DieRoten.pl

Lucas na ostatniej prostej? Powrót Upamecano w sobotę

09.05.2023, 11:14:49
Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com

Choć zawodnicy otrzymali dzień wolnego od trenera, to wczorajszego poranka przy Saebener Strasse i tak pojawiło się kilku zawodników Bayernu Monachium.

Jako że podopieczni Thomasa Tuchela zostali nagrodzeni dniem wolnym od treningów wczoraj, przygotowania do sobotniego starcia z Schalke 04 Gelsenkirchen ruszają dopiero dziś. Niemniej jednak wczorajszego popołudnia przy Saebener Strasse pojawiło się kilku zawodników FCB.

Będąc dokładniejszym mowa o takich piłkarzach jak Dayot Upamecano, Lucas Hernandez, Paul Wanner oraz Eric Maxim Choupo-Moting, którzy pracowali indywidualnie nad swoim powrotem do pełnej sprawności.

Eric Maxim Choupo-Moting

Eric Maxim Choupo-Moting ukończył wczoraj 45-minutowy trening wzmacniający kolano. W trakcie zajęć Kameruńczyk raz za razem chwytał się jednak za kolano. Póki co nie wiadomo, kiedy Choupo może wrócić do gry.

Lucas Hernandez

Lucas Hernandez jest na ostatnim etapie rehabilitacji. Podczas intensywnego 45-minutowego treningu pod okiem Simona Martinello, francuski defensor wykonywał głównie ćwiczenia z piłką. Jak informują media, Francuz jest na dobrej drodze, aby wkrótce rozpocząć treningi z zespołem.

Paul Wanner

17-letni Paul Wanner, który w ostatnim czasie borykał się z urazem przywodziciela (wcześniej usunięto mu kilka zębów), odbył wczoraj 35-minutowy trening indywidualny przy Saebener Strasse. Po raz ostatni Niemiec miał okazję zagrać 15 marca. Oczekuje się, że powróci on jeszcze do gry w tym sezonie.

Dayot Upamecano

Bardzo udaną sesję treningową zaliczył Dayot Upamecano, który w pocie czoła pracował przez 50 minut. Francuz poczynił wielki krok w drodze powrotnej do pełnej sprawności. Oczekuje się, że w sobotę znajdzie się on już w kadrze na starcie z Schalke 04 Gelsenkirchen.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (9)09.05.2023 20:40
W tym sezonie nie ma już raczej co na nich liczyć.
09.05.2023 19:29
twierdzenie że Pavard jest lepszy od Upamecano jest bardzo śmieszne i pokazuje o całkowitym braku niewiedzy na temat gry obrońcy. No ale to jest niestety "siła" Internetu, że totalni ignoranci mogą wypisywać co im się podoba bez żadnych konsekwencji. Na szczęście prawdziwi kibice czekają na powrót Upamecano bo to kawał stopera i na pewno jest nam potrzebny. Co do Lucasa zdania nie zmieniam - nie ma zdrowia do grania na najwyższym poziomie więc powinien zostać sprzedany za w miarę jeszcze godne pieniądze, no ale wiadomo że Bayern tego nie ogarnie bo u nas płaci się duże pieniądze całkowicie zbytecznym graczom :)
09.05.2023 19:28
Lucas miał zdążyć na finał CL i chyba zdąży.
09.05.2023 18:56
„17-letni Paul Wanner, który w ostatnim czasie borykał się z urazem przywodziciela (wcześniej usunięto mu kilka zębów)” czy na niego tez zaczaił się nasz bokser, że potrącił zęby?
#MiaSanMia
09.05.2023 17:08
Krążą słuchy, że mamy kogoś takiego jak Lucas, Blind, czy "Bunia" ;p
09.05.2023 17:03
@KingWizard Jedziedzie po Upa a to solidny stoper, młody,nasza przyszłość! Że mu przydarzyły się błędy z City trudno tak bywa, gdyby druzyna zagrała na swoim solidnym poziomie to by ich nie było...Głupota by było pozbycie się Upamecano.Stoper na lata ma 24 lata, nie przypadkowo gra również w reprezentacji Francji
09.05.2023 13:54
Mie najbardziej martwi Chupo bo on jest nam najbardziej potrzebny
09.05.2023 12:05
Jestem ciekaw jaką formę Lucas po takiej przerwie będzie miał.
09.05.2023 11:19
Z całą sympatią do Upy, lepiej żeby nie wracał za szybko do jedenastki - De Ligt i Pavard to najlepsza para stoperów, nie ma co naruszać tego układu.