DieRoten.pl
Reklama

Spore zainteresowanie Sarrem

fot. Shutterstock
Reklama

W historii Bayernu Monachium możemy wyróżnić wiele nieudanych transferów do pierwszej drużyny. Jednym z nich bez wątpienia pozyskanie Bouny Sarra.

31-letni dziś defensor został ściągnięty na Allianz Arenę w ostatnim dni okienka transferowego w 2020 roku – Senegalczyk przeniósł się z Olympique Marsylii do FCB za sumę około 8 milionów euro.

Niemniej jednak od samego początku transfer ten wydawał się być co najmniej „dziwny”, albowiem Bouna Sarr już wtedy wydawał się znacząco odstawać poziomem od reszty zawodników rekordowego mistrza Niemiec. W rezultacie obrońca rzadko otrzymywał okazje do gry.

Od dłuższego już czasu spekuluje się o odejściu reprezentanta Senegalu, jednakże w większości przypadków sam piłkarz nie był zainteresowany zmianą otoczenia klubowego, zwłaszcza że jego roczna pensja w Bayernie ma wynosić około 3 milionów euro.

Teraz jednak 31-latek ma być otwarty na odejście, zaś „Bawarczycy” w żadnym wypadku nie zamierzają stawać na jego drodze. Z informacji ujawnionych przez portal „Fussball Transfers” możemy dowiedzieć się, że defensor cieszy się sporym zainteresowaniem w Europie.

Z ustaleń dziennikarzy wspomnianego wyżej źródła wynika, że czołowe kluby francuskiej Ligue 1 nie zapomniały o Sarrze i są gotowe nawiązać z nim współpracę. Ponadto Bouna znajduje się także na celowniku ekip z Anglii i Włoch.

Źródło: Fussball Transfers
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...