DieRoten.pl
Reklama

Sport Bild: Mueller myśli o odejściu z Bayernu!

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom tygodnika „Sport Bild”, Thomas Mueller ma rozważać opuszczenie stolicy Bawarii w letnim okienku transferowym!

Choć mogło się wydawać, że sytuacja Thomasa Muellera jest pod kontrolą trenera i klubu, to najnowsze doniesienia sugerują zupełnie coś innego!

Z informacji opublikowanych w najnowszym wydaniu tygodnika „Sport Bild” możemy dowiedzieć się, że legendarny już pomocnik i wychowanek Bayernu Monachium, rozważa zmianę otoczenia klubowego w letnim okienku transferowym! Ma to oczywiście związek z jego obecną sytuacją w drużynie i częstą rolą rezerwowego.

33-latek w dalszym ciągu pragnie grać w piłkę na najwyższym poziomie co najmniej do 2024 roku (jego kontrakt z FCB obowiązuje do końca czerwca 2024 roku).

USA? Arabia? A może Bundesliga?

Z ustaleń Christiana Falka wynika, że jeśli sytuacja Niemca nie poprawi się w najbliższej przyszłości, to będzie on chciał wziąć sprawy we własne ręce po zakończeniu tego sezonu. Póki co nie odbyły się żadne rozmowy z szefostwem bawarskiego klubu.

Muellerowi nie tylko brakuje minut na boiskach, ale i również uznania ze strony klubu. Mówi się, że Thomas jest już zmęczonym udowadnianiem kolejnemu trenerowi, jak cenny jest dla FCB. Na ten moment Niemiec nie prowadzi rozmów z jakąkolwiek inną drużyną.

33-latek ma dwie oferty z USA. Ponadto mówi się o zainteresowaniu z Arabii Saudyjskiej. Niemniej jednak „egzotyczny kierunek” ma być dla niego tylko alternatywą. Mistrz świata z 2014 roku pragnie grać o tytuły w czołowym klubie – najlepiej dalej w Bayernie. Z drugiej strony pozostanie w Bundeslidze i gra dla innej niemieckiej ekipy nie jest wykluczona.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...