DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 120

"Niedzielny strzał" pierwszej klasy.

15.05.2023 13:23

I bardzo dobrze, bo gra w CL Unionu i Freiburga byłaby katastrofą dla BL.

15.05.2023 12:14

Gnabry ma jeszcze szanse na armatkę króla strzelców :D. Dawno nie było króla strzelców poniżej 20 bramek, ostatnio chyba Meier w sezonie 2014

15.05.2023 11:57

Dajcie już spokój z tym Lewandowskim, odszedł, jest legendą klubu i nie ma co tego w nieskończoność wałkować. Było, minęło i trzeba iść do przodu.

15.05.2023 11:49

Dobrze, że proces leczenia przechodzi bez komplikacji i będzie mógł normalnie przygotowywać się do nowego sezonu.

15.05.2023 10:36

Porażkę nawet wysoką mieli wkalkulowaną i wiedzą, że to kolejne spotkania zadecydują o ich losie.

15.05.2023 10:34

No to już tylko trzęsienie ziemi może odebrać naszym Panią tytuł mistrzowski.

15.05.2023 10:32

Równy występ całego zespołu.

14.05.2023 17:45

Dokładnie tak jak napisał @AdiFantasti trzeba brak poprawkę na to z jakim rywalem graliśmy.

14.05.2023 17:38

Chyba już w tym sezonie i tak wiele nie pogra.

14.05.2023 17:37

Ciekawe czy jakby Tel zagrał w tych 3 ostatnich spotkaniach to nie miałby podobnych liczb.

14.05.2023 17:36

Sprowadzić go napewno nie zaszkodzi.

14.05.2023 17:34

Ostatnio pokazuje się z dobrej strony i jego sprzedaż byłaby zbyt pochopną decyzją.

14.05.2023 17:33

Czekam na nowy kontrakt i oby jak najdłużej grał dla nas. To wciąż wartość dodana dla drużyny.

14.05.2023 17:31

Wczoraj kolejny raz pozamykał usta krytykom i pokazał jak ważna na boisku jest jego obecność dla naszej gry.

14.05.2023 17:29

Chyba dosyć trafna ta 11, większych kontrowersji brak.

14.05.2023 17:26

Dobry mecz w naszym wykonaniu i przyjemnie to oglądało się.

13.05.2023 19:36

Kilka godzin zweryfikowało te słowa ;)

13.05.2023 19:35

Duch zespołu, tzn. jest obecny tylko duchem.

13.05.2023 15:26

Sam Kimmich w środku pola ? Dziwne i wolałbym żeby za Goretzke zagrał Gravenberch niż Musiala. Dobrze, że w końcu Mueller zagra, ale szkoda że bez napastnika.

13.05.2023 15:22

@Reeken89 no nie wiem czy Mueller tak napewno wyjdzie w pierwszej 11

13.05.2023 15:19

Do końca sezonu będzie mógł przebierać w ofertach więc na dzień dobry może mieć duże wymagania, bo jest w bardzo komfortowej sytuacji.

13.05.2023 15:09

Oby w końcu Tuchel poszedł po rozum do głowy i Mueller rzeczywiście zagrał.

13.05.2023 10:16

Moim zdaniem decydujący wpływ na rozstrzygnięcia na dole tabeli będzie miał mecz Bochum - Hertha i ewentualne 3 punkty dla VfL. Bo dobrze również Schalke może utrzymać się nawet jeśli przegra wszystkie pozostałe mecze.

13.05.2023 10:15

Statek z dziurami i nabiera wody, ale chyba jakoś dotrze do celu.

13.05.2023 10:07

Sandro jak zawsze celnie i w punkt.

13.05.2023 10:05

Zasłużenie. Aktualnie to nasz najlepszy i najpewniejszy zawodnik.

13.05.2023 08:21

Nie jest nam potrzebny teraz gracz na takiej pozycji i o takim profilu.

13.05.2023 08:19

Kwiecień należał do zawodników Alonso więc ktoś z Bayeru pewnie wygra.

13.05.2023 08:17

Strata każdego z nich będzie problematyczna, a szczególnie Kimmicha.

