DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 23

Teraz trzeba będzie zagryźć zęby i trzymać kciuki za BVB.

11.03.2020 01:50

Nie chodzi o bezwzględne liczby tylko o % śmiertelności. To powoduje że lepiej dmuchać na zimne. Włosi byli lekkomyślni i widać teraz efekty. Co do meczu: gratulacje dla Lipska!

10.03.2020 23:11

@tapczan tez tak myśle. Jestem tylko krytycznie nastawiony do tempa w jakim to się odbywa

10.03.2020 14:26

Słusznie, sam kupiłem bilet i nawet w razie gdyby wstęp był dozwolony nie poszedłbym. Ten mecz to formalność, najważniejsze jest zdrowie kibiców

10.03.2020 13:44

Żenujące, to więcej niż klasowy zawodnik. To dna Bayernu, twój zawodnik powinien grać do czasu aż sam nie postanowi zakończyć kariery

10.03.2020 13:29

Mecze bez publiczności to strata finansowa ale odwołanie rozgrywek byłoby jeszcze gorsze. Słuszna decyzja

10.03.2020 01:09

Świetny zawodnik który niedługo na stałe zagości w podstawowej 11

10.03.2020 00:46

@GuteSpiele masz racje tak samo jak wtedy kiedy mówiłeś ze Kovac to klasowy trener

09.03.2020 15:57

@Crayon gratulujemy podwójnie!

09.03.2020 04:25

Myśle że jeśli Bayern zgłosi się po Timo to Liverpool obejdzie się smakiem. Werner wiele razy sugerował gdzie chce grać

09.03.2020 01:00

Chelsea murowala i nic im to nie dało. To kwestia motywacji, dzisiaj nie widziałem woli walki

08.03.2020 21:00

Nie kazdy mecz można wygrywać 6:0, z Hoffe wszyscy byli zadowoleni mimo ze graliśmy bez napastnika. Ważne są punkty przy małym nakładzie sił

08.03.2020 20:46

@Bayern022 też bez przesady, to Nie messi czy Ronaldo albo nawet Robben czy Ribery. cały zespół gra na 60% Możliwości, tego typu napastnik odcięty od podań nie wygra w pojedynkę meczu. Niemniej brakuje nam kilku klasowych zawodników w składzie

08.03.2020 16:18

Rudy z tego tercetu był najlepszy. Solidny zawodnik do rotacji.

08.03.2020 03:33

Sane z jakiegoś powodu nie znalazł się w kadrze na mistrzostwa świata, mimo że Jogi docenia młode talenty. Flick ma wyczucie. Byłem bardzo nastawiony na jego transfer ale ta chęć mi przechodzi. Werner i Havertz byliby lepszym wzmocnieniem, Timo to zawodnik uniwersalny i dawałby duży komfort trenerowi przy ustalaniu składu

Edytowano : 2020-03-08 00:45:03

Moim marzeniem byłoby oczywiście trio Sane, Werner i Havertz ale chyba leroy jest najbardziej kontrowersyjny z tej trójki

Edytowano : 2020-03-08 00:46:21

@Gute bez urazy ale twoje opinie zazwyczaj są o 180 stopni oddalone od rzeczywistości. Hansi ma wiedzę i intuicje, zna tych zawodników

08.03.2020 00:43

Pozostaje mu życzyć przynajmniej 5-letniego kontraktu!

06.03.2020 20:22

@claudio3 swietny czas który pokazywał że da się pogodzić w składzie wielkie nazwiska o awanturniczych sercach

Edytowano : 2020-03-06 14:05:40

Dzisiaj brakuje nam napastnika o takim charakterze :(

06.03.2020 14:05

Ech teraz patrząc na nasz skład to powinnismy zostawic Matsa, Rafi i kogoś z duetu Robbery, wtedy wszyscy ich wywalali teraz rak bardzo ich brakuje

05.03.2020 11:06

Suele na ławce XD jak on jest lepszy od wszystkich naszych stoperów. Skład w takim wymiarze wciąż byłby niewystarczający. Potrzebny jest tak jak powiedział Flick- Werner i Kai, przydałby się tez stoper. Takie transfery są finansowo praktycznie niemożliwe, jednak ich brak wciąż nie spowoduje znaczącego wzrostu jakości

