DieRoten.pl
Reklama

Nuebel bez przyszłości w Monachium

fot. Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Choć do otwarcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze sporo czasu, to media już spekulują o możliwych ruchach transferowych Bayernu i innych klubów.

Niedawnym plotkom przyjrzał się ponownie dziennikarz Christian Falk, który wraz ze swoim redakcyjnym kolegą Tobiasem Altschaefflem odniósł się do ostatnich spekulacji w najnowszym odcinku podcast „Bayern Insider”. 

Tym razem dziennikarze ze sportowej redakcji „Bilda” poruszyli między innymi temat plotek na temat możliwego sprowadzenia na Allianz Arenę Mateo Kovacica. Ponadto wiele wskazuje na to, że do klubu nie powróci już Alexander Nuebel.

Alex Nuebel

Alexander Nuebel najpewniej nie powróci latem do Bayernu. Niemiecki bramkarz zostanie sprzedany do innego klubu, ale monachijczycy będą chcieli zapewnić sobie klauzulę odkupu w przyszłości.

Daley Blind

Daley Blind opuści Bayern po tym sezonie. Holender nie ma żadnej przyszłości w Monachium.

Jamal Musiala

Bayern planuje przedłużyć kontrakt z Jamalem Musialą. Młody Niemiec ma stać się twarzą FCB w przyszłości i pierwszoplanową postacią.

Ljubo Puljic

Bayern jest poważnie zainteresowany 15-letnim Ljubo Puljicem z NK Osijek U-17. Mimo sporego zainteresowania w Europie, monachijczycy mają dobre karty, aby ściągnąć do Campusu młodego stopera.

Wilfried Zaha

Wbrew doniesieniom z Anglii, Wilfried Zaha nie jest tematem w Bayernie. Mistrzowie Niemiec nie widzą potrzeby pozyskiwania 30-letniego Iworyjczyka, który budzi zainteresowanie innych topowych klubów.

Mateo Kovacic

Bayern jest zainteresowany Mateo Kovacicem, którego wielkim zwolennikiem jest Thomas Tuchel. Chorwat płynnie mówi po niemiecku i wpasowuje się do profilu poszukiwań nowej „6” przez FCB. Chelsea ma być otwarta na sprzedaż.

Transfery na lato

Na ten moment Bayern będzie chciał latem wzmocnić głównie dwie pozycje – środek ataku oraz środek pomocy. Gdyby stolicę Bawarii opuścił również Benjamin Pavard, to pozyskany powinien być także nowy stoper.

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...