13.05.2023 08:15

Kolejne spotkanie bez Motinga w miejsce którego nie zagra żaden inny napastnik.

13.05.2023 08:13

Normalnie przed takim spotkaniem 3 punkty dopisałbym jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, ale w chwili obecnej to nie jest takie oczywiste. Czy będzie widać jutro różnice klas jakie dzielą obie ekipy ? Wątpię.

12.05.2023 22:20

Skoro dzisiaj grał Ranos to można zapomnieć o jego występie jutro.

12.05.2023 21:15

Trenuje na igielicie przed prawdziwym zimowym sezonem.

12.05.2023 21:12

Cała 3 jest bardzo dobra i powinna stanowić o naszej defensywie przez długie lata.

12.05.2023 21:11

Między tymi banałami o tym jak to Mueller to Bayern czy Gravenberch dobrze sobie poradził można wyczytać, że obaj nie wyjdą w pierwszej 11.

12.05.2023 15:42

Mane za Kovacica i wszyscy będą zadowoleni.

12.05.2023 13:23

Zasłużenie, w końcu doczekał się zwycięstwa.

12.05.2023 12:35

Bayern jest bez Mane praktycznie cały sezon.

12.05.2023 12:32

Ja byłem już zdziwiony jak Ranos nie został zabrany na obóz przygotowawczy w Dosze jak pojechali tacy zawodnicy jak np. Huelsmann, Janitzek, Herold czy Aydin. A już w tamtym czasie pokazywał się ze świetnej strony. Ani treningów z pierwszym zespołem ani nic więc nie ma co dziwić się, że nie widzi swojej przyszłości w Bayernie, który nawet nie wysilił się żeby mu pomachać marchewką.

12.05.2023 10:58

@Mathias na przeszkodzie może stać to, że po sezonie odchodzi za darmoszkę

12.05.2023 10:20

Skoro Werder bez formy grał z nami jak równy z równym to aż strachsię bać Schalke :D

12.05.2023 10:02

Już chyba wszyscy o tym meczu zapomnieli.

12.05.2023 10:01

@Alfik91 tutaj ewentualnie nie bedzie rozchodzić się o pieniądze tylko o chęć spróbowania przez Kimmicha sprawdzenia się poza BL i tutaj Bayern nie bedzie miał jak przeciwdziałać.

12.05.2023 09:44

Jako zmiennik nowego napastnika w miejsce Motinga za małe pieniądze mógłby być.

11.05.2023 21:20

Wirtz nie ma umowy do 2024 tylko do 2027

11.05.2023 21:18

A Lewy co nam tak ostatnio słodzi ? Czyżby chciał wrócić ? ;)

11.05.2023 13:21

No proszę proszę, będzie wyścig i licytacja potęg o Sarra :D

11.05.2023 13:06

@Reeken89 Mało pokory ? Bo co ? Planuje i przygotowuje się do ewentualnej fety ? No tak, bo powinni się tym zająć po ostatnim gwizdku 34 kolejki...

11.05.2023 12:32

Powinni w tej kwestii za****dalać i ustalać ostatnie szczegóły, a nie czekać co spadnie ze stołu.

11.05.2023 12:27

Oby od przyszłego sezonu dostawał coraz więcej szans. On skończył dopiero co kilka dni 18 lat, a już jest w pierwszej drużynie Bayernu. To nie jest łatwa pozycja wyjściowa, ale trzymam kciuki żeby mu udało się.

11.05.2023 10:55

@Jam42MUSIALA ok, ale to wciąż przepaść , a poza tym za chwilę go tam i tak nie będzie, bo przejdzie do lepszego klubu. Milan zabezpieczony, a zawodnik ma pewnie zapewnienie, że klub nie będzie mu robił problemów z transferem.

11.05.2023 10:50

@Reeken89 Bayern staje się mało atrakcyjny ? :D. Klub który co roku walczy o tryumfy we wszystkich rozgrywkach i godnie płaci potrafi jednak kogoś tam skusić.

