DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 11

@hoven w pełni się zgadzam. Wtedy zostawiając zawodnika do końca kontraktu można obserwować jego formę i jak zwykle robi Bayern zaproponować na koniec kontrakt na kolejny rok. Mądra praktyka w przpadku wiekowych piłkarzy

26.01.2022 20:36

Bild potrafił się mylić, oby tym razem tak było ale niestety wsystko wskazuje na to ze odejście to prawdopodobna opcja

24.01.2022 16:15

Skupcie sie na sobie :) KHR wyjasnil- wyscig o patere sie zakonczyl.

21.01.2022 16:56

Patrzac na start Juliana, jego wiek nie przeszkadza w pozyskaniu szacunku, a ulatwia dotarcie do zawodnikow. Posiada jeszcze jedna zalete wzgledem Flicka- jest kibicem Bayernu i praca u nas jest na szczycie jego marzen. Wydaje mi sie ze nawet gorszy sezon nie spowoduje zwolnienia i Julian moze stac sie trenerem na lata.

21.01.2022 16:55

Basti, Lahm i Robbery spowodowali, ze bol po zmianie pokoleniowej i odejsciu Legend zostal usmierzony i odzyskalem nadzieje ze zobacze znowu wielki Bayern na szczycie Europy, jednak to Thomas stal sie dla mnie wzorem hasla Mia San Mia i ulubiencem, ktorego wkladu w zespol nie zastapilby zaden transfer nawet Mbappe czy inny Neymar. Niech gra do 40, a potem bedzie jednym z tych ktorzy przejma stery naszego klubu!

21.01.2022 16:48

Nie jestem przekonany… pewnie to plotki ale może coś w nich jest. Julian potrafi odbudowywać piłkarzy i gdyby Coco został to mogą być tego przyczyny.

18.01.2022 12:31

Przez lata mówiłem ze nie będzie większych w Bayernie od Riberiego i Robbena, jednak Manu pokazuje, ze na swojej pozycji można stać się legendą po pary sezonach kariery i dogonić legendy.

14.01.2022 08:03

Świetna wiadomość i jasny sygnał- Bayern nie oddaje gwiazd.

Edytowano : 2022-01-12 14:17:34

Podobnie jak reszta czekam na umowy Serga i Niklasa

12.01.2022 14:16

Może i nie było niezasłużone ale było szczęśliwe dla nich. Ostatecznie to i tak my dostaniemy paterę

10.01.2022 09:05

Mbappe to głównie marketing nie uważam go za zawodnika aż tak dobrego jak się o nim mówi, są zawodnicy którzy są bardziej potrzebni. W naszm klubie nigdy nie było jednej gwiazdy, a charakter Mbappe trochę przeczy bawarskiej dyscyplinie. Zdecydowanie bardziej wolałbym potężnego Norwega i Wirtza

10.01.2022 08:38

Najbardziej niedoceniony i zarazem najważniejszy gracz pola w całej lidze, więcej niż zasłużenie

30.12.2021 23:32

Widać to z daleka :)

29.12.2021 05:11

To jeden z transferów po których najwięcej oczekiwałem, nie był u nas fatalny ale nie spełnił pokładanych nadziei. Szkoda, gdyby nie jego zdrowie to mógłby się stać jednym z najlepszych w tym sporcie

29.12.2021 01:17

Adekwatna cena, byłby to transfer w stylu Bayernu, obciążony małym ryzykiem

25.12.2021 00:23

To ruch nierealny nie tylko z powodu tego, ze Bayern zapowiedział brak wzmocnień zimą ale i dlatego, ze zwyczajnie to nie w stylu Bayernu, wydawać takie pieniądze na zawodnika który nie jest gwiazdą. Mamy wiele innych, bardziej pilnych celów transferowych, niż zawodnicy z najdroższej ligi świta

25.12.2021 00:20

Jeśli będzie zbiórka to chętnie dopłacę. Bez Gerda i jego kolegów, nie byłoby wielkiego pokolenia końca lat 90 i początku 2000 dzięki którym pokochałem nasz klub, ani tych którzy dali nam pierwszy tryplet.

