Tomek jeszcze może przedłuży o rok kontrakt aby mógł podkręcać swoje rekordy.
Manu po tym sezonie powinien zakończyć karierę.
13.11.2024 14:37
Już kiedyś pisałem, że zajadą tych piłkarzy.
12.11.2024 17:25
Oooo. No proszę. Czyżby we Francji kończą się piłkarze? :D
12.11.2024 17:25
Przyszedł tylko po to aby załatać dziurę w obronie bo kilku graczy kontuzje miało.
Niech idzie tam gdzie będzie minuty miał.
12.11.2024 17:23
Zajadą tych piłkarzy. Zaraz się okaże, że codziennie trzeba będzie grać.
12.11.2024 17:22
Powodzenia Harry.
12.11.2024 17:21
To było do przewidzenia.
12.11.2024 17:21
Ok. On może ewentualnie zostać. Mam nadzieję, że z Kimiem nie podpiszą umowy.
12.11.2024 17:20
Niech się cieszą bo wynik powinien być wyższy.
12.11.2024 17:17
Ok. Mamy 0 z tyłu. Tylko jakich rywali wtedy mieliśmy.
11.11.2024 21:02
Oby pokazał się z dobrej strony i na dłużej zagościł w kadrze.
11.11.2024 21:01
100 LAT!!! Mój rocznik 83. Najlepszy :)
11.11.2024 21:00
Przyjeżdża gigant i chcą na nim zarobić.
11.11.2024 20:59
Powodzenia Julek.
11.11.2024 20:56
Chyba trochę Bild naszych za surowo ocenił.
11.11.2024 20:54
Powodzenia w kolejnych meczach.
11.11.2024 20:44
Oby tylko wrócili zdrowi.
11.11.2024 20:44
Powodzenia.
11.11.2024 20:44
Porażkę z Barceloną jeszcze potrafię wytłumaczyć ale porażki z AV już nie.
10.11.2024 22:23
On jeszcze pokaże. Ja bym go nie skreślał.
10.11.2024 22:22
Brawo Jamal.
10.11.2024 10:55
Idziemy do przodu aby odzyskać majstra.
10.11.2024 10:54
Ważne, że są 3 punkty.
10.11.2024 10:54
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Bayernu. Szkoda, że wynik tego nie odzwierciedla.
10.11.2024 10:53
Company powiedział, że Leon będzie dostawał minuty i jak na razie spełnia obietnicę.
10.11.2024 10:53
A ju z a parę tygodni wraca Eleven :)
10.11.2024 10:52
Szkoda. Może w następnej kolejce uda się wygrać
10.11.2024 10:51
Brawo Pavlo. Faktycznie bramka przepiękna.
10.11.2024 10:50
Nie zagrał źle choć z takim przeciwnikiem powinien zagrać lepiej.
10.11.2024 10:50
Brawo Olise. Oby tak dalej.
10.11.2024 10:49
Cały czas Ci sami. Dobrze, że nowi nie dochodzą tak jak to było u Tuchela.
10.11.2024 10:49
NFL nie dla mnie
10.11.2024 10:48
Co prawda wynik tylko 1-0 ale cieszy wygrana.
10.11.2024 10:47
Nam jest potrzebny obrońca a nie kolejny napastnik.
10.11.2024 10:46
Idziemy po 3 punkty.
09.11.2024 10:44
Tah nadal trzyma formę i dobrze, że przejdzie do Bayernu za darmo.
09.11.2024 10:43
Nie znam człowieka.
09.11.2024 10:42
Był sprowadzany jako wielka nadzieja i zbawca. Niestety pobyt w Bayernie nie był dla niego udany.
08.11.2024 12:49
Niech obniży gaże o parę baniek i może grać dalej.
08.11.2024 12:47
Powodzenia Harry.
08.11.2024 12:47
Oddać Davisa i dawać więcej szans dla Aznou.
08.11.2024 12:46
Trzeba wygrywać. Limit porażek już wykorzystali.
08.11.2024 12:44
Może jednak czas na zmiany.
08.11.2024 12:44
Idziemy po kolejne 3 punkty.
08.11.2024 12:43
Ostatnio obniżył loty ale widać jego chęć do gry. Jeszcze pokaże na co go stać.
