciwieństwie do…Werderu z którym dzisiaj toczyliśmy bój jak równy z równym.
06.05.2023 20:41
Kolejny koszmarny mecz gdzie wyżebraliśmy te 3 punkty. Bayern Tuchela to porażka póki co.
06.05.2023 20:25
Sarr wchodzi :DDDD. Brawo Tuchel
06.05.2023 20:17
„Niedzielny strzał”
06.05.2023 20:16
Sane!!!!!
06.05.2023 20:01
Gravenberch dzisiaj cieniutki
06.05.2023 19:53
W końcu! Gnabry
06.05.2023 19:51
10 rzutów różnych i 0 zagrożenia
06.05.2023 19:50
Dobrze, że Werder jest w fatalnej formie, bo strach pomyśleć jakby ten mecz wyglądał jakby byli chociaż w średniej formie.
06.05.2023 19:38
Ale nam Tuchel wykastrował Bayern :/. Takiego koszmaru w naszym wykonaniu dawno nie widziałem.
06.05.2023 19:12
To jest zawodnik, którego Bayern w żaden sposób nie może odpuścić.
06.05.2023 18:05
Na naszą nieskuteczność mogą jak najbardziej liczyć.
06.05.2023 18:03
Brak Muellera ? Chyba ktoś bardzo nie chce wygrać tytułu.
06.05.2023 18:02
Zobaczymy czy Tuchel nas czymś zaskoczy czy wszystko zgodnie z przewidywaniami. Chciałbym zobaczyć Tela od początku, ale prędzej wygram w totka.
06.05.2023 15:44
Liczby Muellera z Werderem naprawdę kosmiczne, oby dzisiaj coś dołożył i śrubował ten rekord.
06.05.2023 15:42
Bez niespodzianki, jeszcze przez dekadę będzie zgarniał tą nagrodę.
06.05.2023 14:45
Fajnie jakby ktoś z nich chociaż kilka minut zagrał.
06.05.2023 14:30
Na szczęście to nic poważnego, ale oczywiście szkoda, że straci końcówkę sezonu.
06.05.2023 11:54
Za kilka godzin przekonamy się czy Gravenberch w końcu doczeka się wyjścia w pierwszej 11
06.05.2023 11:02
Nie zdziwi mnie strata punktów bvb, ale strata punktów przez nas też mnie nie zdziwi.
06.05.2023 10:59
Szkoda, że nie wpadłyśmy w ten szał w dwumeczu z $ity, ale to tego potrzebne są jaja i charakter.
06.05.2023 10:58
Dużo osłabień u nas, ale na szczęście gramy tylko z Werderem.
06.05.2023 10:55
Po pierwszej rundzie Schalke było murowanym kandydatem do spadku i naprawdę ładnie wyszli z tego dna.
A co jutrzejszego spotkania to łatwiejszego rywala już chyba mieć nie można.
05.05.2023 23:20
Pokazał się z dobrej strony i chętny ma jego sprowadzenie napewno znajdzie się. Wypożyczenie do Szkocji to był poprawny kierunek.
05.05.2023 21:25
Ogon macha psem ? Jeśli tak to by skończyło się to będzie to kolejna kompromitacja zarządu.
05.05.2023 21:11
Wszystko wskazuje na ostatnie występy Ranosa przed darmowym odejściem po zakończeniu sezonu.
05.05.2023 18:18
Już jednego pomocnika z Ajaxu mamy w kadrze i za kolejnego podziękuję.
05.05.2023 16:02
Magath jakby przeciągnął te panienki na treningach to by im te fryzury i instagramy z głowy wyleciały. Skoro transfery były dobre, w zawodnikach nie ma co szukać przyczyny, a dwumecz z p$g był super to kto jest winny ? Nikt ? Krasnoludki ?
05.05.2023 12:58
Maraton poniżej 3h to naprawdę świetny wynik - forma jest u naszej lewej nóżki.
05.05.2023 11:56
Czy tobie czasem Eintracht sufit na łeb się nie spadł ?
05.05.2023 11:36
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
05.05.2023 11:34
Dla Werderu to duża wyrwa, ale my mamy swoje problemy i też będziemy kopać się po czole kolejny raz z atrapą napastnika.