23.12.2021 18:04

Oby powtórzył to co osiągnął w Bayernie i w pierwszym sezonie zdobył wszystko co się da ;)

22.12.2021 12:46

Taki jest rynek. Ostatnio się rozwinął i ustabilizował formę więc zdecydowanej lepiej zainwestować w sprawdzonego skrzydłowego niż szukać następcy.

Edytowano : 2021-12-22 12:45:29

Najbardziej martwię się o umowę Niklasa ale przy Julianie wszystko jest możliwe

22.12.2021 12:44

Kontrakt Serga, Niklasa oraz Kinga i nie potrzeba więcej wzmocnień.

21.12.2021 06:24

Od lat jest jasne, że transfer z Bayernu do żadnego innego klubu nie będzie awansem sportowym. Zawodnikom którzy odchodzą może wyłącznie chodzić o awans finansowy albo pozycję w składzie

21.12.2021 06:21

Okazał się dużo lepszy niż wielu się spodziewało. To solidny zawodnik i mam nadzieję, że nie pokazał jeszcze wszystkiego na co go stać

21.12.2021 06:20

Jeśli odejdzie to nas to osłabi, niemniej jeśli jego warunki finansowe są zaporowe to nie ma innego wyjścia. Przyjście Rüdigera wydaje się wtedy najbardziej sensowną opcją

Edytowano : 2021-12-21 06:18:58

Niemniej rozmowy są prowadzone conajmniej o rok za późno. To bardzo duży błąd

21.12.2021 06:18

Trochę luzu przed świętami. Sytuacja w Bayernie po rundzie jesiennej i fazie grupowej ligi mistrzów jest taka, że nie mamy powodów do zdenerwowania.

20.12.2021 14:04

Poczeka parę miesięcy i będzie musiał :)

20.12.2021 13:57

Takie racjonalizowanie, tego ze nie chcemy wydać pieniędzy na ten transfer jest już męczące. Wystarczy powiedzieć wprost ze mamy swoje zasady finansowe i nie stworzymy kominów płacowych. Z szacunku do Manu nikt nie zrezygnował z następcy, tak samo w przypadku naszych wielkich skrzydłowych

20.12.2021 12:14

Sam popieram ten ruch i podpisuję się pod tym transferem obiema rękami znając wysokość jego klauzuli ALE tylko jeśli dostosuje oczekiwania w kwestii kontraktu do realiów Bayernu. Nie stworzymy komina płacowego.

16.12.2021 23:29

Na ten moment to niewiadoma i bardziej inwestycja w promocję marki w Chinach. Niemniej to świetna informacja bo to nowy rynek, który daje szansę na zwiększenie naszych dochodów

16.12.2021 23:26

Zdominuje ten plebiscyt przez lata

16.12.2021 23:25

Wolę żeby grał on niż planujący odejść Coco

16.12.2021 23:24

Nareszcie nie tylko cieszą 3 punkty ale i wynik oraz styl

14.12.2021 20:30

Niestety tym razem to rozwój nie dzieki Hansiemu ale pomimo Hansiego, tym razem Julian umiał lepiej trafic do tego zawodnika i wystawić go na jego pozycji

14.12.2021 18:25

Pieniądze, pieniądze. Obyśmy tylko za dwa- trzy lata nie zostali bez opcji na tej pozycji. Pełnoprawnego zastępstwa Robbery do tej pory nie znaleźliśmy (chociaż Coman, Sane i Gnabry świetnie ske rozwinęli)

13.12.2021 22:43

Jeśli będzie wstanie to mam nadzieję , że zagra. Spłaca kredyt zaufania i mam nadzieje ze będzie to robił regularnie, stając się opcja do rotacji na wszelkich frontach na wiosnę

13.12.2021 22:40

Nie wierzę ani w Real ani Carlo.