08.11.2024 12:42
Tu powinien rozwiązać się worek z bramkami :)
08.11.2024 12:42
W ostatnim meczu zagrał tak jak nie on. Oby to był prognostyk, że będzie już tylko lepiej.
08.11.2024 12:41
Powodzenia :)
08.11.2024 12:40
Gnabry za surowo, a Kim za łagodnie. Tak to jest ok.
07.11.2024 12:57
1
Mecz z P$G a potem zespoły gdzie powinniśmy wygrać. Jestem w miarę spokojny o pierwszą 8. Dobrze, że wczoraj udało się zdobyć 3 punkty.
07.11.2024 12:56
Niestety ale początek sezonu miał kiepski (mówię o kontuzji). Oby nowy rok wszedł z tzw petardą. I tego mu życzę bo trzymam za niego kciuku.
07.11.2024 12:54
Zgadzam się z @tapczan. Wypożyczą paru młodych i na tym się one skończą. Bardziej bym się spodziewał, że wezmą kogoś za darmo ale to i tak przyjdzie dopiero latem.
07.11.2024 12:53
Tu może być pogrom.
07.11.2024 09:34
Brawo Jamal. Dobrze, że go mamy.
07.11.2024 09:33
O matko. Wyrazy współczucia. Świeć nad nim Panie.
07.11.2024 09:33
Bayern zagrał dobre spotkanie tylko nie wiem dlaczego cały czas próbowali wejść z piłką do bramki jak prawie cały zespół z Lizbony się bronił. Brakowało strzałów z daleka.
07.11.2024 09:30
Musiala uratował honor.
07.11.2024 09:29
No to Bayern do boju. Po wygraną.
06.11.2024 20:26
Głowa do góry chłopaki :)
06.11.2024 20:25
Oby dziś to Bayern był górą.
06.11.2024 20:25
To będzie ciekawy mecz. Tam może być nawet dogrywka.
06.11.2024 20:24
Upamecano, Min-jae błagam. NIE.
06.11.2024 20:24
Czekamy z niecierpliwością.
06.11.2024 20:23
Dobrze, że nie przychodzą nowi kontuzjowani tak jak to było u Tuchela.
06.11.2024 20:22
Kolejny napastnik? Ja poproszę o listę obrońców.
06.11.2024 20:21
Dałem 4-1 dla nas :)
06.11.2024 20:20
Patrząc na formę Bayernu w LM i każdy zespół wydaję się groźny. Mam nadzieję, że Bayern powrócił na dobre tory i dziś będzie zwycięstwo.
06.11.2024 20:19
Limit porażek jest wyczerpana i trzeba wygrać aby uniknąć baraży.
06.11.2024 20:18
Proponuje dać więcej szans Ibrze niż go sprowadzać do siebie.
06.11.2024 20:17
Jak wygramy to jeszcze możemy ominąć baraże.
05.11.2024 15:14
Szkoda jest mi go. Już prawie pół roku jest u nas i cały czas jest niezdolny do gry.
05.11.2024 15:14
Gratulacje i powodzenia.
05.11.2024 15:13
Szkoda, że tak fantastyczny styl w LM nie funkcjonuje.
05.11.2024 15:13
Bardzo dobra informacja.
05.11.2024 15:12
Mamy kiepską sytuację w LM. O 1 i 2 miejscy możemy już zapomnieć
05.11.2024 15:12
A po co on nam? Mamy Kane i w obwodzie jeszcze Tela. Nam nie jest potrzebny napastnik tylko obrońca.
05.11.2024 15:09
Do boju chłopaki.
05.11.2024 15:08
Jeśli chodzi o Tela to w grę wchodzi tylko wypożyczenie i to najlepiej do innego klubu z BL który zajmuję górną część tabeli.
05.11.2024 15:07
Kimmich odżył za Kompanehgo. Wie, że będzie pierwszym kapitanem i robi wszystko aby być liderem zespołu.
05.11.2024 15:06
Teraz musimy wygrać. Nie możemy sobie już pozwolić na porażki.
05.11.2024 15:05
Boey to drugi Lucas. Nie zagrzeje u nas dłużej miejsca.
05.11.2024 15:05
Wnioski po meczu z Barceloną będą na pewno wyciągnięte ale czy to wystarczy? Boję się, że jak te dwie drużyny znowu się spotkają to nadal Barcelona będzie górą :(
05.11.2024 15:01
Niech poprawi statystyki to będzie łatwiej go sprzedać.