05.05.2023 09:51
Werder nie gra już o nic , bo utrzymanie już maja (dajmy sobie spokój z matematyką w tej sytuacji) więc wszystko przemawia za naszym wysokim zwycięstwem.
05.05.2023 09:48
Nagelsmann jest w bardzo komfortowej sytuacji i jeszcze będzie mógł przebierać w ofertach. Ciekawe gdzie ostatecznie wyląduje.
Edytowano : 2023-05-04 21:30:21
@hoven ja mogę wejść w taki zakład :)
04.05.2023 21:29
Niech biorą Mane zamiast Comana :)
04.05.2023 19:16
Nie jest wart tak patologicznej kwoty jaka lata w mediach. Niech ruszają po Vlaho.
04.05.2023 17:18
Klub z zawodnikiem muszą spotkać się gdzieś w połowie, ale nic za wszelką cenę.
04.05.2023 13:09
Krok po kroku, ale wszystko wskazuje na to, że na nowy sezon będzie gotowy.
04.05.2023 12:38
Cała liga przeciwko Bayernowi czyli nic nowego.
04.05.2023 12:29
To tak jak ja w totka przy odrobinie szczęścia mogę trafić 6
04.05.2023 12:28
Może kiedyś, bo czasy zmieniły się i układ sił/wielkości również. Tak United to wielki klub i marketingowo to wciąż top, ale Bayern to co najmniej ta sama półka.
04.05.2023 12:24
Pączek w maśle więc ciężko żeby miał lepiej gdzieś indziej.
04.05.2023 12:19
Musiala zagra za Goretzke.
03.05.2023 21:33
Czyli pewnie jest pat i potrzebny jest dodatkowy czas na kupczenie.
03.05.2023 21:19
De Ligt poza jakąkolwiek konkurencją
03.05.2023 13:56
Chyba mógłby na spokojnie w tv obejrzeć to spotkanie.
03.05.2023 13:50
Powinien dostawać więcej szans, a wypożyczenie jest uzależnione od tego kto zostanie na przyszły sezon. Na tej pozycji wszystko jest możliwe.
03.05.2023 13:49
Zawodnicy z ligi holenderskiej nie będą dla nas wzmocnieniem.
03.05.2023 13:39
Stracił ? On jej nigdy nie zdobył i nawet nie widać żeby mu na tym zależało.
U nas wygląda jak zwykły przeciętniak i jakby ktoś nie wiedział kto to jest to nie uwierzyłby, że jeszcze przed chwilą błyszczał w najlepszej lidze świata.
03.05.2023 13:36
Każdy powinien walczyć o swoje miejsce na boisku, a nie mieć je z urzędu. Upa w tym roku gra naprawdę świetny sezon, ale dwumecz z $ity niestety trochę to zniekształca.
03.05.2023 13:32
Może imponować i latać nad ziemią, ale nie ma co liczyć na cokolwiek.
03.05.2023 11:02
Nowy kontrakt na warunkach Bayernu mile widziany.
02.05.2023 22:01
Jeszcze przyda się w końcówce, bo jakiś stoper wypadnie prędzej czy później.
02.05.2023 21:59
Brawo, warto było wymieniać trenera w najważniejszym momencie sezonu.
02.05.2023 20:30
Tel i tak nie otrzyma szansy.
02.05.2023 20:17
Takie deklaracje i puste słowa o niczym nie świadczą, bo wcale nie zdziwiłbym się jakby był dogadany, ale i tak puszczałby dementi.
02.05.2023 20:15
W tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze i chętnie bym oglądał go dłużej w naszych barwach, ale nie za wszelką cenę.
02.05.2023 20:11
Ciekawe czy sam Mane będzie chętny to odejścia, bo to może sporo ułatwić transfer.
02.05.2023 20:09
Niech wraca, bo jak widać mimo wieku i jakiś pojedynczych błędów wciąż przebija innych swoją klasą na boisku.
02.05.2023 12:07
Nie wiem czy tak zaskakująca, bo Werder jest w fatalnej formie od dłuższego czasu.
02.05.2023 11:28
W pełni zasłużenie mimo rywala z najniższej półki.
02.05.2023 11:27
Jest jeszcze szansa ? Hertha jest już w 2BL i nic tego nie zmieni.