13.12.2021 22:39

Real akurat nie tyle dominuje w swojej lidze, co przeciwnicy mu to ułatwiają, grając poniżej jakichkolwiek oczekiwań. PSG to faworyt tego dwumeczu ale oni za to lubią po frajersku tracić swoje szanse. Cieszy mnie mecz tych drużyn, chociaż wolałbym żeby tk Bayern odesłał do domu jednych i drugich

13.12.2021 22:37

Prawdzie dobra zmiana ;) (tylko dla odmiany naorawde dobra)

13.12.2021 15:55

United jeśli chodzi o budowanie składu jest tym samym czym Psg, historia (z która obecna drużyna noe ma wiele wspólnego) nie ma tutaj znaczenia. Ja się nie boję Madrytu, w derbach przegrali zdecydowanie z przeciętnym w ostatnich latach realem. Jesteśmy faworytem, ciekawiej zrobi się od ćwierćfinału. Oczywiście o ile zakończą się nasze wahania formy

13.12.2021 13:02

Dobrze ze Josh uczy się na błędach

12.12.2021 17:21

Większość moich bliskich czy w Polsce czy w Niemczech decyzje o szczepieniu podjęła będąc nieświadoma ewentualnych utrudnień z tego faktu. A ze mam w rodzinie osoby wykonujące prace farmaceutów czy lekarzy, to wybierają naukę

12.12.2021 14:25

Brakuje naszym motywacji z takimi przeciwnikami jak Mainz czy Bielefeld. To problem ale do rozwiązania

Edytowano : 2021-12-11 21:18:20

W meczach z większymi rywalami gra byla dużo bardziej rowna. To ze nie tłamsimy rywali jak w 1 sezonie flicka, to nie jest powód do niepokoju.

11.12.2021 21:13

Akurat powikłania pojawiają się nawet po lekkim przebiegu choroby. Dobrze ze sytuacja nie jest dramatyczna, oby mil dużo przeciwciał i nie zachorował do końca sezonu

10.12.2021 18:28

Jego ostatnie wypowiedzi o współpracy z Julianem pokazują ze ścieżka negocjacyjna nie jest zamknięta. Oby się dogadali

10.12.2021 18:26

Nawet gdybym w bliskiej rodzinie nie miał medyków i farmaceutów to polegałbym na autorytetach medycznych z tytułami naukowymi, a nie pozabankowym gusłom. Idąc tą logiką da się podważyć każde szczepienie i farmakologiczne terapie. Niemniej dyskusja jest o bayernie i jego piłkarzu, którego postępowaniem mogą być zawiedzeni kibice, szczególnie ze niedawno był zapowiadany jako sportowy i pozasportowy lider zepsolu. Po akcji promującej szczepienia i nastawionej na walkę z wirusem mieliśmy prawo mieć większe oczekiwania, bo zwyczajnie wychodzi pewna hipokryzja i niekonsekwencja

Edytowano : 2021-12-10 00:44:17

Pozanaukowym*

Jeśli chodzi o samo szczepienie to jasne, ze nie można nikogo zmuszać. Są osoby z przeciwwskazaniami, jednak nic mi nie wiadomo o tym aby nasz pomocnik takie miał. Podjął wybór i mamy prawo oceniać go jak chcemy.

10.12.2021 00:42

Dest udowadnia ze nie był wart tych pieniędzy. Zarząd miał rację

10.12.2021 00:36

hoven i tapczan w punkt. Nie popieram przymusu szczepień ale nieszczepienie się jest nieracjonalne i stanowi błąd. Naraża klub na starty finansowe i sportowe. Wolny człowiek mkze podjąć złà decyzje ale słusznie zapłacił za nią ze swojej kieszeni, wolny człowiek może tez być przeze mnie oceniany jako mało inteligenty.

Edytowano : 2021-12-09 18:43:49

Wszelkie powikłania po szczepieniach pokrywają się z tymi po przejściu koronawirusa. Różnica jest tylko taka, ze po szczepieniu występują one niezwykle rzadko i najczęściej w łagodnej formie, a te po przejściu covida są dużo cięższe i częstsze. Zwyczajnie ryzyko zaszczepienia się jest mniejsze. Zastanawiam się czy ci którzy szukają spisku sprawdzają statystki powikłań po zwykłych lekach, tam tez ryzyko matematycznie nie jest mniejsze

09.12.2021 18:40

Szkoda, ze tym głupim który przekonał się o tym, ze koronawirus to nie zwykła grypa był Josh. Bardzo stracił w moich oczach, dla niepopartej naukowo fanaberii naraził klub na milionowe straty. Nadal go lubię ale na ten moment pokazał, ze nie ma mentalności kapitana

09.12.2021 14:20

La Bestia Negra się rozpędza, obyśmy w ćwierćfinale trafili na Real, zasługują na podobny los jak Barcelona

08.12.2021 22:24

Nieironicznie- jeśli Thomas tak mówi to tak jest. Bayern, )a właściwie jego różni zawodnicy) w ostatniej dekadzie powinien mieć 3-4 złote piłki

08.12.2021 22:11

@Mistrz358 nic dodać nic ująć.