Edytowano : 2020-03-05 11:04:02

Perisic to jedno z naszych lepszych wzmocnień w tym sezonie

05.03.2020 11:03

Faworytami od niemal dekady jesteśmy my i Barcelona bo gramy najlepiej. Jednak CL to też szczęście, Real nie badać zespołem ze ścisłego topu wygrywał ten puchar często. Teraz VAR im to utrudni jesnak wciąż pozostaje element losowy

05.03.2020 10:59

@cayman nigdzie nie neguje sensu posadzenia go na ławce, tylko jasne jest że nie mamy pojęcia jaką wartość pilarską przedstawia. Jeśli ma iść na wypożyczenie to znaczy że nie wystarczającą. My potrzebujemy napastnika który podzieli czas z Lewandowskim, jest w takim wieku ze nie może grać non stop, do tego trzeba myśleć o następstwie.

04.03.2020 23:58

Flick to najlepsza opcja niezależnie od zakończenia tego sezonu

04.03.2020 23:54

@FanGraczyBayern czytałem te wiadomości i patrząc na przebieg tej sagi każdy scenariusz jest możliwy. Jeśli ma dojść do transferu cena musi być adekwatna, dużo niższa z powodu kontuzji i krótkiego kontraktu. Wtedy ten transfer nabierze sensu i da się pogodzić z innymi wzmocnieniami. Jeśli naprawdę zależy mu na grze dla nas i naprawdę wróci dl formy to jestem za, jednak w tej sprawie jest wiele niewiadomych

Edytowano : 2020-03-04 21:50:31

Taaa @Gute masz racje, tak samo jak wtedy kiedy mówiłeś że Kovac to świetny trener i Bayern za niego gra skuteczną piłkę... kolejny absurd

04.03.2020 21:49

Werner to zawodnik bardziej kreatywny od typowej 9, zmiana pokoleniowa na tej pozycji nie moze długo czekać, nazywanie na ponad 30 letnich zawodnikach spowodowało kłopoty w których obecnie znajduje się kadra. Co do Sane to najpierw zobaczmy czy będzie wstanie wrócić do składu po kontuzji, nie odejmijmy pochopnych kroków

Edytowano : 2020-03-04 21:39:39

Flick to nasz najważniejszy letni „transfer”, wszystko inne może na rynku się nie udać ale Hansi musi dostał kilkuletni kontrakt

04.03.2020 21:38

zobaczymy czy zagra w niedziele, jeśli nie to jasny znak ze klub i trener nie obdarzają go zaufaniem i nie są pewni jego talentu

04.03.2020 21:30

Dlatego obawiam się przyjścia Sane, po pierwsze kwota wydaje się kosmiczna (jeśli miałaby osiągnąć 100 milionów) jak na rok do końca kontraktu ponadto Sane pokazał już charakterek wodząc za nos zarówno nas jak i City. Jogi z jakiegoś powodu nie zabrał go do Rosji i moim zdaniem Hansi doskonale rozumie powody dla których tak się stało. Osobiście wolałbym Wernera i Havertza (Werner jest tańszy od Sane) wtedy zostaną pieniądze na inne wzmocnienia. Sam byłem bardzo przekonany do zakupu skrzydłowego City ale cała ta saga i jego kontuzja powoduja ze przestaje widzieć w tym sens, Bayern też wg mediów nie jest już w pełni przekonany

04.03.2020 21:28

Szanuje twarde zasady i charakter Hansiego. Oby tylko nie spowodowało to że zarząd zatrudni kolejną marionetkę podobną do Carlo albo Kovaca

04.03.2020 19:05

@Panczo z każdym innym będą mieli większe szanse na awans albo przynajmniej odpadniecie z godnością. Bayern marketingowo może i da im dużo ale szybko zabije nawet iluzoryczne sny o Berlinie

04.03.2020 19:02

@dzordan tylko ter Stegen To za dobry bramkarz żeby spędzić najbliższe 3 lata na ławce, nikt nie odstawi kapitana Bayernu, szczególnie że bramkarz Barcelony też potrafi popełniać błędy

04.03.2020 17:23

@FanGraczyBayern brzmi jak bzdura roku, niby po co on nam?

