DieRoten.pl
Reklama

TNT: Raphinha zasili Bayern za 50 mln €

fot. Fotolia
Reklama

Choć do zakończenia sezonu 2021/22 pozostało jeszcze wiele miesięcy, to media już od dłuższego czasu spekulują o ruchach transferowych Bayernu w przyszłej kampanii.

Co prawda większość plotek to tylko przypuszczenia, ale pojawia się też sporo konkretów co do wyglądu kadry Bayernu Monachium w nadchodzącym sezonie 2022/23.

Poza doniesieniami związanymi z przyszłością takich graczy jak Niklas Suele, Corentin Tolisso czy Kingsley Coman, media donoszą również o możliwych zakupach bawarskiego klubu. Tym razem według informacji z Brazylii, monachijczycy mieli zdecydować się na transfer Raphinhii z Leeds!

Jak donosi „TNT Brasil”, brazylijski skrzydłowy zostanie zawodnikiem rekordowego mistrza Niemiec zimą 2022 roku. Dziennikarz Bruno Formiga zaznacza, że kwota odstępnego zamknie się w granicach około 50 milionów euro.

Ponadto mówi się, że Avai FC, czyli klub, w którym wychował się 25-latek, ma już swój udział w negocjacjach i zarobi na tym ruchu blisko 1,5 mln €.

Raphinha

Brazylijczyk jest nominalnie prawoskrzydłowym, ale może również grać na lewej stronie pomocy. W bieżącym sezonie 2021/22 wystąpił on w 16 spotkaniach dla Leeds United, zaś jego dorobek w tym czasie to 8 bramek oraz 1 asysta. Serwis „Transfermarkt.de” szacuje jego wartość na 50 mln €.

Źródło: TNT
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...