08.12.2021 22:08

Dest nie miał siły psychicznej żeby wytrzymać drugą połowę upokorzeń XD

08.12.2021 22:04

Piękny powrót Sane do obrony

08.12.2021 21:46

Ciekawe kiedy kibice Barcelony zaczną znowu pytać o powołanie dla ter Stegena XD

08.12.2021 21:44

Thomas to kat Barcelony, pięknie zie to zaczyna, a graliśmy do tego momentu jak w sparingu

08.12.2021 21:35

Fajnie będzie wygrać, jednak prawda jest taka, że my tak naprawdę nic nie musimy

08.12.2021 16:15

nie wiem czego spodziewać się po tym meczu. Rok temu przeciwko Madrytowi popuściliśmy w meczu który dla nas był o nic, dawno temu podobnie było w grupie z City. Z drugiej strony Julian wydaje się ambitny i głodny sukcesów, historyczne zatopienie barcelony byłoby medialnie mocne

Edytowano : 2021-12-08 16:14:29

do tego oczywiscie dochodza finansowe frukta za zwyciestwo

08.12.2021 16:13

Sportowo Hansi wygrał wszystko i tego nikt mu nie odbierze to genialny trener. niemniej były drobne problemy takie jak brak należytej reakcji na kłopoty z obroną czy złe relacje z władzami klubu. Nikt nie jest idealny, Julian wydaje się taktycznym świrem w pozytywnym tego słowa znaczeniu i człowiekiem ktory nie dystansuje się od zawodników- jest jednym z nich

08.12.2021 16:11

Nie zgadzam się z taką sankcją nawet za najgłupszą wypowiedź. Europejskie kodeksy karne są przepełnione przepisami penalizujących wypowiedzi, co ogranicza wolność słowa. Zdecydowanie dochodzić sowich roszczeń za czująś, naruszającą dobra osobiste wypowiedź powinno się na gruncie powództwa cywilnego

06.12.2021 12:15

Wyczerpaliśmy limit szczęścia na dzisiaj, oby zdeprymowało to BVB.

04.12.2021 20:08

Byle stracona bramka Bayernu i już hejt na zespół. Opanujcie się.

04.12.2021 18:44

Bez Thomasa nie byłoby wielu naszych bramek. Jego odbiór i kontra to majstersztyk!

04.12.2021 18:42

Średnio jest inne wyjście, nowy wariant jest niebezpieczny nawet dla zaszczepionych.

30.11.2021 16:41

Jakkolwiek obrzydliwe jest pomijanie w takich plebiscytach piłkarzy Bayernu to z hejtem na messiego przesadzacie. Facet miał za sobą dobry sezon, pomimo wyników zespołu zdobył masę bramek, asyst i ukoronował to sięgając po Cope. W Psg jest cieniem samego siebie ale ile dawał Barcelonie widać po ich wynikach po jego odejściu.

Edytowano : 2021-11-30 16:36:11

Akurat na LE nie zależy żadnemu zespołowi Bundesligi, widać to często po rezerwowych zawodnikach. Zdobycie wyższego miejsca w lidze daje więcej niż triumf w pucharze pocieszenia.

Edytowano : 2021-11-30 16:37:53

Bardziej boli fatalny sezon niemieckich zespołów w lidze mistrzów, tak źle dawno nie było. Lipsk ma wyrwane zeby, a BVB jak była frajerska to jest frajerska

30.11.2021 16:34

Nie mogę uwierzyć ze najlepszy bramkarz swiata przegrywa z zawodnikami o półkę albo dwie więcej

29.11.2021 22:06

Obyśmy ośmieszyli PSG z zabawnym Donnarumą i już (nie)wielkim Messim, a wcześniej albo później ultra „galaktyczny” Real.

29.11.2021 22:05

Od 2010 i 13 tel plebiscyt nic nie znaczy, Bayern jest zbyt mało popularnym klubem, szkoda ale ta nagroda nie jest już nic warta. Nie jestem wielkim fanem Lewandowskiego co pewnie większość tutaj wie ale kibicowałem mu jako naszemu zawodnikowi. Odwołanie plebiscytu w 2020 nam zaszkodziło, tak samo Cooa America ale niestety patrząc na przyszłość to i tryplet nie gwarantował tej nagrody...