04.03.2020 16:29

Jak Hansi wymusi transfer Wernera to wyślę mu pocztą kwiaty i dobry trunek. Widać że ma duże pojęcie o transferach. Dla mniej zadatki na trenera i dyrektora sportowego w jednym

04.03.2020 14:19

@Piter1985 nie ma tego złego, pomyśl jak to romantyczne będzie kiedy zagrają z nami w finale :D

04.03.2020 11:08

@tapczan masz racje. Oni zagrają za wszelką cenę, kosztem kości, ścięgien i mięśni naszych graczy :P

04.03.2020 10:39

@FanGraczyBayern w tej chwili nie dają i nie widzę piłkarza na świecie z młodego pokolenia który do naszych skrzydłowych mógłby nawiązać. Jednak zespół jest zespołem i jakości nie straciliśmy

04.03.2020 10:12

Co nie twk z tym co mówił Kimmich? Druga sprawa że gdyby nie jego bramka to byłby słabo oceniamy po tym spotkaniu

04.03.2020 10:10

Jaka klauzula? Bayern nigdy ich w kontraktach nie umieszcza i tego robić nie będzie

04.03.2020 10:09

Szkoda tych poniedziałków, tak samo brakuje 3 meczu w sobotę po 20. Widocznie kalkulacja ekonomiczna wyszła negatywnie, a to dziwne bo transmisje przynoszą duże korzyści

04.03.2020 10:07

@buuuU przeciez każda twoja wypowiedz to ciśniecie po logice, a nie argumentowanie. Kto by to czytał?

Toliso wykazał dużo starań. Wymuszał błędy, faule i podczas rożnego kiery padała bramka wywierał presję na obrońcy (ma granicy faulu). Nie jest to może świetna forma ale widać duże zaangażowanie, ciśniecie po nim dla sportu i porównywanie z Sanchesem jest nieuzasadnione. Nie listach już o Leonie który zagrał dobry mecz tworząc sporo okazji. No ale jak tu dyskutować z ludzki którzy pół roku temu chcieli sprzedawać Manu czy Thomasa i szydzili z zakupu Davisa? Flicka tez wywołaliście wytykając fetysz asystentów. Niektórym się nie dogodzi nigdy, Francuz nie gra idealnie ale powoli wraca do formy i wykazuje walkę.

Brak napastnika akurat w tym spotkaniu nie mógł być odczuwalny bo żaden napastnik nie miał miejsca w twk gęstej obronie, szczególnie w meczu kiedy graliśmy na 60% swoich możliwości

04.03.2020 10:04

Nie spodziewałem się że jeszcze kiedyś będę tęsknił za Boa w składzie :P

04.03.2020 00:07

Leon dzisiaj bardzo na plus, czekam aż wróci do formy i zacznie strzelać seryjnie. Toliso też nieźle, walczył i pokazuje że rokowania są co do jego formy niezłe. Za to Thomas kolejny raz pokazuje że musi grać na swojej nominalnej pozycji

04.03.2020 00:01

@sylwester123 z lepszą drużyną zapewne grali byśmy w innym ustawieniu i na 100% a nie małym nakładem sił.

@FanGraczyBayern oczywiście, że musimy postarać się dobić Chelsea jak najszybciej jednak Chelsea to nie Juve, a my to nie tacy frajerzy jak Real

Edytowano : 2020-03-03 23:54:54

Najważniejszy jest brak kontuzji i to że nie musieliśmy męczyć się w długiej dogrywce. To cenne oszczędzone minuty

03.03.2020 23:54

@bayernpeter nie da się zatapiać? Dało się zastąpić nawet Arjena i Francka, Lewandowskiego też się da

03.03.2020 23:08

W kolejnym meczu chciałbym znowu zobaczyc Zirkzee. Mecz małym nakładem sił, ważny efekt w postaci awansu, martwi dziurawa obrona i dużo błędów

03.03.2020 22:50

Mnie samego zniechęca to do zakupu Sane. Jeśli nie bedzie miał żadnego urazu do lata to czemu nie? Ale jeśli coś się będzie działo to powinnismy się wycofać

02.03.2020 18:28

@TomiiiFCB zdrowia! Oby pogrom Schalke zrekompensował ci złe samopoczucie

02.03.2020 16:38

Sama kultura ultrasów jest sama w sobie odrzucająca teraz przelali czarę goryczy. Nie wierze w wielki wpływ dopingu, piłkarze to profesjonaliści, własny stadion nie jest taka zaleta jak kiedyś