05.11.2024 14:59
Ciężki rywal ale wierzę w Bayern.
04.11.2024 15:47
1
Forma Gnabrego rośnie. Oby tak dalej. Daje jakość drużynie.
04.11.2024 15:46
W BL idzie świetnie. Gorzej w LM. Może gdyby był chociaż remis z AV byłby inne nastroje.
04.11.2024 15:35
Nikt tak nie rozwalił szatni jak Kovać. Nawet Tuchel.
04.11.2024 15:34
Mecz z Barcą był i się skończył. Teraz jest Lizbona i ich trzeba pokonać.
04.11.2024 15:33
1 i 2 miejsce możemy już sobie odpuścić.
04.11.2024 15:32
Bayern nie może sobie pozwolić na porażkę więc liczymy, że 3 punkty będą.
04.11.2024 15:31
50 euro dla Niemca to jak dla Polaka 50 zł wiec chyba aż takiej tragedii nie ma.
04.11.2024 15:31
Niech spoczywa w spokoju.
Obok Franza i Maiera największa legenda Bayernu.
03.11.2024 22:56
Jeszcze parę dobrych występów i następca Davisa będzie jak znalazł.
03.11.2024 22:55
Czekamy na powrót. Oby tylko przez tą kontuzja forma nie zjechała.
03.11.2024 22:54
No to trafiliśmy na górną półkę. Przedwczesny finał. Gramy u siebie i to jest na plus dla nas. Damy radę.
03.11.2024 22:54
Gdyby nie porażka z Barcą to bym powiedział, że mamy świetny sezon. Pewnie idziemy na majstra ale czas poprawić bilans w LM. Tam już limit porażek został wyczerpany.
03.11.2024 22:50
@josh1982
Popieram.
03.11.2024 22:49
Mimo pary jego wpadek nadal to jest topowy bramkarz. Przy dwóch naszych środkowych asów to Manu wypada bardzo dobrze.
Tomek jeszcze może przedłuży o rok kontrakt aby mógł podkręcać swoje rekordy.
Manu po tym sezonie powinien zakończyć karierę.
13.11.2024 14:37
Już kiedyś pisałem, że zajadą tych piłkarzy.
12.11.2024 17:25
Oooo. No proszę. Czyżby we Francji kończą się piłkarze? :D
12.11.2024 17:25
Przyszedł tylko po to aby załatać dziurę w obronie bo kilku graczy kontuzje miało.
Niech idzie tam gdzie będzie minuty miał.
12.11.2024 17:23
Zajadą tych piłkarzy. Zaraz się okaże, że codziennie trzeba będzie grać.
12.11.2024 17:22
Powodzenia Harry.
12.11.2024 17:21
To było do przewidzenia.
12.11.2024 17:21
Ok. On może ewentualnie zostać. Mam nadzieję, że z Kimiem nie podpiszą umowy.
12.11.2024 17:20
Niech się cieszą bo wynik powinien być wyższy.
12.11.2024 17:17
Ok. Mamy 0 z tyłu. Tylko jakich rywali wtedy mieliśmy.
11.11.2024 21:02
Oby pokazał się z dobrej strony i na dłużej zagościł w kadrze.
11.11.2024 21:01
100 LAT!!! Mój rocznik 83. Najlepszy :)
11.11.2024 21:00
Przyjeżdża gigant i chcą na nim zarobić.
11.11.2024 20:59
Powodzenia Julek.
11.11.2024 20:56
Chyba trochę Bild naszych za surowo ocenił.
11.11.2024 20:54
Powodzenia w kolejnych meczach.
11.11.2024 20:44
Oby tylko wrócili zdrowi.
11.11.2024 20:44
Powodzenia.
11.11.2024 20:44
Porażkę z Barceloną jeszcze potrafię wytłumaczyć ale porażki z AV już nie.
10.11.2024 22:23
On jeszcze pokaże. Ja bym go nie skreślał.
10.11.2024 22:22
Brawo Jamal.
10.11.2024 10:55
Idziemy do przodu aby odzyskać majstra.
10.11.2024 10:54
Ważne, że są 3 punkty.