11.05.2023 10:36

Oby do tego nie doszło, ale Kimmich rzeczywiście będzie mógł chcieć spróbować czegoś nowego za granicą o czym nie raz wspominał.

Edytowano : 2023-05-11 10:26:56

Bayern nie rozsypał się po odejściu Robbena, Ribery'go, Bastiana czy Lahma to i przetrwa odejście Kimmicha czy Goretzki.

Edytowano : 2023-05-11 10:30:36

Poza tym to normalne, że jak kontrakty zbliżają się do czasu rozmów o nowym to pojawia się "chęć odejścia" żeby wynegocjować jak najlepsze warunki umowy.

11.05.2023 10:24

@Jam42MUSIALA jest "lekka" różnica pomiędzy zakontraktowaniem gwiazdy Liverpoolu i PL oraz zawodnika, który zajął drugie miejsce w plebiscycie Złotej Piłki, a 20 latkiem z Lille po jednym w miarę dobry sezonie.

11.05.2023 10:17

De Ligt moim zdaniem też powinien być nominowany.

11.05.2023 09:54

Oby tylko tej fety nie trzeba było odwoływać.

11.05.2023 09:50

Ciekawa teza o beznadziejnym ostatnio Muellerze, który ostatnio nie gra, a nasza gra wyglada tragicznie. Za to jak wchodzi to chociaż trochę ożywia się nasza gra. Idealnym podsumowaniem Bayernu bez Muellera jest 3:0 w Manchesterze.

10.05.2023 23:36

I pomyśleć, że w tym sezonie tłukliśmy Inter nie pozwalając im na nic i to grając lekko na stojąco…

10.05.2023 21:19

Dziwnym i wręcz czymś skandalicznym byłoby jakby było inaczej.

10.05.2023 15:01

Nam jest potrzebny defensywny pomocnik, a nie ofensywny.

10.05.2023 13:55

@Skobry miał, ale na pewno go nie wywalczył w żaden sposób.

10.05.2023 13:52

Mueller nie gra, Bayern gra piach więc chyba nie trzeba być mistrzem dedukcji żeby zgadnąć, że to nie Thomas jest przyczyną naszego kopania się po czole.

10.05.2023 12:55

No to będziemy mieli chociaż pół napastnika.

10.05.2023 12:20

Już dawno powinien je stracić.

10.05.2023 12:10

Mueller zostaje i basta ?

10.05.2023 11:59

@AdiFantasti nic nie znaczące puste słowa. O Nagelsmannie też tylko w samych superlatywach wyspowiadał się.

10.05.2023 00:42

Jeśli ktoś doprowadza do takich rozważań przez Muellera to powinien być pierwszy do wywalenia.

10.05.2023 00:32

Nie odejdzie, bo nikt nie będzie mu chciał płacić takiej pensji - brzmi to pięknie.

09.05.2023 19:30

Lucas miał zdążyć na finał CL i chyba zdąży.

09.05.2023 19:28

Ukarani za wydarzenia w Bremie to powinni być piłkarze, bo ich zachowanie na murawie było naganne.

09.05.2023 19:26

A Bayern powinien grać w 1/2 CL

09.05.2023 18:32

To może być świetny napastnik, ale za „może” nie płaci się tak kosmicznych pieniędzy. To nie jest odpowiedzialne inwestowanie tylko spore ryzyko.

09.05.2023 18:30

Ładnie z jego strony, jak chce to potrafi z klasą wypowiedzieć się.

09.05.2023 18:27

Dobrze, że proces leczenia przebiega bez niespodzianek. Jeszcze będzie nas nie raz ratował.

09.05.2023 18:24

Niezły wieszcz i analityk z tego Fringsa :D

09.05.2023 10:12

Jest to normalny proces i Bayern w żaden sposób nie ostaje w tej kwestii od innych topowych graczy. Reale czy inne $ity też ściagają na pęki super talenty i 95% z nich przepada. W ich składach też na próżno szukać samych wychowanków i 17 latków.

09.05.2023 09:38

@bawaria42 no napewno nie od momentu przyjścia Tuchela.

08.05.2023 20:13

Był jakiś miesiąc w którym De Ligt nie był nominowany ? Daliby mu w końcu wygrać.