Edytowano : 2020-03-02 11:56:19

Sam nie popieram wyzywania innych zespołów i wulgaryzmy na stadionie to coś czego już akceptuje (nawet wzgledem drużyn jak Real których nie szanuje). Co do protestu to „kibice” protestują przeciwko pozytywnym zmianom które w piłce powinny zajść. Hoffe i Lipsk to wzory do naśladowania

02.03.2020 11:47

@predator pilka to biznes. Klub nawet przy zasadzie 50+1 jest korporacją której celem jest maksymalizowanie zysków. Im więcej pieniędzy tym lepsze efekty i mocniejsza liga, większość kibiców na tym zyska. BL potrzebuje świeżych ekip jak Lipsk wyrosłych w duchu rynkowym, żeby konkurować na świecie.

Edytowano : 2020-03-01 23:02:28

Nie mówię o nierentownych inwestycjach przeczących zasadom zdrowego gospodarowania (czytaj inwestycje arabskie i rosyjskie) ale zdrowy dopływ kapitału to coś czego Bundesliga potrzebuje.

01.03.2020 23:00

Obyśmy kogoś z duetu Barcelona Real trafili w ćwierćfinale, nigdy nie było lepszej okazji do rewanżu. City będzie znacznie trudniejszym rywalem

01.03.2020 22:51

@FanGraczyBayern nie nazwałbym go wyszydzanym. Poziom hiszpańskich gigantów znacząco spadł po odejściu kilku gwiazd, podobnie jak my na skrzydle mamy czasem zawodzacego Comana w miejsce Robbery, tak oni maja viniciusa

Edytowano : 2020-03-01 22:43:43

w miejsce Ronaldo

Edytowano : 2020-03-01 22:45:38

Pocieszające ze po tym meczu nijak się nie zapowiada żeby Real miał szanse z City

01.03.2020 22:43

Ja tak samo, to ze cienki vinicius ma stać się Bohaterem tego spotkania pokazuje poziom tego pojedynku

Edytowano : 2020-03-01 22:41:49

Pan złota piłka genialna gra w defensywie. ZP dla modricia jest tym bardziej zabawne ze sezon później pokazał swój poziom aż dobitnie XD jak ktoś taki mógł zdobyć to trofeum jak Ribery, Snajder czy Neuer go zasłużenie nie dostali

01.03.2020 22:39

Pseudoklub z Madrytu rwtuje sezon, oby ich Katalończycy wysłali na zadłużone miejsce

Edytowano : 2020-03-01 22:31:01

*zasłużone

01.03.2020 22:30

Po meczu z Schalke uważam że powinien dostać kontrakt

01.03.2020 20:58

W naszym interesie jest mocna Bundesliga. Więc chcąc nie chcąc musimy trzymać kciuki za BVB i Lipsk. Zoltki nie mają łatwego zadanka ale nie są bez szans, to będzie raczej mecz na styk

01.03.2020 20:57

Lubię otoczki, flagi itp niestety jednak większym minusem który niweluje te zamęty są wulgaryzmy, niechęć i atmosfera ulicy. Ale jasne, do czasu aż nie łamią prawa to kwestia gustu i nie twierdze że moje preferencje są lepsze od Twoich

01.03.2020 19:34

Do BVB mam za dużo uraz chociaż jeśli odpadków Lipsk to im jako Niemcom będę kibicował. Najważniejsze żeby wygrala niemiecka piłka ale gdyby to nie było możliwe to życzę Pepowi zwycięstwa, za odprawienie z kwitkiem najwiekszych oszustów CL

01.03.2020 18:39

Z obecnej kadry to Thomasa kocham najbardziej, jednak nie można zapominać że indywidualne wyniki są mniej ważne od trofeów. Oby asystował jeszcze częściej i oby te asysty dawały wazne punkty

01.03.2020 18:29

Wzbudzał wielką sympatie jako asystent Jogiego, jest jedną z pamiętnych twarzy jednego z najlepszych mundiali w wykonaniu chłopaków z DFB- 2010 r. Nie spodziewałem się wtedy ze poczciwy Hansi kiedyś do nas zawita, wtedy marzyłem o Jogim

