DieRoten.pl
Reklama

Nagelsmann trenerem Tottenhamu?

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Według najnowszych informacji niemiecki szkoleniowiec musi szukać dalej nowego pracodawcy.

W ciągu ostatniego miesiąca dużo spekulowano na temat przyszłości Juliana Nagelsmanna. W obliczu zwolnienia Grahama Pottera z Chelsea mówiono, że Niemiec może zastąpić Anglika na stanowisku menedżera "The Blues". Szybko jednak plotki te okazały się nieprawdziwe, a dementował je sam 35-latek. Temat ten jednak nadal był gorący, bowiem inny londyński klub miał być zainteresowany usługami byłego trenera Bayernu. Mowa tutaj o Tottenhamie, z którym rozstał się Antonio Conte.

Angielskie media widziały Nagelsmanna w roli następcy Włocha, choć poważną przeszkodą dla Spurs mogą być wymagania finansowe niemieckiego szkoleniowca. Na tym jednak nie koniec. Problem bowiem jest jeszcze jeden: 35-latek chciałby wyznaczyć swojego kandydata na nowego dyrektora sportowego Tottenhamu, a to miałoby stanowić dodatkowy, najważniejszy zresztą, "zgrzyt" w negocjacjach z Danielem Levym. I to, jak się okazuje, przekreśliło szanse Niemca na pracę w Londynie.

Jak zgodnie podają Christian Falk i Fabrizio Romano, Nagelsmann nie zostanie nowym trenerem "Kogutów". Nie ma już możliwości, by klub z Premier League prowadził dalsze rozmowy z 35-latkiem, jako że ich wizje są sprzeczne na poziomie fundamentalnych kwestii.

Źródło: Christian Falk / Fabrizio Romano
FJankowski

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...