10.11.2024 10:54
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Bayernu. Szkoda, że wynik tego nie odzwierciedla.
10.11.2024 10:53
Company powiedział, że Leon będzie dostawał minuty i jak na razie spełnia obietnicę.
10.11.2024 10:53
A ju z a parę tygodni wraca Eleven :)
10.11.2024 10:52
Szkoda. Może w następnej kolejce uda się wygrać
10.11.2024 10:51
Brawo Pavlo. Faktycznie bramka przepiękna.
10.11.2024 10:50
Nie zagrał źle choć z takim przeciwnikiem powinien zagrać lepiej.
10.11.2024 10:50
Brawo Olise. Oby tak dalej.
10.11.2024 10:49
Cały czas Ci sami. Dobrze, że nowi nie dochodzą tak jak to było u Tuchela.
10.11.2024 10:49
NFL nie dla mnie
10.11.2024 10:48
Co prawda wynik tylko 1-0 ale cieszy wygrana.
10.11.2024 10:47
Nam jest potrzebny obrońca a nie kolejny napastnik.
10.11.2024 10:46
Idziemy po 3 punkty.
09.11.2024 10:44
Tah nadal trzyma formę i dobrze, że przejdzie do Bayernu za darmo.
09.11.2024 10:43
Nie znam człowieka.
09.11.2024 10:42
Był sprowadzany jako wielka nadzieja i zbawca. Niestety pobyt w Bayernie nie był dla niego udany.
08.11.2024 12:49
Niech obniży gaże o parę baniek i może grać dalej.
08.11.2024 12:47
Powodzenia Harry.
08.11.2024 12:47
Oddać Davisa i dawać więcej szans dla Aznou.
08.11.2024 12:46
Trzeba wygrywać. Limit porażek już wykorzystali.
08.11.2024 12:44
Może jednak czas na zmiany.
08.11.2024 12:44
Idziemy po kolejne 3 punkty.
08.11.2024 12:43
Ostatnio obniżył loty ale widać jego chęć do gry. Jeszcze pokaże na co go stać.
08.11.2024 12:42
Tu powinien rozwiązać się worek z bramkami :)
08.11.2024 12:42
W ostatnim meczu zagrał tak jak nie on. Oby to był prognostyk, że będzie już tylko lepiej.
08.11.2024 12:41
Powodzenia :)
08.11.2024 12:40
Gnabry za surowo, a Kim za łagodnie. Tak to jest ok.
07.11.2024 12:57
Mecz z P$G a potem zespoły gdzie powinniśmy wygrać. Jestem w miarę spokojny o pierwszą 8. Dobrze, że wczoraj udało się zdobyć 3 punkty.
07.11.2024 12:56
Niestety ale początek sezonu miał kiepski (mówię o kontuzji). Oby nowy rok wszedł z tzw petardą. I tego mu życzę bo trzymam za niego kciuku.
07.11.2024 12:54
Zgadzam się z @tapczan. Wypożyczą paru młodych i na tym się one skończą. Bardziej bym się spodziewał, że wezmą kogoś za darmo ale to i tak przyjdzie dopiero latem.
07.11.2024 12:53
Tu może być pogrom.
07.11.2024 09:34
Brawo Jamal. Dobrze, że go mamy.
07.11.2024 09:33
O matko. Wyrazy współczucia. Świeć nad nim Panie.
07.11.2024 09:33
Bayern zagrał dobre spotkanie tylko nie wiem dlaczego cały czas próbowali wejść z piłką do bramki jak prawie cały zespół z Lizbony się bronił. Brakowało strzałów z daleka.
07.11.2024 09:30
Musiala uratował honor.
07.11.2024 09:29
No to Bayern do boju. Po wygraną.
06.11.2024 20:26
Głowa do góry chłopaki :)
06.11.2024 20:25
Oby dziś to Bayern był górą.
06.11.2024 20:25
To będzie ciekawy mecz. Tam może być nawet dogrywka.
06.11.2024 20:24
Upamecano, Min-jae błagam. NIE.
06.11.2024 20:24
Czekamy z niecierpliwością.
06.11.2024 20:23
Dobrze, że nie przychodzą nowi kontuzjowani tak jak to było u Tuchela.
06.11.2024 20:22
Kolejny napastnik? Ja poproszę o listę obrońców.