01.03.2020 18:28

@TomiiiFCB w takim towarzystwie zasiadłbym na omijałem od zawsze przeze mnie trybunie ;)

Edytowano : 2020-03-01 18:26:13

Omijanej *

A co do ultrasów to oby nie skończyło się na gadaniu i oby ich liderzy odpowiedzialni za transparenty dostali długie bezwzględne zakazy

01.03.2020 18:23

@Kontraktowiec to najwidoczniej kwestia gustu. Zarówno na Alianz jak i na meczach wyjazdowych staram się siedzieć daleko od tych ludzi. Nawet w Berlinie, Hamburgu czy Dortmundzie wolałem wybrać towarzystwo piknikowych przeciwników. Chamstwo nie tworzy klimatu. Tak samo nie jestem fanem żółtej ściany jak i naszych pożal się Boże fanatyków

01.03.2020 18:21

Kolejny niemiecki finał to marzenie. Chciałbym żebyśmy spotkali się w nim z Lipskiem na pohybel ultrasom :P

01.03.2020 18:18

Wole na stadionie rodziny z dziećmi od zwykłych sebów

Edytowano : 2020-03-01 13:33:10

Jak dopingują naszych pokazali wczoraj, pozbawiając nas bramek

01.03.2020 13:32

Bo problemem są kibice którzy przychodzą szukać rozróby, a nie oglądać mecz.

29.02.2020 21:47

@FanGraczyBayern na mnoe nie wskazuje palcem. Byłem (i jestem) dużym krytykiem ostatnich sezonów w wykonaniu Polaka (liczby nie przekładały się na wszne zwycięstwa). Jednak w tym sezonów jest inaczej. Zdobywa kluczowe bramki i asysty (sic!). Msm na myśli wylacznie to że to piłkarz o innej specyfice, którego brak da się załatać pomimo że będzie go brakować da się osiągać satysfakcjonujące rezultaty dzięki dobrej taktyce i wyrównanymi zespołowi. To już nie ostatnie lata że byliśmy uzależnieni od Robbery, teraz stanoeiny kolektyw dzięki flickowi, zespół jest równy mimo gorszych spotkań

29.02.2020 20:18

@luu1986 uwazaj wg niektórych nie można powiedzieć złego słowa na Polaka (bo jest Polakiem). Kiedy pisałem że to świetny napastnik ale nie kreatywny i grający tak jak zespół pozwala to mnie wszyscy szkalowali. Teraz rozgrywa świetny sezon i go brakuje, jednak czy jest niezbędny? Nie, mamy cały świetny zespół, strata gracza jest bolesna ale nie powoduje tragedii. Przeżyliśmy odejście piłkarzy którzy w pojedynkr wygrywali mecze, teraz tym bardziej przetrwamy. @Elessar twoje pochwały są w dużej mierze uzasadnione (sam Lewandowskiego w tym sezonie chwale) jednak przesadzasz. Nie pamiętasz ostatnich lat kiedy na wiosnę był w kryzysie i nie potrafił nic strzelić w kluczowych spotkaniach? Nie róbmy z niego messiego, Ronaldo albo Robbena bo to duża przesada, mimo ze rozgrywa sezon życia (za co mu chwała)

29.02.2020 20:11

Kapitalizm akurat to teren który najbardziej wymiernie ocenia zasługi człowieka, dlatego szanuje właściciela Hoffe który do tego wsparł niemiecką piłkę. Nie bądźmy też zwariowani, walkower byłby absurdem, haska były durne ale z mojej perspektywy największy zal mam do kibiców, że zaszkodziło naszej drużynie, która przyjechali rzekomo wspierać. Finalnie zaszkodzili tylko Bayernowi

29.02.2020 18:59

Przemilczenie sprawy to nie metoda. Takich „kibicow” trzeba eliminować na stałe. Być może najeży rozważyć likwidacje wątpliwej moralności ultrasowskich fanklubów

29.02.2020 18:32

Grę Thomasa determinował brak wizji Carlo i Niko i to że był wrzucany na dziwne jak na niego pozycje

