DieRoten.pl

Gnabry nie chce odchodzić z Bayernu

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Od kilku tygodni w niemieckich mediach co rusz można przeczytać, że niepewny swojej przyszłości w Bayernie może być Serge Gnabry.

Eksperci i kibice nie mają wątpliwości, że od momentu zakończenia mistrzostw świata w Katarze, niemiecki pomocnik rozczarowuje swoimi występami, choć oczywiście zdarzają się również spotkania, w których staje on na wysokości zadania.

Niemniej jednak wahania formy Serge’a Gnabry’ego są tak wysokie, że „Bawarczycy” mają planować jego sprzedaż w nadchodzącym letnim okienku transferowym. Liczne źródła w Niemczech donoszą, że szefowie są otwarci sprzedać Niemca za odpowiednio wysoką ofertę.

Gnabry nie myśli o odejściu

Dziennikarze „Kickera” potwierdzają w najnowszym wydaniu magazynu, że Gnabry jest rozważany jako kandydat do sprzedaży latem, ale sam Niemiec nie myśli o odejściu. Serge jest zmotywowany i posiada bardzo dobry kontakt z Tuchelem. Pomocnikowi podoba się współpraca z nowym trenerem i ceni jego wiedzę oraz podejście.

27-latek czuje się komfortowo w Monachium i niezależnie od pojawiąjących się spekulacji w mediach, nie myśli nawet o zmianie otoczenia klubowego.

Z tego samego źródła możemy się jeszcze dowiedzieć, że reprezentant niemieckiej kadry narodowej nie jest w kontakcie z jakimkolwiek innym klubem, ani nie myśli o innych kierunkach. Zamiast tego wszystkiego, Gnabry nie może już doczekać się nowego sezonu z Tuchelem.

Serge Gnabry

Odkąd Serge Gnabry zadebiutował w pierwszej drużynie Bayernu, niemiecki skrzydłowy wystąpił w 214 meczach o stawkę, zaś jego dorobek w tym czasie to 77 bramek oraz 50 asyst. Ponadto Niemiec może pochwalić się również 13 zdobytymi tytułami z FCB.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...