06.11.2024 20:21
Dałem 4-1 dla nas :)
06.11.2024 20:20
Patrząc na formę Bayernu w LM i każdy zespół wydaję się groźny. Mam nadzieję, że Bayern powrócił na dobre tory i dziś będzie zwycięstwo.
06.11.2024 20:19
Limit porażek jest wyczerpana i trzeba wygrać aby uniknąć baraży.
06.11.2024 20:18
Proponuje dać więcej szans Ibrze niż go sprowadzać do siebie.
06.11.2024 20:17
Jak wygramy to jeszcze możemy ominąć baraże.
05.11.2024 15:14
Szkoda jest mi go. Już prawie pół roku jest u nas i cały czas jest niezdolny do gry.
05.11.2024 15:14
Gratulacje i powodzenia.
05.11.2024 15:13
Szkoda, że tak fantastyczny styl w LM nie funkcjonuje.
05.11.2024 15:13
Bardzo dobra informacja.
05.11.2024 15:12
Mamy kiepską sytuację w LM. O 1 i 2 miejscy możemy już zapomnieć
05.11.2024 15:12
A po co on nam? Mamy Kane i w obwodzie jeszcze Tela. Nam nie jest potrzebny napastnik tylko obrońca.
05.11.2024 15:09
Do boju chłopaki.
05.11.2024 15:08
Jeśli chodzi o Tela to w grę wchodzi tylko wypożyczenie i to najlepiej do innego klubu z BL który zajmuję górną część tabeli.
05.11.2024 15:07
Kimmich odżył za Kompanehgo. Wie, że będzie pierwszym kapitanem i robi wszystko aby być liderem zespołu.
05.11.2024 15:06
Teraz musimy wygrać. Nie możemy sobie już pozwolić na porażki.
05.11.2024 15:05
Boey to drugi Lucas. Nie zagrzeje u nas dłużej miejsca.
05.11.2024 15:05
Wnioski po meczu z Barceloną będą na pewno wyciągnięte ale czy to wystarczy? Boję się, że jak te dwie drużyny znowu się spotkają to nadal Barcelona będzie górą :(
05.11.2024 15:01
Niech poprawi statystyki to będzie łatwiej go sprzedać.
05.11.2024 14:59
Ciężki rywal ale wierzę w Bayern.
04.11.2024 15:47
Forma Gnabrego rośnie. Oby tak dalej. Daje jakość drużynie.
04.11.2024 15:46
W BL idzie świetnie. Gorzej w LM. Może gdyby był chociaż remis z AV byłby inne nastroje.
04.11.2024 15:35
Nikt tak nie rozwalił szatni jak Kovać. Nawet Tuchel.
04.11.2024 15:34
Mecz z Barcą był i się skończył. Teraz jest Lizbona i ich trzeba pokonać.
04.11.2024 15:33
1 i 2 miejsce możemy już sobie odpuścić.
04.11.2024 15:32
Bayern nie może sobie pozwolić na porażkę więc liczymy, że 3 punkty będą.
04.11.2024 15:31
50 euro dla Niemca to jak dla Polaka 50 zł wiec chyba aż takiej tragedii nie ma.
04.11.2024 15:31
Niech spoczywa w spokoju.
Obok Franza i Maiera największa legenda Bayernu.
03.11.2024 22:56
Jeszcze parę dobrych występów i następca Davisa będzie jak znalazł.
03.11.2024 22:55
Czekamy na powrót. Oby tylko przez tą kontuzja forma nie zjechała.
03.11.2024 22:54
No to trafiliśmy na górną półkę. Przedwczesny finał. Gramy u siebie i to jest na plus dla nas. Damy radę.
03.11.2024 22:54
Gdyby nie porażka z Barcą to bym powiedział, że mamy świetny sezon. Pewnie idziemy na majstra ale czas poprawić bilans w LM. Tam już limit porażek został wyczerpany.
03.11.2024 22:50
@josh1982
Popieram.
03.11.2024 22:49
Mimo pary jego wpadek nadal to jest topowy bramkarz. Przy dwóch naszych środkowych asów to Manu wypada bardzo dobrze.
03.11.2024 22:48
Dobre oceny poszły :)
03.11.2024 10:05
Brawo Bayern. Piękny mecz i wynik.
03.11.2024 10:04