29.02.2020 18:10

Zawsze miałem mieszane uczucia względem naszych ultrasów którzy nawiązują do obrzydliwej totalitarnej ideologii i na sztandarach wieszają che guevare, jednak myślałem ze to mniejszość. Obrażanie przedsiębiorcy który zbudował silny klub dzięki swojej pracy, zupełnie bez podstawy to domena oszalałych chorymi ideologiami XX w. Nie wazne czy komunizm czy nacjonalizm. To trzeba tępić

Edytowano : 2020-02-29 18:08:49

Mecz doskonały. Mogliśmy strzelić 2-3 bramki. Jedyny plus jest taki że 20 minut odpoczywaliśmy przed ważnym meczem z Schalke

29.02.2020 18:07

„Kibice” pozbawili nas jeszcze okazalszego zwycięstwa

29.02.2020 17:33

Kontrole na stadionach czy to w Berlinie czy Monachium są iluzoryczne. Transparenty transparentami ale na stadion da się wnieść gorsze rzeczy np pirotechnike. Musi to sue zmienić

29.02.2020 17:22

Oby wszyscy ultrasi zostali wywaleni, zakazy stadionowe na dekadę dla wszystkich durnych fanklubów

29.02.2020 17:10

W takich sytuacjach kiedy patrzę na prawdziwych kibiców czy to BVB czy Eintrachtu czy Bayernu to serio Lipsk i jego się pojawienie to zbawieniem. Potrzeba zdrowego Nowoczesnego podejścia do piłki

Edytowano : 2020-02-29 17:06:39

„Prawdziwych” oczywiście

29.02.2020 17:06

Zawsze jak jeżdżę na mecze wyjazdowe Bayernu staram się siedzieć Jak najdalej od Schickerii

29.02.2020 16:59

Ultrasowska hołota zakazy stadionowe za race, wyzwiska, transparenty i koszulki ze zbrodniarzami Che Guevarą

29.02.2020 16:58

Thomas jest i był naszym najważniejszym zawodnikiem (wliczając w to mentalność) jednak tylko wtedy kiedy gra na swojej pozycji i kiedy trener ma jakikolwiek pomysł na grę

29.02.2020 16:48

Wstyd za kibiców...

29.02.2020 16:35

Cou się stara a nic mu nie wychodzi :/

29.02.2020 15:54

Ładna bramka, niby z bliska ale ciężko było uderzyć, a i tak trafił. Kolejny zawodnik który może być przyszłością zespołu!

29.02.2020 15:46

Boli że tak długo trzymaliśmy Chorwata. Rok temu sezon mógł potoczyć się inaczej. Ale trzeba patrzeć w przyszłość, a z Hansim rysuje się w kolorowych barwach

Edytowano : 2020-02-29 15:42:26

Karne to może byc problem. Poza Lewandowskim ekspertów w tej dziedzinie nie mamy.

29.02.2020 15:41

Pamiętacie jazdę na Thomasa? Ze trzeba było go sprzedać za 120 milionów? Ciekaw jestem gdzie są jego krytycy. To piłkarz bezcenny i tak jak my wielki kibic Bayernu, a to rzadkość

29.02.2020 15:40

Podobno bez Lewandowskiego nie istniejemy XD? Najlepsza odpowiedz dla tych którzy wątpią w jakość zespołu, wystarczyła zmiana trenera i widać różnice względem pierwszego meczu

29.02.2020 15:38

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nikt nie zaryzykuje zdrowia piłkarzy jak i mieszkańców tworząc takie imprezy masowe

29.02.2020 05:53

Życzę tak samo Zirkzee żeby znalazł się w składzie, kiedy jak nie teraz? Szczególnie, że po kontuzji Lewandowskiego Bayern myśle że naprawi swój błąd i będzie nim rotował aby uniknąć urazów z łatwiejszymi rywalami

29.02.2020 04:30

Oby i ten Rok zapisał się złotymi zgłoskami w annałach naszej historii

28.02.2020 05:42

@FanGraczyBayern to samo mówiłem co wszyscy krytykowali pisząc o „fetyszu asystentów”. Zatrudnienie Flicka odczytałem jako zabezpieczenie się ma wypadek braku poprawy i stało się to faktem

28.02.2020 05:31

Haaland, Werner, kiedyś KdB czy Sane. Trochę okazji przepuściliśmy

28.02.2020 04:47

O najmniej merytoryczny komentator sportowy. Ciekawe czy ogląda mecze Bayernu czy tylko statystyki i na tej podstawie powtarza takie frazesy