08.05.2023 19:20

Bedzie musiał wygryźć ze składu Gnabry'go...

08.05.2023 16:08

No to teraz trzeba będzie śledzić jego występy i rozwój, bo na podstawie 1-minutowego filmiku to i ja mogę fajnie wyglądać na boisku.

08.05.2023 15:48

Prawda jest niestety taka, że Tel kilka minut co jakiś czas dostaje tylko i wyłącznie z powodu kwoty jego transferu i gdyby to był po prostu zawodnik z naszych juniorów to nawet nie powąchałby murawy.
W tym momencie jest jakiś chyba odgórny zakaz dawana szans młodym graczom, bo zaraz będzie niezadowolenie i kwasy wśród starszych graczy. Bez różnicy czy ktoś nie jest formie, bo i tak zagra od początku albo wejdzie z ławki. Dla zawodników czekających na swoje szanse musi to być frustrujące nie widząc żadnych perspektyw i nie dziwi mnie, że Ranos ucieka.

08.05.2023 13:27

Czyli tak naprawdę na ten moment w ogóle nie wiadomo co na tej pozycji ma być i co jest planowane. Ani nie wiadomo co z Pavardem, Mazraoui'm czy Cancelo i nawet Sarrem. Bayern...czeka.

08.05.2023 13:04

Ciężkie spotkanie przed Bayernem, bo czeka na nas Schalke w formie - brzmi to absurdalnie, ale taką rzeczywistość zgotowali nam włodarze klubu. Jeszcze jakiś czas temu zastanawialibyśmy się ile im nastrzelamy, a teraz można spodziewać się każdego rozstrzygnięcia.

08.05.2023 12:30

No Mane oszukał wszystkich, senegalski bajerant.

08.05.2023 09:44

A gdzie Mane ?

08.05.2023 09:34

Brak miejsca dla Muellera powoduje, że później oglądamy taki parafutbol w naszym wykonaniu i kopiemy się po czołach. Oby Tuchel jak najszybciej poszedł po rozum do głowy.

08.05.2023 09:22

Zaraz wróci Tapalovic i wróci stare.

07.05.2023 19:02

Jego przyszłość już powinna być jasna, a nie dopiero planować rozmowy. Zaraz kończy się sezon, a on ma kontrakt do przyszłego toku. Nie ma już na co czekać.

07.05.2023 19:00

Jeśli dostaje szanse to rzeczywiście raczej nie zawodzi.

07.05.2023 18:58

@bawaria42 tego czy by przegrał z $ity to już nie dowiemy się i zostanie to tylko w strefie gdybania.

07.05.2023 18:56

Z ich punktu widzenia to normalne, że będą mieli takie stanowisko. Rynek to zweryfikuje.

07.05.2023 15:51

W meczu z p$g Bayern przebiegł 122 km i miał siły na 90 minut żeby biegać i na sprinty więc to złe przygotowanie można włożyć między bajki. Odejście Nagelsmann po prostu spuściło całe powietrze i energię z zespołu.

07.05.2023 15:15

@bawaria42 to chyba w ogóle nie jest Tuchel tylko ktoś za niego przebrany :)

07.05.2023 12:16

Nagelsmann zasiał wszystko pod potrójną koronę, a Tuchel zaorał to w kilka spotkań.

Edytowano : 2023-05-07 12:12:35

I nie ma co ściągać odpowiedzialności

07.05.2023 12:12

Ciężko nie zagrać dobrego meczu z jedną z najgorszych drużyn w BL obecnie.

07.05.2023 12:07

Mane co najwyżej 5

07.05.2023 12:05

Taa to genialny pomysł Lothara. Bierzemy go i lecimy po tryplet za rok.

07.05.2023 12:03

Tak jest, brawo Tuchel. Taki Bayern chcemy oglądać! Jakbyśmy teraz jeszcze raz zagrali z $ity to byśmy ich rozwalili w pył.

07.05.2023 12:01

Nie ma co dziwić się, bo w końcu to wielka rzecz pokonać potężny Werder.

07.05.2023 11:03