DieRoten.pl
Reklama

Lucas na ostatniej prostej? Powrót Upamecano w sobotę

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Choć zawodnicy otrzymali dzień wolnego od trenera, to wczorajszego poranka przy Saebener Strasse i tak pojawiło się kilku zawodników Bayernu Monachium.

Jako że podopieczni Thomasa Tuchela zostali nagrodzeni dniem wolnym od treningów wczoraj, przygotowania do sobotniego starcia z Schalke 04 Gelsenkirchen ruszają dopiero dziś. Niemniej jednak wczorajszego popołudnia przy Saebener Strasse pojawiło się kilku zawodników FCB.

Będąc dokładniejszym mowa o takich piłkarzach jak Dayot Upamecano, Lucas Hernandez, Paul Wanner oraz Eric Maxim Choupo-Moting, którzy pracowali indywidualnie nad swoim powrotem do pełnej sprawności.

Eric Maxim Choupo-Moting

Eric Maxim Choupo-Moting ukończył wczoraj 45-minutowy trening wzmacniający kolano. W trakcie zajęć Kameruńczyk raz za razem chwytał się jednak za kolano. Póki co nie wiadomo, kiedy Choupo może wrócić do gry.

Lucas Hernandez

Lucas Hernandez jest na ostatnim etapie rehabilitacji. Podczas intensywnego 45-minutowego treningu pod okiem Simona Martinello, francuski defensor wykonywał głównie ćwiczenia z piłką. Jak informują media, Francuz jest na dobrej drodze, aby wkrótce rozpocząć treningi z zespołem.

Paul Wanner

17-letni Paul Wanner, który w ostatnim czasie borykał się z urazem przywodziciela (wcześniej usunięto mu kilka zębów), odbył wczoraj 35-minutowy trening indywidualny przy Saebener Strasse. Po raz ostatni Niemiec miał okazję zagrać 15 marca. Oczekuje się, że powróci on jeszcze do gry w tym sezonie.

Dayot Upamecano

Bardzo udaną sesję treningową zaliczył Dayot Upamecano, który w pocie czoła pracował przez 50 minut. Francuz poczynił wielki krok w drodze powrotnej do pełnej sprawności. Oczekuje się, że w sobotę znajdzie się on już w kadrze na starcie z Schalke 04 Gelsenkirchen.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...