28.02.2020 02:30

Nie wiem kiedy Real był najlepszy. Napewno nie w XXI w gdzie szczęście i błędy dały im puchary, a w lidze byli wyjaśniani przez Barcelonę

27.02.2020 15:29

Trzeba mieć tupet żeby jako piłkarz realu krytykować prace sędziów XD ich 3 ostatnie puchary Europy byłyby nierealne przy dzisiejszej technologii

27.02.2020 08:51

City jest pewniakiem. Gdyby nie faul byłoby 3:1, Ramos uratował ich bramkę ale osłabił kadrę przed rewanżem. Jeszcze mecz z Barceloną i po sezonie, będą mogli planować kolejne głupie zakupy za krocie przed kolejnym sezonem.

Edytowano : 2020-02-27 01:05:14

Gdyby nie VAR to byłaby szansa ich wyciagniecia za uszy, teraz tak łatwo mieć nie będą

27.02.2020 01:02

@Kamiloxin Bayern to kolektyw, wielu mówiło że po odejściu najwiekszych gwiazd spadniemy z tronu, jednak to się nie stało. Jesteśmy drużyną, większość bramek wypracowuje więcej niż 2-3 piłkarzy

Edytowano : 2020-02-27 00:56:36

@Fangraczy
Mówię o wzmocnieniu ofensywy, zakładając pozostanie Toliso. Defensywa to odrębny temat.

27.02.2020 00:55

I to będzie pamiętny rok. Niezależnie od trofeów odzyskaliśmy styl i pomysł na grę. Trzeba być cierpliwym, a efekty przyjdą. Flick zasługuje na szanse, nawet jeśli tak jak w 2012 bylibyśmy wicebayernem, bo to jak prezentuje się zespół odbiega od trgo co obserwowaliśmy w ostatnim czasie

27.02.2020 00:25

Taki uniwersalny gracz jak Werner to priorytet obok skrzydłowego. Wybaczyłbym gdybyśmy poza tymi dwiema pozycjami innych nie wzmocnili bo taki Timo może zagrać w każdym miejscu ataku

27.02.2020 00:21

To będzie ciekawa edycja. Kontuzje teraz są najmniej bolesne. Chelsea przeszliśmy, Lewandowski, Perisic, Coman i być może Niklas wrócą kiedy przyjdą najważniejsze mecze. Jeśli nawet przegramy ligę kosztem świetnego występu w lidze mistrzów, nikt nie będzie żałował. Oczywiście jesteśmy Bayernem i gramy co roku tylko o tryplet. Dalej w niego wierze. Najbardziej bałbym się w ćwierćfinale City i Lipska, w tym sezonie mecze z nimi są na styk. Lepsza byłaby Barcelona z obroną bardziej dziurawą niż nasza za Kovaca

Edytowano : 2020-02-26 23:19:25

Mówiłem że VAR zakończy ”panowanie” tych samozwańczych „kruluw” (nie mylić z królami :P) CL

26.02.2020 23:18

Ramos prawdopodobnie w tym sezonie CL już nie zagra

26.02.2020 22:46

@Danie1 nawiazuje do tradycyjnego w Niemczech stwierdzania Fußballgott, bo tacy gracze u nas grywali. Oczywiście ze to strata szczególnie ze Polak gra sezon życia ale jesteśmy Bayernem, klubem z wielkim składem, damy radę.

26.02.2020 22:44

@zielo151 real miałby 3 CL mniej gdyby był VAR. Sprawiedliwość wraca

26.02.2020 22:40

Aż dziwne że Realu nie uratował sędzia. Takie upokorzenie Ramosa przez niskiego zawodnika rozumiem

26.02.2020 22:36

Oby nasza złota 3 z BL przeszła dalej, my i Lipsk jesteśmy najbliżej

26.02.2020 22:35

@Bayern022 mial podobnej jakości zespół w bayernie i niestety nie dał rady powtórzyć swoich (i Bayernu) sukcesów

Edytowano : 2020-02-26 22:34:25

Głupota transferowa realu to nie nowość, my tyle pieniędzy szczesliwie nie trwonimy :P

26.02.2020 22:33