Jeszcze większa kpina to 5 miejsce Manu XD tutaj nawet trudno to skomentować

Edytowano : 2021-11-29 22:03:05

Oczywiście patrząc na przeszłość *

29.11.2021 22:02

W 2013 i 14 pominięto naszych piłkarzy, w 20 plebiscyt się nie odbył. Zdobycie złotej piłki dla piłkarza Bayernu to byłby wielki sukces, bo nasi nawet kordy są najlepsi są lekceważeni przez mniej medialny klub (chociaż sportowo biją konkurencje)

26.11.2021 02:16

Obyśmy nie zostali na lodzie jeśli chodzi o wyminę pokoleniową na kolejnych pozycjach. Niektóre odmłodziliśmy wzorcowo ale z niektórymi nadal mamy problem (na przykład prawa obrona)

22.11.2021 07:15

@hoven ładnie wyłożył, chociaż jak to ma w zwyczaju dostanie :)

22.11.2021 07:13

Akurat w przeciwieństwie do polskich „pandemicznych” przepisów wydawanych w formie rozporządzeń, a nie ustaw (co stawia pytanie o ich obowiązywanie) niemieckie przepisy COVIDowe są prawidłowymi i poprawnie uchwalonymi aktami normatywnymi. Dlatego pozew za strony piłkarzy byłby głupotą. Jeśli nie chcą się szczepić to ich sprawa ale powinni być świadomi, ze ich niepodparta naukowo i emocjonalna decyzja powoduje straty dla klubu i muszą oni je zgodnie z prawem zrekompensować. Klub postanowił skorzystać z grudniowej nowelizacji i ma do tego święte prawo. Dziwią mnie ci którzy bronią garstki zawodników. Nikt nie jest większy od klubu i szkodzenie zespołowi wydaje się czymś co powoduje pogorszenie mojej opinii o całej tej grupie, a szczególnie o Joshu, którego miałem za rozsądniejszego. Przyszły kapitan który ryzykuje cały sezon dla własnej fanaberii i pozywa klub? Oby to były tylko plotki.

Co do samych szczepień, to ewentualne skutki uboczne pojawiają się szybko. Szczepionka w organizmie jest w przypadku typu mRNA bardzo krótko i nie należy się spodziewać długofalowych negatywnych skutków. Zresztą bawi mnie panikowania z powodu nopów u osób które nie maja medycznych przeciwwskazań. Przejscie tej choroby powoduje znacznie częściej te same powikłania, które występują do tego w ostrzejszej formie niż te nieliczne po szczepieniu. Moi dziadkowie, pół roku po zakażeniu nie odzyskali pełni sił, a jedno z nich przeszło zakrzepicę, a zadne z nich nie było zaszczepione (zachorowali przed rozpoczęciem programu szczepień).

Nie lekceważmy tej choroby, sytuacja jest w Europie fatalna, a ludzie zapomnieli o tym co działo się rok temu.

Edytowano : 2021-11-22 04:52:08

hoven ma w pełni rację, chociaż zamiast nazywać foliarzami lepiej edukować.

22.11.2021 04:51

Roca co by nie mówić o jego formie, wykazuje większe chęci i zaangażowanie, nie mówiąc już o profesjonalizmie. Jednak mam nadzieje ze obydwaj zwolnią listę płac

19.11.2021 12:32

Niestety Alex spalił się już podczas nagonki kibiców w Schalke i nie prezentował tak dobrej formy, do tego Manu po powróćcie do zdrowia gra równie dobrze a nawet lepiej niż kiedyś i niewiele wskazuje na to aby miało to się zmienić

19.11.2021 12:28

Akurat nasz zarząd, to zarząd który popełnił najmniej nietrafionych decyzji ze wszystkich dużych klubów. Niemniej sprzedaż Thomasa (niestety na pewnym etapie aprobowana często przez niektórych użytkowników tej strony) byłaby strzałem w stopę i trudno mi uwierzyć żeby w 2015 ktoś brał to pod uwagę

19.11.2021 11:17

Julian chce Niklasa więc przedłużenie umowy to najbardziej racjonalny ruch.