02.05.2023 11:11
Wszyscy „eksperci” ładnie mówią, ale bez żadnych konkretów czy próby znalezienia rozwiązania (winnego). Boją się ? :)
02.05.2023 11:09
Graliśmy z Hertha więc ciężko żeby było inaczej.
01.05.2023 20:36
@Reeken89 napastnik ma pasować przed wszystkim drużynie, a nie trenerowi X, którego w każdej chwili może już w klubie nie być.
01.05.2023 20:34
Razem z Gravenberchem będzie czekał na swoje minuty.
01.05.2023 15:01
Jego liczby zawsze przeczą logice.
01.05.2023 15:00
Za taką cenę to nawet nie warto pytać.
01.05.2023 14:58
Ciekawie czy będzie szukanie innego miejsca do przytulenia hajsu czy darują już sobie.
01.05.2023 14:58
Wczoraj przesądził o naszym zwycięstwie i w takich momentach od niego tego wymaga się.
01.05.2023 14:33
Mane forma stabilna. Zresztą Goretzka czy Cancelo podobnie.
01.05.2023 13:52
Fajnie, że Ibra kolejny mecz zagrał i pokazał się z dobrej strony.
01.05.2023 13:21
Graliśmy u siebie z ostatnią drużyną w tabeli, która jest już pogodzona ze spadkiem więc już łatwiej być nie może.
01.05.2023 12:35
Znowu wszystko jest w nogach (a raczej głowach) zawodników Bayernu, ale jeszcze naprawdę wszystko może zdarzyć się.
30.04.2023 21:15
O oby tak już było do samego końca, ale coś czuje, że jeszcze będą emocje do samego końca.
30.04.2023 21:12
@AdiFantasti będzie grał Musiala :]
30.04.2023 21:10
Chyba w miejsce Ranosa w FCBII
30.04.2023 20:01
Cieszy zwycięstwo i to tyle. Wymęczyliśmy zwycięstwo z najgorszą drużyną w lidze i będzie już do końca tylko ciężej : D
30.04.2023 17:41
Wow Gruby w końcu! Teraz bronić :D
30.04.2023 17:01
Świetny ten Tuchel, zespół aż unosi się nad ziemią. Pewnie zmiany zrobi w 85 minucie
30.04.2023 16:34
@Marienplatz Liczą się tak samo jak w spotkaniu z Mainz i Hoffenheim ?
30.04.2023 14:27
Chorwat musi być i zawsze lepiej jest mieć z czego wybierać.
30.04.2023 14:22
W końcu męskie i dobre decyzje Tuchela, a nie czekaj jednak nie. Robimy wszystko żeby nie zdobyć tytułu więc gramy w 9…
30.04.2023 14:21
Z Mainz te wszystkie statystyki wyglądały podobnie, a z Bayernem Tuchela póki co to wszystko jest możliwe.
30.04.2023 14:19
Na Bochum zawsze można liczyć, na boisku i poza :)
30.04.2023 13:49
Jeśli nie będą dostawali szansy tacy zawodnicy, bo musi grać żelazna 13/14 to ciężko będzie komukolwiek przebić się niestety.
30.04.2023 13:27
@Reeken89 to raczej brak jak Tuchela
Edytowano : 2023-04-30 13:24:39
jaj
30.04.2023 13:24
Matthaeus przyznaje się do błędu, że celebrował transfer Mane ? Czyli wtedy dobra decyzja transferowa, a dzisiaj zła ? :D
Ciało obce, ale cała forma drużyny też mu nie pomaga. Pierwszy sezon w jego wykonaniu to rozczarowanie.
30.04.2023 12:48
Obsada pierwsza klasa
30.04.2023 12:43
Wolę żeby Pavard zagrał na 9 niż Gnabry czy Mane
30.04.2023 12:39
Od sędziego wymaga się empatii :)))))
30.04.2023 12:36
Lepszej okazji może nie mieć, bo Bayern zamroczony.
30.04.2023 12:33
Nie zagra ani Tel ani Gravenberch - Tuchel nie da im szansy od początku, a postawi na tych co regularnie zawodzą.
30.04.2023 12:31
Pavard już chyba nie jest zawieszony ?
30.04.2023 09:52
Trafił na beznadziejny okres w Bayernie, ale sam też nie pomógł sobie żeby być lepiej ocenianym.
29.04.2023 22:14