DieRoten.pl

Nuebel bez przyszłości w Monachium

07.05.2023, 14:31:02
Vitleo / Shutterstock.com

Choć do otwarcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze sporo czasu, to media już spekulują o możliwych ruchach transferowych Bayernu i innych klubów.

Niedawnym plotkom przyjrzał się ponownie dziennikarz Christian Falk, który wraz ze swoim redakcyjnym kolegą Tobiasem Altschaefflem odniósł się do ostatnich spekulacji w najnowszym odcinku podcast „Bayern Insider”. 

Tym razem dziennikarze ze sportowej redakcji „Bilda” poruszyli między innymi temat plotek na temat możliwego sprowadzenia na Allianz Arenę Mateo Kovacica. Ponadto wiele wskazuje na to, że do klubu nie powróci już Alexander Nuebel.

Alex Nuebel

Alexander Nuebel najpewniej nie powróci latem do Bayernu. Niemiecki bramkarz zostanie sprzedany do innego klubu, ale monachijczycy będą chcieli zapewnić sobie klauzulę odkupu w przyszłości.

Daley Blind

Daley Blind opuści Bayern po tym sezonie. Holender nie ma żadnej przyszłości w Monachium.

Jamal Musiala

Bayern planuje przedłużyć kontrakt z Jamalem Musialą. Młody Niemiec ma stać się twarzą FCB w przyszłości i pierwszoplanową postacią.

Ljubo Puljic

Bayern jest poważnie zainteresowany 15-letnim Ljubo Puljicem z NK Osijek U-17. Mimo sporego zainteresowania w Europie, monachijczycy mają dobre karty, aby ściągnąć do Campusu młodego stopera.

Wilfried Zaha

Wbrew doniesieniom z Anglii, Wilfried Zaha nie jest tematem w Bayernie. Mistrzowie Niemiec nie widzą potrzeby pozyskiwania 30-letniego Iworyjczyka, który budzi zainteresowanie innych topowych klubów.

Mateo Kovacic

Bayern jest zainteresowany Mateo Kovacicem, którego wielkim zwolennikiem jest Thomas Tuchel. Chorwat płynnie mówi po niemiecku i wpasowuje się do profilu poszukiwań nowej „6” przez FCB. Chelsea ma być otwarta na sprzedaż.

Transfery na lato

Na ten moment Bayern będzie chciał latem wzmocnić głównie dwie pozycje – środek ataku oraz środek pomocy. Gdyby stolicę Bawarii opuścił również Benjamin Pavard, to pozyskany powinien być także nowy stoper.

źródło: Podcast Bayern Insider

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)08.05.2023 08:26
Przecież on się nie zgodzi na nr 2 nawet jeżeli dla Manu przyszły sezon będzie ostatnim.
08.05.2023 00:13
@tapczan to nie jest kwestia Tapalovica, Neubel jest po prostu slabym bramkarzem
07.05.2023 22:00
Nubel niestety nie spełnił oczekiwan
07.05.2023 20:38
Niestety tego się po nim spodziewałem...
#MiaSanMia
07.05.2023 19:02
Zaraz wróci Tapalovic i wróci stare.
07.05.2023 16:51
A miał być bramkarzem na lata:(
07.05.2023 14:41
Nie dziwię się. Jeżeli jesteś bramkarzem w klubie będącym w czołówce ligi i drużyna ta traci 51 goli z tobą w bramce to źle to wygląda. Niestety trzeba szukać nowego następce Manu, bo Schenk to wielka niewiadoma, a grając w rezerwach samych na pewno się nie rozwinie.