19.11.2021 11:12

Świetna informacja

19.11.2021 11:10

Większym priorytetem powinna być umowa Niklasa

15.11.2021 11:00

Co by nie mówić to ostatecznie zyskaliśmy na tym pożegnaniu, defensywa wyglada dużo lepiej niż z Davidem na środku. Co do samego Austriaka to sam zdecydował ze wypycha się z panteonu legend Bayernu. Kimmich- zawodnik krory jest top 1 na swojej pozycji, chciał i potrafił negocjować bez agenta, nasz „Beckenbauer” nie miał problemu z tym jak agent niszczy więź z Bayernem. Nie szkoda mi go podobnie jak Ballacka czy Kroosa

Edytowano : 2021-11-15 10:55:11

Oby już w swojej karierze nie doszedł ani raz do ćwierćfinału CL

15.11.2021 10:54

Dużo obaw obudził ten mecz, jednak za wcześnie żeby wieszczyć kryzys i stracony sezon. Niemniej prawda jest taka, ze bez pucharu sukces na koniec będzie dużo mniejszy

01.11.2021 06:29

Następne mecze w BL i CL będą udowodnieniem tego, ze koszmarny wieczór z Gladbach to wypadek przy pracy

01.11.2021 06:24

Co by nie mówić to union walczył i trudno im zarzucić cokolwiek.

Edytowano : 2021-11-01 06:24:03

To zespół który przeszedł wielką ewolucję, z chłopca do bicia przemienił się w mocnego średniaka z ambicjami mierzącymi dużo wyżej

01.11.2021 06:22

Udział Juliana w meczach to jedno (tam komunikacja elektroniczna pozwala faktycznie zastąpić go na ławce) ale drugie to obecność na treningach. Łatwiej wytknąć błędy i pracować indywidualnie z zawodnikami będąc obok, co zresztą Julian robił jako „pracoholik”, zostając nawet po godzinach oficjalnych sesji. Ile znaczy trener na treningu pokazał Carlo, który wysyłał asystentów w tym syna czym spowodował bunt zawodników i w efekcie stracił szatnie. Oczywiście brakiem trenera nie da się usprawiedliwić tego blamażu ale dezorganizacja pracy była jednym z wielu elementów, który do tej klęski doprowadził.

Edytowano : 2021-11-01 06:21:19

Tapczan i hoven- obydwaj po części macie w tej sytuacji rację, prawie zawsze z wami da się merytorycznie dyskutować dlatego nie obniżajcie własnych standardów :)

01.11.2021 06:18

Czas na regenerację i tak jak mówią koledzy powrót na ważniejsze- bundesligowe starcia

01.11.2021 06:05

Oby to była tylko gra na wyższy kontrakt, szkoda młodego reprezentanta Niemiec, który z do tego umie pracować z Julianem.

01.11.2021 06:04

Reakcja względem Kimmicha jest przesadzona, nie zaszczepił się jego sprawa, jednak zabawne jest to, że zrobił dużo dobrego w kwestii promocji szczepień i teraz osłabia efekt swojej pracy wychodząc na mniej wiarygodnego.

01.11.2021 06:03

Real to klub „większy” przez swoje sukcesy znacznie przed erą ligi mistrzów i właściwego pucharu krajowych mistrzów, tak zdobyli seryjnie półprofesjonalne pierwsze puchary europy. Do tego dochodzi marketing i w obecnym czasie przereklamowane. Mam nadzieje ze Davidowi poszczęści się jak Michaelowi w lidze mistrzów.

31.10.2021 22:31

@UKU o Lewandowskim mam podobne (a orzez medialny cyrk gorsze) zdanie w kontekście transferu i jako jeden z nielicznych nie tylko ostro go krytykowałem ale do tej pory mu tego nie zapomniałem, co powoduje, ze nie umiem uznać go za legendę naszego klubu. Więc w tym przypadku mam prawo rzucić kamieniem :)

Edytowano : 2021-10-31 22:28:45

Zresztą aby nie wyjść na polonofoba to identycznie mam z Ballackjem, który po wiadomym epizodzie transferowym dla mnie w panteonie gwiazd nassego klubu nie istnieje. Brak powołania w 2010 i „kradzież” numeru przez Thomasa poczytuję za miłą odpłatę

Edytowano : 2021-10-31 22:29:01

*Ballackiem

31.10.2021 22:23

Po co udawać, w realu tylko jedna rzecz jest większa- pensja Alaby i taka była motywacja tego transferu. Dorabianie ideologii niczego nie zmieni, sprzedał się i stracił status legendy

31.10.2021 21:19

@Pir5 leosza kwarantanna trenera niż pandemia w całym zespole, szczególnie wśród niezaszczepionych. Co do kryzysu to mikro kryzys jest, niemniej na tle innych europejskich marwk wciąż to my jesteśmy faworytem

30.10.2021 17:48

Tak jak zawsze jestem optymistą i nawet po przegranych meczach umiem znaleźć element, który pokazuje, że Bayern to drużyna lepsza czy nawet najlepsza, to dzisiejsze spotkanie pokazało, że nie wyszliśmy jeszcze w pełni z naszego mini kryzysu. Owszem mecz szybko ustawiły 2 stałe fragmenty, które union nam oddał w bardzo głupi sposób ale przy 3:0 zupełnie się zdekoncentrowaliśmy i niemal nie doprowadziliśmy do bramki kontaktowej czy nawet remisu. Ofensywa zagrała poprawnie, chociaż zabrakło mi dominacji w środku pola do jakiej przyzwyczaja Bayern. Nie mówiąc o obronie, która popełniła dużo indywidualnych błędów. Jest dużo do poprawy, chociaż wierze ze powrót Juliana wiele w kulturze pracy i gry zmieni. Barcelony, manchestery i inne reale chciałyby być w takim „kryzysie”. Długofalowo nie ma się czego obawiać i dobrze, ze kubeł zimnej wody dostaliśmy teraz, a nie na finiszu rozgrywek BL czy ligi mistrzów. Wciąż realny jest dublet :)

Edytowano : 2021-10-30 17:39:59

Pucharu szkoda, bo to drugi sezon gdzie tracimy go w strasznie złym stylu ale to nie koniec świata. Jest o co grać i dalej to my jesteśmy faworytem na frontach na których wciąż walczymy

30.10.2021 17:37

Gorzej niż z Alabą na środku nie będzie :P

30.10.2021 17:02

Prysł czar lepszej obrony, ostatnio jest nierówna jak za Hansiego. Oby efekt Juliana wrócił, bo jakość obrony była i jest do poprawy

30.10.2021 17:00

A ja zawsze go lubiłem. Był solidnym zmiennikiem, niestety nie zaakceptował tej roli. W reprezentacji nie znalazł się przez przypadek i tak jak mówią koledzy był pewniejszym punktem niż Coco czy Roca

25.10.2021 17:28

Oba trofea spowodowały ze zapisał się w historii piłki

25.10.2021 17:23

Mało kto mnie tak irytował z piłkarzy reprezentacji Niemiec jak on

25.10.2021 17:22

Piłkarze Bayernu są w tym plebiscycie dyskryminowani, nikt kto pamięta sytuację Francka z 2013 czy Manu z 2014 nie będzie patrzył na ten plebiscyt jako na miarodajny wyznacznik.

25.10.2021 17:22

Zasłużył, staje się naszym najpewniejszym skrzydłowym.

24.10.2021 17:45

Smutne, że nawet wśród naszych kibiców trafiają się negujący pandemię i potrzebę szczepień. Josh z czasem się przekona, bo szczepionki okazują się bezpieczne i skuteczne, jednak trudno będzie przekonać foliarzy, którzy negują naukowe fakty

24.10.2021 17:43

On i Wirtz to obowiązkowe transfery.

23.10.2021 19:17

Na ten moment Manu wydaje się opcją na wiele sezonów, Alex musiałby czekać dość długo. Co prawda jest wypożyczony ale gdyby wrócił to wiele wskazuje ze podzieliłby los Rensinga albo Krafta

20.10.2021 22:50

Gnabry i Sane tworzą dobry duet, mvp dzisiaj może być jeden, chociaż Bayern już wcześniej zasługiwał na prowadzenie.

20.10.2021 22:47

Ktoś chciał zmiany Sane? Był cały mecz bardzo aktywny i stwarzał sporo okazji

20.10.2021 22:32